Gönderen Konu: Ekşisözlük'teki Şerefsizlerin Açtığı Konu  (Okunma sayısı 5729 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÖKÜK

• Yeni Üye
  • *
https://goo.gl/Y4Vzpt
Başka bir şey ararken rast geldim, bir açayım dedim. Bu tarihten zerre anlamayan, Türklükten bihaber, soyunu umursamayan soysuzların, k*rtlerin ve TÜRK'e faşist diyenlerin desteklediği olaydır. Bunlardan çok var... Hepsini tek tek döveceksin "TÜRK ÜSTÜNDÜR" diyene kadar.

TTK!  :prbay

Çevrimiçi turania_25

• Türkçü-Turancı
Ynt: Ekşisözlük'teki Şerefsizlerin Açtığı Konu
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2015 »
Forumda belirli kurallar ve belirli bir ağırlık var ciddiyet var. Koymak kaldırmak gibi saçama sapan cümleleri kullandığınız için sizi kınıyor, Yöneticiden, derhal bu konunun kapanmasını, kaldırılmasını rica ediyorum... Selamlar...
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE

Çevrimdışı ÖKÜK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2015 »
Forumda belirli kurallar ve belirli bir ağırlık var ciddiyet var. Koymak kaldırmak gibi saçama sapan cümleleri kullandığınız için sizi kınıyor, Yöneticiden, derhal bu konunun kapanmasını, kaldırılmasını rica ediyorum... Selamlar...
Hatalı kısmı söyleyin düzelteyim.

Çevrimdışı ÖKÜK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2015 »
Gerçi düzeltme yok... Yöneticiler hatalı görüyorsa düzeltirler o zaman. Ne diyeyim...

Çevrimiçi turania_25

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2015 »
https://goo.gl/Y4Vzpt
:prbay
Sevgili kandaşım, bu cümlen hiç yakışık almadı. Hoş ve doğru konuşmak varken bunlara girilmesi abesle iştigal değil mi sence de? O zamn bizler de sırayla başlayalım ana avrat dümdüz... Hangi mantığa uygun. Yöneticiden ricam, senin bu konuyu toplu olarak silmeyecekse, en azından bana ait yorumları kaldırmasını istirham ediyorum. Esen kal...
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE

Çevrimdışı ÖKÜK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2015 »
Uygur Türklerinin özgürlük çabalarına karşı çıktıkları için sinirendim. Yöneticiler dilediğini yapsın. Ben görüşümü belirttim. TTK!  :prbay

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2015 »
Ekşisözlük denen yer, Türk düşmanı envai çeşit haşaratın biraraya geldiği bir mikrop yuvasıdır.

***Her ne kadar vatasever milliyetçi yazarlarda olsa; onlar sözlük yönetimi tarafında sistematik olarak siteden atılmaktadırlar.

Bu sitenin yöneticilerinin pkklı soysuzlarla kanka olduğu da herkesin malumudur.

Türk düşmanlığı üzerine bina edilmiş kozmopolit bir yerden Türklüğe hayır beklenmez.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2015 »
ÖKÜK ve Turania25 kandaşlarım, Otağımız Türkçü bir otağdır. Dost düşman burayı takip ediyor. Kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Genel manada tüm üyelerden isteğimiz, birbirinizi kıracak ifadeler ve günlük hayatta sıkça kullanılan argo tabirleri kullanmamanızdır.

Bundan ötürü; ÖKÜK kandaşımızın iletilerinde yazdığı bazı argo sözcüklerin olduğu kısımlar ve Turania25 kandaşımızın bunlara yanıt verirken alıntı yaptığı kısımlardaki tekrarlar silinmiştir.

Turania25 kandaşım, sizden bir isteğimizde Moderatör gibi yabancı sözcük yerine Otağ Yöneticisi ya da Kısaca Yönetici sözcüklerini kullanmaya özen göstermenizdir. Yazdığınız iletilerde bu yönde de bir değişiklik yaptık.

Konu kilitlenmiştir.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!