Gönderen Konu: ÜÇ DEVRİM - ÜÇ GÜNEŞ  (Okunma sayısı 5533 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
ÜÇ DEVRİM - ÜÇ GÜNEŞ
« : 30 Eylül 2011 »
                                                                DİL DEVRİMİ

1-Arabca yasaklanacak
2-Latin alfabe kaldırılacak
3-Dil deki yabancı kelimeler  aşamalı olarak temizlenecek

TÜRKÇE YAZILACAK TÜRKÇE SÖYLENECEK !

IRKÇI DEVRİM

1-Türk ırkının yaratılmışlıklar içinde Tanrının en yüksek ırkı olduğu özge evladı olduğu tüm acuna dikta edilecek .

2-Irkımız yabancı kanlı etniklerden temizlenecek yeniden şahlandırılacak .

3-Irkımızın kültü her alanda her şekilde en öne çıkarılacak diğer ırklar dışlanacak ve arı insan ırkı Türk hakimiyeti kurulacaktır .

TİN VE  MADDE (MADDE ÖTESİ İLİMDE VE TEKNOLOJİDE ) DEVRİM

1-  ......................................... ( Kozmik Gizli )

2- .......................................... ( Kozmik Gizli )

3- .......................................... ( Kozmik Gizli )

Ama hepsinden önce  kıyamet cehenneminden bu milleti sağ çıkarmak lağzım .
Tutsak ,yada ölmüş bir millete devrim yapmak mezara yemek götürmek demektir.

TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: ÜÇ DEVRİM - ÜÇ GÜNEŞ
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2011 »
Bütün her şeyin ise başlayacağı yer İzmirdir .Böyle olmalı çünki İzmir ilahi plan tarafından seçilmiş kenttir. İzmirliler hemşehrinize yardım ederseniz ne iyi etmessenizde canınız cehenneme . :x
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2011 »
                                                                DİL DEVRİMİ

2-Latin alfabe kaldırılacak

Ama hepsinden önce  kıyamet cehenneminden bu milleti sağ çıkarmak lağzım .

ULUKAY!
Bu arkadaş işi nereye vardıracak diye seni uzun zamandır takip ediyorum.
Ağzın iyi laf yapıyor belli. Lakin yazıp çizdiğinden kimsenin bir şey anladığı yok. Ne hikmetse kimse de sana ses etmiyor. Aynen eskilerde "kralın çıplak olduğunu" hiç kimsenin söylemediği gibi.
Madem kimse demiyor ben söyleyim o zaman: Kral çıplak arkadaş!
Bu yazdıkların belki fantastik site ve forumlarda daha çok rağbet görür ama burası Türkçü bir otağ ve bu yazdıklarının Türkçülüğün özüyle bir alakası yok.

Latin abaçasını kaldırıp yerine neyi koyacaksın doğrusu çok merak ettim?

Bilindiği üzere Latin Harflerinin kabulü; Kutlu Başbuğumuz Atatürk'ün başlattığı "Türk Aydınlanması" cümlesinde yapılan işlerden bir tanesidir. Latin abaçasının kaldırılması Atatürk'ün yaptığını tersine döndürmek demek olmuyor mu?
Doğrusu vereceğin cevabı merakla bekliyorum ve sanırım vereceğin cevaptan itibaren buradaki durumun yönetim tarafından yeni baştan değerlendirilecektir.
Yine kimse söylemediği için ben söylemiş olayım: Sen düpedüz milletin inançlarını çimdikliyor, düşünce ufuklarını karmakarışık bir hale getiriyorsun.
Ve söylediklerinin hiç birisinin ne müspet ilimde ve ne de dini kaynaklarda yeri yok. Daha da kötüsü bu söylediklerin Türk İnanç ve mitolojisinde de yer almıyor.
Yoksa sen, uzaydan bilgi devşirerek yeni bir din kurma peşinde olan, gerçekteyse ilginç olmak yoluyla dikkatleri üstüne çekmek isteyen, birisi misin?
Hani bir yazında "Şöhret peyda oldu Hicret vaki oldu" diye yazmıştında ben de bu arkadaş ne kadar mütevazi(!) demekten kendimi alamamıştım.
Şöhreti hicret nedeni gören bir kişinin bu denli dikkat çekici ve daha öteye fantastik şeyler yazmasının altında acaba başka ne olabilir ki?

Sen neyin peşindesin ve ne yapmak istiyorsun be arkadaş?

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana..

Çağrıbey.

Çevrimdışı Selim Pusat

• Bozkurt
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2011 »
Bu konu otağda çok önemlidir. Başbuğ Atatürk'ün yapmış olduğu devrimleri değiştirme düşüncesi kabul edilemez.
Ayrıca bu arkadaş sürekli çoğu kimsenin anlayamayacağı sözcükler kuruyor ve genelde yahudi kaynaklı görüşleri burada dikta etmeketedir. yöneticilerden gerekeni yapmasını bekliyorum.
ALEMDE ŞER, OĞUZ'DA ER TÜKENMEZ

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2011 »
Ulukay,

Saçmalamanın da bir sınırı olur. Esrarı, alkolü fazla kaçırdın herhalde...Git tedavi ol !

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2011 »
Nereye vardı iş artı iş demekle neyi kastediyosun .Sadece yazdım bir şey çizdiğimi hatırlamıyorum .Beni takip eden çok demekki takip edilcek kadar önemliyim .
Ağzım iyi laf yapıyor demekki ellerim daha iyidir.Bana birilerinin ses etmesinimi arzu ediyorsun .Ne için hangi suçtan dolayı hakikatları söylediğim içinmi .
Kral olduğumu nerden biliyorsun .Çıplak değilim dostum ne tür fantezilerin var açıklarmısın .
Sen Türkçülüğün özü hakkında ne biliyorsun ?
Latin alfebesi kalkarsa arabçada yasaklanırsa sence yerine ne koyarlar ?
Atatürkün yaptığımı ? Öyle birşey kaldımı at gözlüğünü çıkarda gerçeklere alış .
Ne cevap vereceğimi ne biliyorsun da böyle küstah kızlar gibi elini beline koyup yöneticiler durumunu değerlendirir diyorsun .
Milletin inançlarını çimdiklemek ne demek açarmısın sen çok fantazi içerikli konuşyorsun bu iki etdi ama ben anlayamıyorum dostum .
Milletin düşünce ufukları karmakarışık zaten düzgün olsaydı tek beden olur bu günki gibi 1000 fırkaya bölünmezdi .
Artı sana millet adına konuşma yetkisini kim verdi ?
Sen müspet ilim hakkında ne biliyorsun ?
Artı hangi söylediklerimin müspet ilimde yeri yok .
Yine sorarım sana din hakkında ne biliyorsun hangi söylediklerimin dinde yeri yok arabça karşıtlığımınmı ?Yada diğer anlatılarınmı ?Hangi din de yeri yok .Biliyorsunki bir çok din var .
Türk inanç ve mitolojisinde yer almayan nedir .Türk inanç mitolojisi nedir yazsana öğrenelim .
Dikkatleri üstüme çekme yolunda olsaydım bunu burada yapmazdım .Sen bunu düşünemiyecek kadar bir adam iken boyundan büyük lafları nasıl söylemektesin .
Selim pusat devrim yapacak kadar güçlü olanlar Atatürkün devrimlerini de değiştirir AKP nin kinide Amerikanın kinide mantıkla düşün.
Atatürk'ün devrimlerini güzel değiştiriyorlar daha neler edecekler göreceksin .Niye çünki güç onlarda güç kimde ise onun dediği olur bir .
Bir gün bahse konu iş meydana gelirse durdur da görelim .Birileri bahsettiğim şeyi yaparsa gücü eline almış demektir aksi tktirde bunu yapamaz zaten .O gücün karşısına dikil vakti gelince .Burda benimle çekişmen bir şey ifde etmiyor .Yahudi kaynaklı görüşler mi bu bir tarih dostum senin bilmediğin belki öğrenmeden ölüp giderek mahrum olacağın bilgilerin gölgeleri sadece .Dikta etme işine gelince şu an dikta falan yok bunu söylemek için erken davranmışsın dikta da güç gerektirir.Böyle bir güce henüz sahip değilim çünki zaman gelmedi .Yöneticilerden gerekeni yapmasını istiyorum açık konuş bu adam burda yazmasın anlayan var anlamayan var ama anlayanlar olursa iyi olmaz
derhal durdurulmalı çünki çok aşırı gitdi .Kime çalıştığını biliyorum çalıştıkların bu dünyadan değil bu sayede istediğiniz gibi gizleniyor her yere girip insanların içine yerleşiyorsunuz .Bunu bildiğimi siz ve patronlarınızda iyi biliyor .
Brokoli Noyan sana bunu evvelkilermi öğütledi yoksa evvelkilerdenmisin sen demek istediğimi iyi biliyorsun .Bu alaycılığını uyardıklarım kaderini çizerken yani kısaca helak olurken devam ettirebilecekmisin ?Uyarıldınız uyarı da bitti .Bunu aslında birileri kurtulsun diye yada öğrensin diye yapmadım .Sadece gebermeyenler vakti geldiğinde dediklerimin doğru çıktığını görsün diyerek yere göğe sığmayacak şanıma şan eklemek için tohum ektim .Bu tohumları sanalda değil gerçektede çok yere diktim .
Korkmayın daha fazla söylemeyeceğim proses tamamlandı .Bataklıkta rahatça debelenebilirsiniz tak içarpılacağınız o güne değin .
Şimdi gözetleyin Muhakkak bizde gözetlenderdeniz:
Şöhret bu dur işte şimdi öğrenmiş oldunuz . 
Esenlik dileyemiyeceğim size kızdığım için değil size kızmam çünki benim için bir önem ifade etmiyorsunuz .Esenlik dilemiyorum yakında olacakları bilerek esenlik dilemek komik olur .Bunuda anlamadınız anlamaz olasılar.Sizlere olanlar olurken sadece izleyeceğiz .Siz bizden değilsiniz bizde sizden .Benimki bana sizinki size .Hoşçakalın size hoşluk verilirse .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.

Çevrimdışı Türkçü

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2011 »
Birbirimizi yemeyi bıraktığımız zaman, tartışmayı adabı ile öğrendiğimiz zaman hedeflere varmak pek kolay olacaktır. Ben de dahil herkes üstüne alınmalı bu sözleri.
Ulukay'a muhalif olan andalar, karşı görüş yazın, çürütün sözlerini...
Ulukay, mütevazılıktan şaşmamak gereklidir. Kırılma ama yazdıklarınızı okurken bunu anlamak güç değildir.
İlminiz, bilginiz vardır ve doğru ya da yanlıştır tartışılır ama saygıyı asla bırakmamak gerekli ki, peşimizden gelen gençlere de en büyük öğretimiz bu saygı meselesi olsun.
Daha sakin olmak dileğiyle...

Esenlikler...
.....
"Ölüm değil bize tasa,
Biz kartalız, hayat ökse.
Yavuz düşman kılıç çalsa
Yumruğumla çelemem mi?

Kırgız atım yağız olsa,
Yol gösteren yıldız olsa.
Bahtiyarlık bir kız olsa,
Silâh çekip alamam mı?

BAHTİYARLIK BENİM TASAM,