Gönderen Konu: 17 mart 2012: Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ne olur?  (Okunma sayısı 8165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
2-0 öndeyken 2-2 berabere kalan takımın taraftarları hiç konuşmasın. :)
Ayrıca skora değil oynanan futbola bakılmalı.
Fenerbahçe'nin bireysel yeteneklerle-takım oyunu değil- şansa bulduğu gollerin hiç bir önemi yok.

Bu arada Fenerbahçe taraftarının her zaman yaptıkları gibi bu maçta da yaptıkları çirkeflikler, şerefsizlikler, rezillikler unutulmamalı!

Fazla söze gerek yok bu korku Fenerbahçe'lilere yeter, play off'larda görüşmek üzere. :)
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
Ben Fenerliyim ama açıkçası Fenerbahçe'nin küme düşmesi gerektiğini savunuyorum. (İddianamede adı geçen bütün takımlarla birlikte!)

Şimdiki yöneticiler doğmadan da Fenerbahçe vardı. Fenerli olmak demek körü körüne şikecileri desteklemek demek değildir! Gerçek Fenerbahçeliler yöneticiler değil, taraftardır! Gerçek taraftar da parayla tutulan-slogan atan kişiler değildir!

Ama diğer takımları "aklayıp", sadece Fenerbahçe düşsün havası yaratılıyorsa ben bunda komplo ararım. (Fethullahçılar, Fener'e komplo yaptı iddiası konuşuluyor zaten...)

Bu şartlar altında beraberlik başarıdır. Galatasaraylılar maçtan önce 7 atarız diyorlardı. 1999 yılından beri Kadıköy'de galibiyetleri yok!  :-)
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Yahu şu cinconlulara acıyorum.Adamlar berabere kalınca bile düğün bayram ediyorlar.Hele sinyor terime ne demeli?
-2 -0 dan,fenerbahçe gibi bir takıma beraberlik sağlamak büyük bir başarıdır.Oyuncularımı kutluyorum.

(maç sonrası Tv ye verdiği demeç)

E ne yapsın herif,6alatasaray ünvanını aldığı 6 kasım kabusunu yaşamadığı için sevinçten ağlayacak nerdeyse.Puahahahaha

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Günün ve konunun,anlam ve önemine binaen:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AM-6S1i5SG4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AM-6S1i5SG4</a>

Neymiş?Herkes,haddini bilecek.