Gönderen Konu: !!!TURAN NEDİR !!!!  (Okunma sayısı 80436 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: !!!TURAN NEDİR !!!!
« Yanıtla #40 : 26 Ağustos 2011 »
Moğolların Türklerle akrabağlığı uzaktan olsa bile bu onları özel kılmaz bize onları Türk göstermez ayrıca kimsenin Cengizhanı sevme zorunluluğa da yok ve ümmetçi çapulcularla çok uğraştığım için iyi bilirim çoğu Cengizhandan nefret etmeyi bırakın adını bilmezler.

Moğollaşmış bir Türk yada Türkleşmiş bir Moğolun bizce önemi nedir?Başkalaşmış Türk olmayanların bizim için önemi yok ben Cengizi değilde AlperTungayı örnek alırım mongol liderleri ve isimleri yerine Türkçe isimleri tercih ediyorum.

Moğollar ancak Türklerden çaldığı destanlarla,hikayelerle var olmuş bi kabiledir.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #41 : 26 Ağustos 2011 »
Taştaki Türkler gerçekten çok güzel bi çalışma fırsat buldukça Tamgalar hakkındaki belgeselleri izlerim ve bu Tamgaların çoğu Anadoluda BatıdanDoğuya bulunmakta yapılış tarihleri de çok eski Anadoluda Türklük zannedilen 1071 den çok daha önce binlerce yıl öncesinden beri var.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

Çevrimdışı Yalnizkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #42 : 15 Kasım 2012 »
 Turan Benim için  Kandır, Savaştır. Türkün Türkten başka dostu yoktur. T.T.K.

:asker:
Ülkücüyüm ama Ümmetçi değilim, Ülkücüyüm ama Türkeşçi değilim, Ülkücüyüm ama kürdofil değilim, Ülkücüyüm ama fettoscu değilim, Ülkücüyüm, Ülküm Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yoldan hiç sapmadan, Atsız Atamın yoluma tuttuğu ısıkla, Kızilelma'ya ve Turan'a en kısa yoldan ulaşmaktır...