Gönderen Konu: Kürt Çocuk Sevgisi  (Okunma sayısı 5157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arula

• Türkçü-Turancı
  • **
Kürt Çocuk Sevgisi
« : 28 Eylül 2015 »
Bugün evimin duvarında koskoca duvar ve sprey boyayla yazılmış PKK, kürtçe yazılar felan filan vardı, bu tehditin sebebi neydi bilemiyorum kendi halinde takılan sıradan bir Vatandaşım halbuki görselini aldım ama korktuğum için paylaşmıyorum neyse bu yazılardan dolayı şükran borcumu ödeme amaçlı bir hiciv yazayım dedim ''sıkıntı olursa kaldırabilirsiniz''.
Hicivin konusu Kürtler nasıl ürüyor?

Hakkında bilim çok araştırdı ancak bir anlam veremedi, bir insan nasıl on üzerinde çocuk doğurur?
Yıllardır araştırır, gözlemlerim bir kaç tez yarattım kendi kendime.
Kürt kızlarının ortalama evlenme yaşı 16, toplam yaşama ömrü ise 65 ortalama olarak 12, 13 çocuk doğuruyorlar.
Bu kadar çocuğa bakabilmek mümkün mü: şöyle mümkün
Bir Kürt kadını ilk çocuğu doğurduktan sonra ona iyi bir eğitim vermek ile işe başlıyor bu çocuk büyüdüğünde
erkek ise eli iş tutmaya kız ise annenin doğurduğu diğer çocuklara bakmaya başlıyor bu şekilde zincirleme bir halka
oluşuyor küçük kız çocuğu daha oyun çağında ebeveynlik eğitimi alıyor ve hızlı bir şekilde annelik dürtüleri gelişiyor
ana ise ara vermeden yeni bir çocuk daha doğruyor ananın görevi çalışmak, bağ bahçe ile uğraşmak değil sadece
çocuk doğurmak bu yüzden memelerindeki süt bitmeden tekrar süt üretimine başlıyor sürekli emzirdiği için yaşlılıkta
memeleri diğer insanlara nazaran daha büyük oluyor işleyiş kısmı bu şekilde.
Bir başka sorun ise ortalama 20 çocuklu bir kürt ailesi geçimini nasıl sağlıyor?
Cevabı çok basit kızlar zaten çalışmıyor, erkekler ise daha çocuklu yaşlarda sokaklarda gezdikleri için iş hayatına
çabuk adabte oluyor karınca gibi çalışıyorlar eve bakanlar çocuklar oluyor tabii olay sadece bununla ibaret kalmıyor
çok saygıdeğer hükümetimiz çocuk başına yardım yapıyor, okuyan çocuk başına daha fazla yardım yapıyor aslında
okuduklarıda söylenemez ama gene bilimin açıklayamadığı bir şey olarak bir çoğu üniversite mezunu olarak
aramıza katılıveriyorlar.
Hayatlarına bir canlı örneği verilecek ise buna en iyi örnek Karınca'dır.
Kraliçe karınca sadece doğurur, sürekli çalışırlar, insan hayatının pek önemi yoktur önemli olan koloninin devam
etmesidir, çok çalışkandırlar aynı zamanda ağırlıklarının 100 katını taşırlar.m

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Kürt Çocuk Sevgisi
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2015 »

Hakkında bilim çok araştırdı ancak bir anlam veremedi, bir insan nasıl on üzerinde çocuk doğurur?

kürt dişisi; erkek kürt hayvanının hayvani şehvetini söndürmek ve kunnamak (eniklemek) için var edilmiştir.
kürt dişisi=kuluçka makinası.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2015 »

Alıntı

Terörist imalat fabrikası olarakta adlandırılabilirler.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2015 »

kürt dişisi; erkek kürt hayvanının hayvani şehvetini söndürmek ve kunnamak (eniklemek) için var edilmiştir.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Sosyolojik açıdan da bilmem ne ...lojik açıdan da baksan bunların üremesi sadece erkeği belli zamanlarda dişisine yaklaşması. Şaka maka bunları böyle alay ediyoruz ama bunların cidden kadınlarına bakışı sadece üremeye yönelik. Üç beş okumuş Kürt köpeği bilinçli olarak üremeyi düşünse de genel olarak işleyiş ilk iletide ki gibi. Kadının görevi; "MAL" olmak en iyi ihtimalle.

TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2015 »
Terörist imalat fabrikası olarakta adlandırılabilirler.
Çok doğru bir saptama. TÜRK-KAN kandaşımızın tanımı yerli yerine oturmuş. Bütün kürt dişileri terörist imalatçısı gibi enikliyorlar.
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…