Gönderen Konu: Bu Fotoya Yorum Yapacaklar Sıraya Girsin!  (Okunma sayısı 10131 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Benim nutkum tutuldu darısı sizlere...  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Özüne yabancılaşan bir millet hiç bir sahada ilerleyemez. Galip ERDEM

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
Ynt: Bu Fotoya Yorum Yapacaklar Sıraya Girsin!
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2013 »
Kızı geçtim şapkalı topişin duruşu yetiyor :)

Ağabeğ, etnik döküntü kızcağız kamufulaj yapmış, şapkalı tokoşta gazdan dolayı bilincini yitirmiş. Köküne kibrit suyu istersem ben de demokratik söylem hakkımı kullanmış olmaz mıyım? Hatta içimde ki şiddet duygusunu karşıt görüşlü bir bireye uygulama şansını yakaladığım an "bireysel hak ve özgürlüğümü" kısıtlamamak için kendimi eyleme bıraksam ne güzel olurdu ah diyoruz....
Tanri Türk'ü Korusun

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2013 »
Ciğersizler toplanmış; Üçü bir arada olmuş....

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2013 »
 Ne günlere kaldik Özgürlügmün sembolü bayragim Capulcu yigini dagdaki cakallarin politik kolu yanyana birtane godos orda Benim Irkimin  selami Bozkurt isareti yapiyor hepsi ayni karede.... Kiz Halklarin esitligi safsatasini sayiklayan sözde devrimci moskof komonistlerden  elinden tutan o sari renkli tuvalet kagitlinin ne oldugu malum o bozkurt isareti yapanda sanirsam RTEnin ayranini fazla kacirmis baska bir aciklamasi yok
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı -Türk-

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2013 »
Yorum yapamayacağım ama sadece şunu söyleyeyim,biz biriz safsatalarına ithafen

Ben bir falan değilim, ne kürdüm, ne lazım, ne komünistim, ne çerkezim, ne kemalistim ne de dinciyim.Ben sadece Türk'üm ve Türkçüyüm.

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2013 »
Benim nutkum tutuldu darısı sizlere...  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Özüne yabancılaşan bir millet hiç bir sahada ilerleyemez. Galip ERDEM

TTK.

Bu ve benzeri görüntüler için milleti ayaklanmaya ve iktidarı bahane ederek devlete karşı direnişe zorlayan bazı kişiler ve hatta bazı milliyetçiler bunların akp ve polis eliyle özellikle kugulanarak, milleti direnişten soğutmak ve direnişçileri halk desteğinden mahrum bırakmak amacıyla servis edildiğini ileri sürüyorlar.
Diyelim ki bu sav doğru.
Peki bu görüntülere ne diyecekler?

İçine sindirebilen ve hala bunlar polis ve akp'nin kurgularıdır diyebilen varsa pes doğrusu.
Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü Korusun!
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2013 »
Bu resim tayyibi bahane edip devlete saldıranların Atatürk Kültür Merkezine astıkları paçavraları gösteriyor.
İçine sindirenler buyursun derin derin soluyup, doya doya içlerine çekip sindirsinler! Ben bu manzaralardan hep tiksindim...

Bu resim de kızıl komünist ve kürt döküntüler tarafından "akp nin polisi" diye suçlanan Türk Polisinin "Vatan sana canın feda!" sloganlarıyla yeri gögü inleterek astıkları Türk Bayraklarının ve Atatürk posterinin görüntüsü.
Başkasını bilmem ama benim içime bu resim siniyor.

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Çevrimdışı türkkaan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2013 »
Fatih' in fethettiği İstanbul' da etnik döküntüler kol geziyor. Hal böyleyken çok çalışmalı.
TTK

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2013 »
Sosyalist denen kürt sever grupların işlerine gelmiyor bir türlü. Dün canlı yayında izledim müdahaleyi. Akşam Oğuz Hakseverin programına katılan Kürt sever sözde İstanbul Üni. Öğr. Üyesi Gezi parkına polis girdi ateş yaktı, bunlar şu bu demeye başladı. Program moderatörü bile isyan etti. Etnik özürlüler yaktı hep beraber görüdk siz nasıl farklı gördünüz diye.

Bu anarşik sever insancıklar topluluğu dikkat edin sayıları öyle yüzbinlerle ifade edemiyoruz. Ancak bir ikisi de olsa görsel medyayı arkana aldın mı reklâmın iyisi kötüsü olmaz misali kendini tanıtabiliyorsun. Bir çok kişi SDP'nin ne olduğunu bile bilmiyordu ama ezikler topluluğunda ve en önemlisi medya da istediği resmi verdi.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Kömen Teg

• Yeni Üye
  • *
  • Atsız gibi kurtuluşu köklerde arıyorum...
« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2013 »
Şu vaziyete bakın. İşte bunların olabilme ihtimalini düşünüp gitmedim. Ama orada bütün bu pisliklerin arasında saf Türk çocuklarının olduğunu da unutmamak gerekir. Polis taşlamayan , sırf şu iktidarın başındaki şahısa artık yettin be düşüncesiyle orada bulunan , tedricen Atatürk ve devrimlerini tahrip etmek isteyen bu ne olduğu belirsiz pragmatistin dik alası olan na-muhterem efendiye kendince haddini hatırlatmak isteyen yüzü ak , ikbali ak Türk çocukları olduğunu da unutmayalım.
-Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça , kendinde daha büyük işler yapma azmi bulacaktır. (K. Atatürk)

-Ey Türk çocuğu çok zekisin. Zekanı unut ! Daima çalışkan ol. (K. Atatürk)

-Türk tarihi aralıksız bir bütündür ; mesele onu sistemleştirmektir. (Hüseyin Nihal ATSIZ)

-Gayret-i gufranla cehennem de geçer... (Üstad Neyzen Tevfik )