Gönderen Konu: TANRIM ARTIK AL BENİ YANINA.  (Okunma sayısı 2312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
TANRIM ARTIK AL BENİ YANINA.
« : 10 Şubat 2013 »
BÜYÜK TÜRK GENÇLİĞİ VE ÜLKÜSÜ - Rıza KESKİN
http://www.cesurgazete.com/kose-yazisi/144/buyuk-turk-gencligi-ve-ulkusu.html

Bu yazımda Büyük Türk Gençliğinin içine düştüğü buhran’ın dilimiz döndüğünce tahlil ve tenkidini yapmaya çalışacağım.Bir hatam bir kusurum olduysa şimdiden Af ola …

Bismillahirrahmanirrahim ….

Ne Yazık ki…
Şanlı bir maziye sahip olan Büyük Türk Gençliği Ceddinin bıraktığı mirası günbegün tüketmektedir.

Atalarının adandığı davalardan uzak bir yaşam sürdürmekte,Ceddinin Ülküsünden bihaber yaşamaktadır.

Ülkü’nün sözlük anlamı:’’ulaşılmak istenen hedef (erek)’’ anlamındadır..

İşte bütün Püf nokta bu anlamda saklıdır.

Peki Ceddimizin adandığı dava nedir.?

Atalarımızın adandığı dava Nizam-ı alem=Alem-e İslam’la nizam verme davasıdır..

Büyük Türk Gençliği görünen hâl üzere Ceddinin Davasını tam anlamıyla İdrak edememiş,Bu Yüce Davanın Şuuruna varamamıştır.

Yıllarca İslam’ın sancaktarlığını yapmış,Kutlu Peygamberin (s.a.v) övgüsüne mazhar olmuş bir ceddin evlatları ‘’nerde akşam orda sabah’’ anlayışı ile hayatlarını mahvetmektedir.

Atalarının yaşantısından sapkın bir yaşantıya sürüklenmekte, arş’ı bırakıp lağım çukuruna özenmektedir.

Büyük Türk Gençliği acilen bu gafletden uyanmalı, emperyalist fikirler yerine Türklüğün ve İslamiyetin Özkaynaklarından beslenmelidir..

BÜYÜK TÜRK GENÇLİĞİ

Bilge KAĞAN’ın
"Ey Türk; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe,
senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön." sözlerine kendini muhattap görmeli,titreyip kendine dönmelidir.Temennimiz bu yönde Hedeflerimiz bu İstikametdedir… Büyük Türk Gençliği Cenab-ı Allah’ın yardımıyla kendi özüne dönecek Nizam-ı Alem Ülküsünü bütün dünyaya hakim kılacaktır..

İnşaALLAH…

:kahkaha01: :kahkaha: :kahkaha01: :kahkaha: :kahkaha01: :kahkaha: :kahkaha01: :kahkaha: :kahkaha01: :kahkaha:
TANRIM İNSANOĞLUNA VİRAJSIZ DUBLE YOL YAPMA ZEKASI VERDİĞİN İÇİN SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM... ALLAHIN GARİB KULLARI OLMASA HİÇ OLDUĞUMUN FARKINA VARMAZDIM... KOPTUM GELİYORUM.
:asker: :asker: :asker: :asker: :asker: :asker: :asker: :asker: :asker:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.