Gönderen Konu: ilk önce tüm türklere selam ederek bir derdimi buyururum  (Okunma sayısı 3020 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mansurlu

• Türkçü-Turancı
  • **
Başlıgı okudugunuz gibi,
Sevgili kandaşlar,ruhdaşlar,bir oluşum sunmak istedim ,Bunu sunmamın nedeni canı gönülden istememdir,
vede Türklük dünyasına toz tanesi kadar bir katkım olursa çok mutlu olurum,sen nefesimi rahat ve şerefli veririm,
Hemen fazla bulandırmadan derdimi sölemek isterim:
burda şöle bir şey yapabilirmiyiz diyorum,
Tüm kardeşlerimizle(yani sizlerle ve daha niceleriyle)örgütleşsek,ve bu örgütleşmeyi,
videolar şeklinde yapsak ama buradan çıkan videolarla TÜRKLÜGÜ anlatan,GEÇMİŞİ,EJDADIMIZI ANLATAN,
resimlere arka fonlar koysak ,
Misal yeni resimler yapsak TÜRKLÜKLE İLGİLİ,
Yani sölemek istedigimi anlamışsınızdır kardeşler,
ben hoyrat toy olarak deneyimsiz fazla deneyimi olmadan kendimce bazı şeyler yapmak istiyorum eger hani böle düşünen bir kardeşim daha varsa,
onla gücümü birleştirmek isterim şeref duyarım bundan ,Kalben sölüyorum,
Hem daha etkili olur,
yani bir şeyler yapmak ve kardeşlerimle yapmak istiyorum,
Hani ne kadar çok olursa o kadar Aile gibi hissediyorum bir yapıt yaparken huzur duyorum ve şeref duyuyorum,
Ben zati yapıyorum ama olurya bir kardeşim daha varsa çok sevinirim böle gücümü birleştirmek isterim,
Bu gün elimden az şeyler geliyo,yani bir videoydu bilmem neydi gibi ufak şeyler ama ufacıkta olsa ECDADIMA OLAN şeref borcumu böle ödemek,
Çevremdekilere Türklügü anlatmak bildigim kadarını ,bilmiyosam kurt gibi kulagımı keskinleştirip dinlemek ,
yani Bu gün az yapabiliyorum ama gitgide fazla şeyler yapmaya başlıyorum,
derdimi anladınız,
Bazı cümleleri iki kere sölemiş olabilirim,bu ne kadar istedigimden geliyor,anladıgınızı hissediyorum,

Olurya cümlelerimde bir hata felan varsa,
şimdiden kardeşlerimden özür dilerim(yazı tahtasında toyum biraz,bu alette toyum)
ve TÜRK OLMAKTAN GURUR DUYuYoRUM,
VE TÜM TÜRKLERİ AŞK İLE SEVİYORUM,
buna Tanrım şahit,
Geçmişim şahit

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Mantıklı, faydalı, yapıcı öneriler getiren Andalarımıza hayır, olmaz demek lüksüne asla sahip değiliz.

Otağımızdaki aktif üye sayımız arttıkça, nicelikte yükseliş olacaktır.  Elbetteki video ve grafik tasarıından anlayan kandaşlarımızın sayısı da artacaktır. Belki de mevcuttur. Bu başlık bunu tespit edilmesini sağlayacaktır.

Otağımızın Serbest Bölümü zaten bu tarz paylaşımlar içindir. Türklüğü, Türkçülüğü Turancılığı anlatan, yücelten her materyal paylaşılabilinir.

Benim bu konuyla ilgili size nacizane önerim ise şudur Mansurlu Anda, Yaptığımız videolara ve paylaştığımız resimlere otağımızın adresini logo olarak koyalım. Böylelikle Yotube ve benzeri video paylaşım sitelerinde bizi pek çok kişi görecek, sitemizi tanıyacaktır.

Esenlikler,

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı mansurlu

• Türkçü-Turancı
  • **
TÜRK-KAN Anda  teşekkür ederek başlarım,sagolasın,
Şahsım adına sölerim ki bir an önce başlıyacagım elimden ne gelirse,
ve otagın adresini vermekten gerçekten şeref duyarım,
Onurum yükselir ,dava arkadaşlarımın,Ruhdaşlarımın da ilgisini merak etmioda degilim,
Ayrıca siteye yararlı bir hareket yapmaktanda ayrı bir sevinç duymaktayım,
İlk açtıgımda acaba dedim yanlış yer olabilirmi diye,
Çünkü kurallara çok kutsal kabul ediyor(Böle bir otagın oldugu ve bize özümüzü geçegimizi anlatmaya çaba harcadıgı için) ve önem veriyorum,

Elimden gelenin en iyisini yapacagımı sölerim,TÜM çaba ve gayretimi gösterecegimide beyan ederim ,

teşekkürler,

Yapar yapmaz otagıma,yani otaga koyacagım yaptıgım göstereci,
şimdiden teşekkürler

TANRI TÜRKÜ(bizi) HER ZAMAN KUTLU KILSIN VE YÜCELTSİN

Çevrimdışı mansurlu

• Türkçü-Turancı
  • **
sözümü tuttum ve birazdan yaptıgım gösterecei sizlerle paylaşacagım,
yeni konu açıp
sözümü tutmanın sevincini yaşıyorum biraz ugraştırdı ama içime sindi,
kandaşlar bir bakın ekliyorum şimdi yeni bir konuya
TANRI TÜRKÜ(bizi) HER ZAMAN KUTLU KILSIN VE YÜCELTSİN