Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: HER TÜRLÜ SUÇU KÜRTLER İŞLİYOR  (Okunma sayısı 2956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kanpusat

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 63
HER TÜRLÜ SUÇU KÜRTLER İŞLİYOR
« : 09 Mart 2013, 10:36:36 »


İstanbul'da meydana gelen bombalama eylemlerini gerçekleştirenler kürt idi fakat kasıtlı bir şekilde başta Tayyip Erdoğan ve Türkiye'deki satılmış basın - yayın organları olmak üzere tüm dünya tarafından "Türk" diye adlandırıldılar. Erdoğan "Çok şükür ki bombacılar Türk. Onların Türk olması bizi teselli etti." dedi; Türkiye ve dünya basını da teröristlerden bahsederken "kürt" adını kesinlikle kullanmayarak bu canileri "Türk" yapıverdi!..

Kürt, canı istediği zaman Türk kimliğine bürünüp "Ben Türk'üm ama kürtler kardeşimdir" propagandasıyla Türkleri afyonlayabiliyor. Bu oyuna kanan Türkler, kürtleri kardeş olarak görmeye başladıkları için bir kötülük beklemiyor ve güvence altında olduklarını düşünerek rehavete kapılıyorlar; bu sayede milli savunma refleksleri körelmiş oluyor. Bu durum kimin işine yarıyor peki? Türk'ün mü, kürdün mü?.. Elbette ki kürdün işine yarıyor.

Aynı olayı kürt olmayanlar da yapıyor. İşlerine geldiği zaman kürtleri "kürt", işlerine gelmediği zaman ise "Türk" diye adlandırıyorlar. Bir kürt, Türk'ün iç ve dış düşmanlarının çıkarları doğrultusunda hareket ettiği zaman adı "kürt" oluyor, ama tasvip edilmeyecek bir suç işlediğinde "Türk" ilan ediliyor. Amaç, kürtlerin sayesinde Türkleri karalamak...


***
İstanbul'da bombalı terör eylemleri yapanlar kürt çıktı. Sadece bu kadar mı? Hayır... Türkiye genelinde her türlü suçu işleyenler kürtlerdir. Yankesicilik, hırsızlık, kapkaççılık, ırza tecavüz, gasp, cinayet, fuhuş, uyuşturucu ticareti gibi suçlar ve genelev işletmeciliği, pavyonculuk, kumarhanecilik, değnekçilik, dilencilik gibi rezil işleri sadece ve sadece kürtler icra ediyor...

Neden ezelden beri sadece kürtler ayaklanıyor, kürtler örgüt kuruyor, kürtler kan döküyor?.. Neden başkası değil de sadece kürtler?..

Türkiye'nin her yerinde "mafya" diye tanınanlar niye hep kürttür? Kürt Ahmetler, Kürt İdrisler, İnci Babalar niye hep kürttür de başka birşey değildir?.. Kısa bir süre önce yakalanan "Beyoğlu Çetesi" niye kürtlerden oluşmaktaydı?..

Arabamızı kaldırımın kenarına park ettiğimizde tepemize dikilip park parası isteyen, vermezsek biz yokken arabamızı çizip kaçan değnekçiler niye hep kürttür?.. Ana caddelerdeki kırmızı ışıklarda arabamızın camına yapışıp dilenenler niye hep kürttür?.. Sokakta adım başı önümüze çıkıp "abeeey nooolur bir harçlık ver" diye sülük gibi yapışan, vermediğimiz takdirde küfreden 10 - 15 yaşındaki madde bağımlısı yaratıklar niye hep kürttür?..

Toplumsal bir sorun haline gelen, cinayet dahi işleyen tinercilerin etnik kökenleri incelendiğinde kürt oldukları meydana çıkmıyor mu?.. Bunlar yüzünden insanlar sokakta rahat gezemez hale geldiler. Bu da bir terördür, şehirlerin göbeğindeki bireysel kürt terörüdür.

İstanbul, Ankara, Adana gibi büyük illerin genelevlerini işlettiği için "genelevler kralı" diye tanınan Cuma Karslı adlı büyük pez...k neden kürttür de başka birşey değildir?.. Devletin istatistiklerine göre genelevlerde çalışan kadınların %73'ü neden güneydoğu kökenlidir?..

İstanbul Beyoğlu'ndaki, Ankara Maltepe'deki, vs... gençlerimizi zehirleyen "bar" adlı batakhanelerin sahipleri, işletmecileri neden kürttür?..

Haraççılık ve çek - senet tahsilatı ile uğraşarak kendi halindeki insanları canından bezdiren kan emiciler niye hep kürttür?..

Uyuşturucu pazarlayanlar neden hep bilmemhangi aşiretin mensubu kürtlerdir?.. Hüseyin Baybaşinler, Abuzer Uğurlular, Urfi Çetinkayalar nedir?..

Dört tane Hollandalı turistin (biri de erkek) ırzına geçip ikisini öldüren ve bu sayede bizi tüm dünyaya rezil eden "Alanya sapığı" lakaplı Hakan Karayavuz ve Susurluk'ta, 11 yaşındaki Türk kızı Avşar Sıla Çaldıran'ı iple boğduktan sonra cesedinin ırzına geçen Recep İpek adlı inşaat amelesi neden kürttür?..

Oto galericiliği ve emlakçılık adı altında tefecilik yaparak milletin varlığını sömürenler niye hep kürttür?..

Her ikisi de uzun yıllardır aynı mesleği icra ettikleri halde, Orhan Gencebay'ın adının şimdiye dek hiçbir kötü olaya karışmaması, İbrahim Tatlıses'in ise her türlü rezilliği yapması, her çeşit suçu işlemesinin sebebi birinin Türk, diğerinin kürt olmasıdır.

Bu örnekler uzayıp gider... Kısacası "kürt sorunu" bazılarının empoze etmeye çalıştığı gibi sadece PKK'dan ya da batılı devletlerin kışkırtması sonucu meydana gelen siyasi olaylardan ibaret değildir. Türkiye genelinde her türlü pis, rezil işi yapanların, her türlü adi suçu işleyenlerin büyük bir kısmı kürtlerdir. Genelev işleten kürdü, pavyon işleten kürdü, kumar oynatan kürdü, mafyacılık yapan kürdü, uyuşturucu satan kürdü, yankesicilik, hırsızlık yapan kürdü, kaldırımları parselleyen kürdü, ırza tecavüz eden kürdü emperyalistler kışkırtmıyor, PKK ile de ilgileri yok... Taşıdıkları kanın gereğini yerine getirerek bu suçları işliyorlar.

Biz Türkçüler, sosyal açıdan değerlendirdiğimiz kürt meselesine bir bütün olarak bakıyoruz ve bunların topluma zarar veren yaratıklar olduğu konusunda tüm Türkleri bilinçlendirmeye çalışıyoruz.
Kayıtlı
Türkler, Türk soyundan gelenlerle Türk soyundan gelmişler kadar Türkleşip kendini o soya bağlayan ve beyninde hiçbir yabancı ırk düşüncesi bulunmayan fertlerin topluluğudur. Nihâl ATSIZ

Türkçü; eyyamcı ve dalkavuk olamaz. Sert yaşamaktan hoşlanır ve en büyük sertliği de nefsine karşı gösterir. Nihâl ATSIZ
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.072 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu