Gönderen Konu: GÖKBÖRÜ Turancı Düşünce ve Eğitim Derneği Resmen Kurulmuştur!  (Okunma sayısı 33409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
    Gökbörü Turancı Düşünce ve Eğitim Derneği, Türkçü-Turancı düşüncenin sarsılmaz bir kalesi olacaktır. Bu girişimimizin ete kemiğe bürünmüş kurumsal bir yapı olması için başından beri olağanüstü çaba gösteren Sayın Genel Başkanımıza, ege beyinlere, yavuz bileklere ve sonuçta çelik irademizi ipek nezaketiyle ortaya koyan Ankaralı Gökbörülerin tümüne saygı ve sevgilerimi sunarım. Var olun asil Gökbörüler. Kutlu olsun.

Değerli Ağabeyim,

Davasında kadir, kıymet ve onur ile hareket edenler; muradlarına kavuşurlar. Hepimize kutlu olsun.

Esenlikler,

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
Çok çok sevindim. Uzun zamandır internette de sorun vardı galiba. O sorun da giderilmiş görünüyor.Artık hep sitenin takipçisiyim. Dernek kuruluşu ise tek kelimeyle olağanüstü. Örgütlenmek daima iyidir.Bir arada olmak çok güzel. Tebrik ederim.Özlemişim kardeşlerimi.TÜRK dediğin hep özlenir zaten.
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

Çevrimdışı Alptigin

• Türkçü-Turancı
  • **
Kutlu olsun. Umarım açılışta yanınızda olacağım.  Ayrıntıları açılışıta konuşuruz kandaşlarım.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Sinem ve Alptigin, ikinizde HUNTÜRK'e Gökbörülerin Otağı'na hoşgeldiniz.

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Alptigin

• Türkçü-Turancı
  • **
Sinem ve Köptü Körgen, ikinizde HUNTÜRK'e Gökbörülerin Otağı'na hoşgeldiniz.

TTK

Hos buldum kandasım.
TTK

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Alptigin ve Sinem kardeşlerim ikinizde HUNTÜRK'e Gökbörülerin Otağı'na hoşgeldiniz.

Alptigin Kardeşim,
Derneğimiz mümkün olabilecek her yerde şube açacaktır. Ankara İl Başkanlığı da şubelerimizden birisidir.
Teşkilat yapılanmamız Genel Merkez ve genel merkezin yetkilendirdiği Türkçülerce kurulan şubeler şeklindedir.
Bildiğiniz gibi bu oluşumun temelleri Turania.net ile Huntürk.net otağlarının birleşmesiyle atılmış ve bu temeller üzerine önce Gökbörü Türkçüler Teşkilatının tüzel kişiliği oluşturulup genel merkez kurulmuştur. Bundan sonra da genel merkeze bağlı il ve ilçe şubeleri kuruluş çalışmaları devam etmektedir.
29 Mayıs 2011 günü yapılacak toplantı Gökbörü Türkçüler Teşkilatının Ankara İl  Başkanlığı mensuplarınca tertip edilmektedir.
Kısmet olursa genel merkez yöneticilerinin bazıları da Ankara İl Başkanlığının düzenlediği toplantıya katılacaklardır.
Teşkilatın tadilatları ana hatlarıyla bitti. Ufak tefek eksiklikler kaldı. Onlar da kısa sürede  tamamlanacaktır.
Bir sonraki hafta sonunda da genel merkezin açılışını yapmayı tasarlıyoruz. Bununla ilgili duyuru ayrıca yapılacaktır.
Genel merkez açılışına muhtelif şehirlerden teşkilatımıza mensup Türkçülerle bazı milliyetçi kuruluşların temsilcileri de katılacaktır.

TTK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Yörük Kızı

• Türkçü-Turancı
  • **
Sanalda kalmayıp bu kutlu davayı gerçekleştiren herkesi kutlarım. Varolun...

T.T.K
Vatan için kan gerekiyorsa, dünyanın şah damarını keseriz!!!

Çevrimdışı Yörük Kızı

• Türkçü-Turancı
  • **
Bende kızımla beraber açılışda ordayım. Tanrı hepimize kut versin.

T.T.K
Vatan için kan gerekiyorsa, dünyanın şah damarını keseriz!!!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Hoşgeldiniz Yörük Kızı hanım.
Toplantıda görüşmek dileğiyle.

Esenlikler...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Mete Oğuz

• GÖKBÖRÜ ANKARA
  • Yeni Üye
  • *
  • Tanrı Türk'ü Korusun
    • Mete Oğuz Altay
selam arkadaslar.

bende ankarada yasiyorum.
yeni acilan derneginiz her zaman gonulden destekliyorum.
sizleri tanimak derneginze gelmek isterim.
selamlar saygilar.
mete oguz
--"Dünya yüzünde, Türkten daha büyük,ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlik tarihinde görülmemistir." Atatürk
--"Birgün, ressamlar Türk'ün simasini kaybederlerse, yildirimi alsinlar, yapiversinler." Atatürk
--""Milli benligini bulamayan milletler baska milletlerin avi olacaklardir." Atatürk
--"Türk'lerin yasadiklari her yer misak-i milli hudutlari içindedir." Atatürk