Gönderen Konu: EGEMEN BAĞIŞ, RTE İÇİN ÜÇ İLİ MÜBAREK İLAN ETTİ!  (Okunma sayısı 8957 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KökTürk

• Türkçü-Turancı
  • **
Egemen Bağış'ın seçim listesinde İstanbul 1. bölgede RTE'nin ardından hemen 2. sırada olduğu bilgisini de iliştirelim ki bu yorumların sebebi daha net anlaşılsın.
“Öd tengri yaşar. Kişi oglı kop ölgeli törümüş.”
(Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek üzere türemiş.)

- Bilge Kağan

Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış.
İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş.
Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyivermiş.
Dört taraf hep düşman imiş.
Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tâbi kılmış.
Başlıya baş eğdirmiş, dizliye diz çöktürmüş...

Çevrimdışı Erzincan24

• Türkçü-Turancı
  • **
Öncelikle esenlikler dilerim otaga yeni katildim bu ortamin epey bir cahiliyim zaten uslubumundan ve konusmalarimdan anlasiyor ben her ne kadar gizlesemde o yüzdende yazmamayi tercih ediyorum ögrenmeye calisiyorum birazda korkuyorum cok ani tepkiler veriyorsunuz sinirlenmeyin niyetim kötü degil bu tutmunuzu tahmin edebiliyorum namusunuza serefinize sahip cikmak namus bir sinirdir ve hosgörü ve özgürlük yalanlariyla gecilmiycek kadar kutsaldir. Benim yazdiklarimi yanlis anlamayin yani ben laf sokmayi filan beceremem o yüzden yazilarimin altinda lütfen birsey aramayin ve sinirlenmeyin mümkünse :idea: Bu esenlik merasiminden sonra konu hakkinda sunu söyleye bilirim din sömürüsü ve büyük komik gözler :kahkaha01:
Gidenler, tanrılar ve hayaletlerdi,
Korkunun bastırılmış tümörleri,
Düşüncenin örümcek ağları;
Korkak kardeşlikler artık ölü;
Hakikat asil fedakarlıklar ister ,

Özgür insanlar cüret ederler.Kendi kendizin kurtarıcısı olun.
Aptal ve boş inançlarla
Vaktinizi ve enerjinizi boşa harcamayın
Düşmanınıza zekice yaklaşsanız
İyi edersiniz

Onları doğru yola sokun
Baskıcı inançlardan kurtarın,
Utanç ve suçluluktan doğan,
Yanlış korkular
Kendinize olan saygınızla yükselin,
Kuralına uygun yaşayın:
İstediğinizi yapın!

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Hoş geldiniz Erzincan24. Korkmanıza gerek yok. Bu otağın üyeleri Türkçü Turancıdırlar. Asla Türkçü Turancıları korkutmak gibi bir niyetleri yoktur.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Erzincan24

• Türkçü-Turancı
  • **
Rahatladim tesekkürler. ^-^

Aptal ve boş inançlarla
İyi edersiniz

Onları doğru yola sokun
Yanlış korkular
Kuralına uygun yaşayın:
İstediğinizi yapın!

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
Esenlikler
Bende Otağa yeni katılanlardanım.Okuyup öğrenmeye çalıştıkça ne kadar mankurtlaştırıldığımızn farkına varıyorum.Şöyle bir silkelenip kendimize gelme zamanı geçmekte diye düşünüyorum ,artık aranızda daha fazla olacağım ve otağdan mümkün olduğunca faydalanacağım.
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,
Çık ey, yüzbin mızrağımız!

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı

Öncelikle esenlikler dilerim otaga yeni katildim bu ortamin epey bir cahiliyim zaten uslubumundan ve konusmalarimdan anlasiyor ben her ne kadar gizlesemde o yüzdende yazmamayi tercih ediyorum ögrenmeye calisiyorum birazda korkuyorum cok ani tepkiler veriyorsunuz sinirlenmeyin niyetim kötü degil bu tutmunuzu tahmin edebiliyorum namusunuza serefinize sahip cikmak namus bir sinirdir ve hosgörü ve özgürlük yalanlariyla gecilmiycek kadar kutsaldir. Benim yazdiklarimi yanlis anlamayin yani ben laf sokmayi filan beceremem o yüzden yazilarimin altinda lütfen birsey aramayin ve sinirlenmeyin mümkünse :idea: Bu esenlik merasiminden sonra konu hakkinda sunu söyleye bilirim din sömürüsü ve büyük komik gözler :kahkaha01:

Sayın Erzincan24 hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz.
İnanın yazınızı okuyunca çok şaşırdım ve dışarıdan bizim nasıl göründüğümüzü düşünmek zorunda kaldım. Gerçekten bunu öğrenmeyi çok istiyorum. Biz dışarıdan korkunç insanlar olarak mı gözüküyoruz? Lütfen bu soruma hiç bir çekince duymadan içtenlikle yanıt verin. Bizim dışarıdan nasıl göründüğümüz ve algılandığımız bizim için çok önemli.
Bizden korkanların olduğunu elbette biliyorum ama bizimle övünç ve güven duyanların da olduğunu biliyorum. Bizden Türklüğün açık ve gizli düşmanları korkar.
Sağlık ve esenlik dileklerimle...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Sayin Erzincan 24 kardesim hos geldiniz esenlikler getirdiniz , kutlu paylasim dileklerimizle T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
Ben bu konu hakkındaki fikirlerimi iletmek isterim.Otağa üye olamadan evvel otağı takip ettiğimde yorumlar çok keskin ve hoşgörü eşiği baya yüksek(eleştiri maksatlı söylemiyorum).Bu aslında bana güven verdi,Türk'ün sindirilemeyecek olmasını başı her zaman dik olarak inandığı değerleri sonuna kadar savunacağı hissini pekiştirdi.
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,
Çık ey, yüzbin mızrağımız!

Çevrimdışı Erzincan24

• Türkçü-Turancı
  • **
Hepimiz Türküz kandasiz ötesi yok ama bazen bazi kelimlerin veyahut cümlelerin yanlis anlasilmasi cok gereksiz tartismalar yaratiyor benim korkum yanlis anlasilan konun veya cümlenin saldirgan bir uslupla degilde güzel bir sekilde söylenmesi tabiki ileriye gidipte hatada devamlilik gösteren kisilere karsi gösterilen tavir öfke degil kendini ve davayi müdafa etmektir.

Aptal ve boş inançlarla
İyi edersiniz

Onları doğru yola sokun
Yanlış korkular
Kuralına uygun yaşayın:
İstediğinizi yapın!

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı

Ben bu konu hakkındaki fikirlerimi iletmek isterim.Otağa üye olamadan evvel otağı takip ettiğimde yorumlar çok keskin ve hoşgörü eşiği baya yüksek(eleştiri maksatlı söylemiyorum).Bu aslında bana güven verdi,Türk'ün sindirilemeyecek olmasını başı her zaman dik olarak inandığı değerleri sonuna kadar savunacağı hissini pekiştirdi.

Bu saptamalarınızda haklısınız. Burada bulunan Türkçülerin büyük bölümü gerçek hayatta da Türk Kanunlarının tanıdığı haklardan yararlanarak resmi olarak kurulu ve etkin olan Gökbörü Türkçüler Derneğinin mensupları olarak Türklüğe ait değerlerden zerre taviz vermeden Türklük adına her hizmete koşan ve Türklüğe karşı yapılan saldırılara göğsünü siper eden kişilerdir.
Yani bu otağ sadece sanal bir ağdan ibaret değildir.
Elbetteki hiç bir siyasi beklentimiz, makam ve mevki arzumuz olmadığı ve Tanrıya sonsuz şükürler olsun ki bir yerlere ve de birilerine şirin görünmek gibi bir ezikliğimiz ve zorunluluğumuz bulunmadığı için başımız dik, sesimiz gür, sözümüz tok ve tavizsizdir.
Kutlu Başbuğumuz Atatürk'ün: "Bir Türk Dünyaya bedeldir" sözü bize Türklüğümüzün gücünü fark ettiren sihirli bir şifre olmuştur.

Sağlık ve esenlik dileklerimle...

TTK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!