Gönderen Konu: BU DERGİYİ OKUMAYALIM..OKUTMAYALIM  (Okunma sayısı 7519 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
BU DERGİYİ OKUMAYALIM..OKUTMAYALIM
« : 07 Kasım 2006 »

Fransızca Bir Dergi.. Maria Claire… Türkiye’de de Yayınlanıyor

Kapağını Gördüğünüz Dergide Bir  Yazı:Amozones Kurdes  Yani, Kürt Amazonlar

Yazıda PKK lı Hain Kadınların Reklamı Yapılıyor..

Hayali Kürdistan Coğrafyasından Bahsediliyor..

Dişi Katiller, İnsancıl Genç Kızlar Gibi Tanıtılıyor

Katiller Özgürlük Savaşçısı Gibi Tanıtılıyor

Katiller, Çalışan, Gülen,Eğlenen Genç Kızlar Gibi Tanıtılıyorlar

Bu kadar komik olan ne ? Acaba..

Tarlada Çalışan Köylü Kadınlar Sanki.. Ama silahlar neden ?

Ne amazonu ne kürdü ? Hangi özgürlük..

Bu isimler PKK nın şehit ettiği çocuklarımıza ait..

Bu mezarlar evlatlarımızın..PKK’nın şehit ettiği evlatlarımızın..                                                   
Ve Mezara bakamayacak kadar üzgün olan bir kardeş ile başını mezarın toprağına gömen bir ana..

Bu minik yavru.. Nasılda habersiz artık babasız olduğundan..

KANLI GÖRÜNTÜLER EKLEYEREK SİZLERİ DAHA ÇOK ÜZMEK İSTEMEDİM..
ÇOĞU ZAMAN BİRŞEY YAPAMAMAKTAN ŞİKAYET EDERİZ. YAPABİLECEĞİMİZ KÜÇÜK ŞEYLERİ GÖRMEYİZ.
BU DERGİYİ ALMAYIN!!!
KATİL PKK NIN KATİL MİLİTANLARINI ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI, VATANIMIZIN GÜNEY DOĞUSUNU KÜRDİSTAN OLARAK GÖSTEREN “MARİA CLAİRE”I  ALMAYIN, ALINMASINI ENGELLEYİN...
VERDİĞİNİZ PARALARIN KURŞUN OLARAK BİZLERE DÖNECEĞİNİ UNUTMAYIN..

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
Ynt: BU DERGİYİ OKUMAYALIM..OKUTMAYALIM
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2006 »
KANDAŞIM SAĞOLASIN..Ah herkes bunların farkına bir varsa..bir umud ışığısın artık ey ulu ulus...uyan uyan da dön bir bak haline..
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı Türk Yiğit

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2006 »
Aramızda bu Türk dergileri v mecmuaları alacak olduğuna inanmıyorum. Zaten Türk Milletinin kültürü bozmaktan başka hiçbirşeye yaramayan insanlarımız asalaklaştırmatan başka birşeye yaramayan bir dergi.

Türk IRkı Sağolsun

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2006 »
Aynı içerik sunu şeklinde postama gelmişti. Şerefizler o kadar masum gösteriyorlar ki. Bu ayrı bir propaganda aleti işte.
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı kıyanhan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2006 »
Ey gafil bilmezmisin ki kılıcım hala keskin namlum hala sıcak be köpek elbetteki o batılı ağababan buradan gidecek ha o olsa ne yazar sen sonra ne ne olacaksın kahpe , sadece çöp olacaksın.O resimdeki tüm kaltakların ayyıldız tapalı mermilerle kahrolması dileğiyle...Başkaldırdığının kim olduğunu biliyormusun, başkaldırdığın ordunun tanrının kırbacı olduğunu ve evlatlarının hangi kanı taşıdığını biliyormusun , ben bu toprakları ve dahi tüm Turanı vatan ettim kendime ey zavallı kürt ey zavallı serf ümidin bu toprakta devlet mi bulcağın sadece Türk ün öfkesidir.Elbetteki bu yılanların sesini namlularımızın sesi boğacaktır kimsenin kimsenin şüphesi olmasın ya Türk e biat edecekler yada ölecekler bu kadar basit.
Vatan Anamdır Kanım Bayrak Ha Bir Damla Gözyaşı Ha Bir Avuç Toprak

Aslanonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2006 »
Türk Milletini aydınlatacak ol
an bizleriz,bu dergiyi alan biz Türkçülerden çıkmaz zaten ama kendilerini Avrupai insanlar olarak gören milli şuurdan yoksun Türk kardeşlerimiz bunları alıyorlar şahit oldum.

Bilgilendirmek,doğru yolu göstermek bize düşer.

Çok sağolasın Efe soydaşım.

Gerekli tartışma alanlarına(forum) yollayacağım birazdan.

Çevrimdışı adembeg

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2006 »
ASİL TÜRK MİLLETİNİN BU İTLERDEN KURTULUP ESENLİĞE ULAŞMASI  DİLEĞİYLE!!! DAĞ BAŞINDA NE KADAR AMAZON OLDUKLARI BELLİ. AVRUPA FAZTEZİ PEŞİNDE ONUN İŞİ GÜCÜ KENDİ KAFASINDAKİ FAZNTEZİLER, TABİİ NEDEN OLMASIN Kİ ADAM EZELDEN DÜŞMAN. DAĞLARDA ONUN BUNUN ALTINA GİRİP CANIM MEHMEDİME PUSU KURAN OROSPULARIN ADI AMAZON OLMUŞSA DAHA NE DENİR? TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!

Çevrimdışı yüzbaşı_28

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2006 »
ben de sizlere katılıyorum bu dergiyi okumayalım hatta bulunduğumuz ortamlara sadece bu dergiyi değil kürt ırkından kimseyi sokmayalım hatta bu amazon diye tanıtılan kızları parçalamak vwe şehit abilerimizin kanini yerde koymamak için dağa çıkalım yaşasın TÜRK MİLLETİ

Çevrimdışı alpturan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2006 »
BU DERGİYİ ZATEN TÜRKÇÜLERİN %99 OKUDUĞUNU ZANNETMİYORUM
OKUYANLARA DA İYİ BİR DERS OLMUŞ OLDU BÖYLECE

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2006 »
  Aslında böyle yapacağımıza,"Alınmayacaklar,Gidilmeyecekler " gibi ufak bir bölüm açalım.Orada Türklüğe karşı(Kürtçü,Ümmetçi,Yahudi,Solcu,Yabancı Sermaye vs.) olduğundan emin olduğumuz şirket,mağaza,dergi,gazete,banka gibi kuruluşların bir çetelesini tutsak,her ırkdaşımızda bu konuda bildiği kadarını yazsa bence pek hoş ve yararlı olur.

Bu konuda benim pek bilğim olmadığı için buna benim kalkışmam olmaz.

SAYGILARIMLA

TÜRK TANRIYI KORUSUN
NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...