Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: ANADOLUDA TÜRKÇÜ OLMAK  (Okunma sayısı 213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adil ÖZTÜRK

  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • ****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 53
ANADOLUDA TÜRKÇÜ OLMAK
« : 09 Aralık 2018, 10:18:44 »

ANADOLUDA TÜRKÇÜ OLMAK
Çok zor Anadolu coğrafyasında Türkçü olmak. En az (25.000 yıllık) Türk Tarihini, İnsanlığa binlerce yıl ışık olan Türk Kültürünü bileceksin, elinden geldiğince Türk Kültürünü yaşayacaksın, yaşatacaksın. Dik duracaksın, tavizsiz. Devşirmelere karşı, Türkümsülere karşı, Mankurtlara karşı. Açık kimlikli düşmanların belli zaten kimi batılı emperyalist, kimi asyalı komünist. Rus ile Fars da Çinliler gibi ebedî düşman. En tehlikelisi de din ile vuran, Allah ile kandırıp din kardeşliği uyutması ile içimize karışan Araplar. Ermenilerse Batı'nın kudurmuş itidir ısırır durur bir de onları itlaf etmekle uğraşırsın. Birde senin gibi görünüp te sana karşı olan Sentezciler vardır. İşte en çok da onlar acıtır canını. Yani zor Anadolu coğrafyasında Türkçü olmak. Solcu olsan en fazla bir iki fraksiyona ayrılırsın bir halkların kardeşiliği Türküsü tutturursun kendini avutursun, dindarlık en kârlısı galiba gıda yardımları, cemaatler, vakıflar işine gelmedi mi gömlek değiştirir gibi cemaat değiştirirsin. Kadın-erkek, çoluk-çocuk demeden nefsini doyurursun zevkine göre, kasanı doldurursun keyfine göre. Birazda Atatürk'e saldırdın mı baştacı olursun. Eleştireni Cehennemle korkutursun, tutarsın bir şeyhin eteğini Cennete gidip hurilerle meşk etmenin hayaliyle yaşarsın.
Masonda olabilirsin tehlikesi yok düşmanı az, dostu çok. Mesela Liberal olursun veya çağdaş bir çizgi tutturursun ben demokratım dersin suya sabuna karışmazsın bazen dindar bazen milliyetçi, bazen de cumhuriyetçi olur idare edersin.
En zoru Türk olmak Anadolu'da. Bir de Türkçü olmak çok zor Anadolu'da.
Adil ÖZTÜRK
Kayıtlı
Adil ÖZTÜRK
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.07 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu