Gönderen Konu: 3 Mayıs Türkçüler Günü, 2013 Yılı, Gökbörü Türkçüler Derneği, Etkinlikleri!  (Okunma sayısı 36258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Türkçülük adına olumlu, Türkçüler adına verimli ve 3 Mayıs adına yakışır bir gün geçirdik. Yenilerinde buluşmak dileği ile tüm kandaşlarıma esenlikler.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Türkçülük adına olumlu, Türkçüler adına verimli ve 3 Mayıs adına yakışır bir gün

Sayın Osman Hocamın ifadelerine katılıyorum.
Gerçekten gurur verici tablolar bunlar. Türkçülük adına hayal ettiklerimiz birer birer gerçekleşiyor. Bu mutlulukların daha da artması ve daim olması dileklerimle, bütün Türkçülerin Türkçüler Gününü kutluyorum.
İnşallah gelecek yılki kutlamalara, ölmez de sağ kalırsak, mutlaka katılacağız.

Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü Korusun!
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı Pars

• Türkçü-Turancı
  • **
Gögsümüz kabardı, gururlandık. Çok sağolun, değerli Türkçü kardeşlerim ve bu müstesna işlerin yapılmasına olanak sağlayan ve çatı görevi gören Gökbörü Derneği. İnşallah önümüzdeki yıl ben de katılmayı çok istiyorum.
Oh be! Türklüğün utanılacak şey gibi göstermeye çalışıldığı  bu zamanda Türklüğün gür sesini duymak insana güven veriyor.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
3 Mayıs Türkçüler Günü 2013 İzlek!
« Yanıtla #43 : 19 Mayıs 2013 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sQhb7FEVZkk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sQhb7FEVZkk</a>

http://www.youtube.com/watch?v=sQhb7FEVZkk
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

KaraTekin

• Ziyaretçi
Ynt: 3 Mayıs Türkçüler Günü 2013 İzlek!
« Yanıtla #44 : 19 Mayıs 2013 »
Türklügün horlandigi, yok edilmek istendigi bir iklimde Ankara'nin göbeginde; "TÜRKCÜYÜZ, IRKCIYIZ, KAFATASCIYIZ, ATATÜRKCÜYÜZ" diye haykiran yüreklere selam olsun. Basta degerli baskanimiz olmak üzere orda bulunan bütün kandaslarimi cani gönülden kutluyorum.

Not : Degerli Hun Türk kandasim, arka plandaki fon müzigi konusmalari bastiriyor, eger mümkünse fon müziginin ses ayari kisilamazmi ?

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Basta degerli genel baskanimiz Ücoklu Börü Kam olmak üzere emegi gecen Bozkurt soylu irktaslarima tesekkür ederim , Sagolsun Varolsunlar . T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Türklügün horlandigi, yok edilmek istendigi bir iklimde Ankara'nin göbeginde; "TÜRKCÜYÜZ, IRKCIYIZ, KAFATASCIYIZ, ATATÜRKCÜYÜZ" diye haykiran yüreklere selam olsun. Basta degerli baskanimiz olmak üzere orda bulunan bütün kandaslarimi cani gönülden kutluyorum.

Not : Degerli Hun Türk kandasim, arka plandaki fon müzigi konusmalari bastiriyor, eger mümkünse fon müziginin ses ayari kisilamazmi ?

Andam onu farkedemedim. Videonun biçimini önceden değiştirdiğim için Youtube'a o şekilde yükledim.
TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Түрк Итикaм Комaндосу, Бозкурт Бирлиги
Ve aradığımı buldum! Andalar ve değerli kandaşlar, lütfen ama lütfen bu iletimi yanıtsız bırakmayın. O pazubandları nereden edinebilirim veya satın alabilirim? Çok önemli benim için lütfen!
Çarpışalım, en doğru söz süngülerindir!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ve aradığımı buldum! Andalar ve değerli kandaşlar, lütfen ama lütfen bu iletimi yanıtsız bırakmayın. O pazubandları nereden edinebilirim veya satın alabilirim? Çok önemli benim için lütfen!
Sayın BalamirHan,
Bana ya da TÜRK-KAN Bey'e özel iletiyle adresini bildirirsen dernekte görevli arkadaşlara göndertiririz.
Sağlık ve esenlik dileklerimle..
TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!