Gönderen Konu: 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Portekiz:2 Türkiye:0  (Okunma sayısı 12063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris6

• Ziyaretçi
Şu dönemde FATİH TERİM e laf söyledin mi orhan pamuk ve onun gibi zihniyetlerle aynı kaşığa oturmuş oluyorsunuz.
 Bekleyin görün kardeşim daha ilk maçtan tipik spor yorumcuları gibisiniz.Unutmayın ki bu ülke Fatih Terim sayesinde fıtbolda çığır açtı.Fatih Terim sayesinde Avrupa Kupası na kaldı.Sanki oynadığımız takım mahalle takımı.Dünyanın sayılı takımlarından birisiyle oynadık.Onu oynattı bunu oynatmadı kimi oynatacaktı beki 40 lık Hakan Şükür'ü mü?
Fazla heyecan yapmadan yorum yaz.Adamın asabını bozma.Orham Pamuk denen serseri it , Fatih Terim'in milliyetçi olduğunu ifade ederek ona rağmen bu takımı destekleyeceğim dedi.Biz işin futbol tarafındayız.Terim denen adam gitsin bar fedaisi olsun.Mevlüt Erdinç'i ilk 11 e koyan,90 dakika haysiyetsiz bir futbol oynayan Tuncay Şanlı'ya tahammül eden ve Portekiz karşısında bir şut bile attıramayan adamdan hoca moca olmaz.

Ben de Fatih Terim'e laf söylüyorum.Bende mi Orham Pamuk'la aynı kaşığa oturdum KILIÇARSLAN ?

Acil cevap bekliyorum.

ilteris6

• Ziyaretçi
Onu oynattı bunu oynatmadı kimi oynatacaktı beki 40 lık Hakan Şükür'ü mü?

Sayayım mı sana ;

-İbrahim Toraman (Türkiyedeki en iyi stoperlerden birisidir)
-Yıldıray BaşTürk (Klasını dünya biliyor.Kadroya alınmadığını öğrenen Portekiz'in hocası Scolari göbek atmış)
-Halil Altıntop (Schalke'nin yıldız golcüsü)
-Ümit Karan (Türkiye'nin en klas golcüsü)
-Mehmet Topuz (Türkiye'nin en iyi sağ açık oyuncusu,Kayserispor değerini 20 milyon euro olarak belirlemişti)
-Mehmet Yıldız (Panzer gibi bir forvet,Sivas'ın başarısında en büyük pay sahibi olan adam)

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
içinde zenciler bulunan bir takım benim milli takımım olamaz.

almışlar coca cola reklamlarını, giymişler nike formalarını; haydi bastır Türkiye...

Bu mudur ?

Değildir arkadaşlar; boşverin gitsin. İster şampiyon; ister rezil olsun. Umrumda değil.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Sıfır puanla kapatmasak  bari, portekiz maçında ne yaptığı belli olmayan bir takım, kenardada ikidebir dudağını büken br teknik adam vardı.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Terim ugursuzdur kudumsuzdur! Tarihimizde ilk kez,onun sayesinde,yunanistana yenilme,basarisini gösterdik! 14 sene GSde oynadi,o dönemde bir sefer sampiyonluk yüzü görmedi. UEFA kupasini GS terime ragmen aldi,öyle bir takimin basinda bende olsaydim,o kupayi alirdim! Bugün takimin basinda,futbol özürlü piskopat terim degilde,adam gibi bir adam,yerli veya yabanci,iyi bir hoca olsaydi,sansimizda yüksek olabilirdi.Biz isvicreyi yenemeyecegizde,kimi yenecegiz? Tanri futbolcularimizi,terime ragmen utandirmasin T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Halk tabiriyle; "milli takımdan cacık bile olmaz".  Bugün yine maç var, sıfır çekip gelecekler. Hollanda karşımızda olsaydı ne olurdu.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı TURKUAZ1979

• Yeni Üye
  • *
Halk tabiriyle; "milli takımdan cacık bile olmaz".  Bugün yine maç var, sıfır çekip gelecekler. Hollanda karşımızda olsaydı ne olurdu.

Bu yazıyı yazdığına pişman olmalısın.Bugün bütün dünya Milli Takımımıza şapka çıkartıyor.

Çevrimdışı TURKUAZ1979

• Yeni Üye
  • *
içinde zenciler bulunan bir takım benim milli takımım olamaz.

almışlar coca cola reklamlarını, giymişler nike formalarını; haydi bastır Türkiye...

Bu mudur ?

Değildir arkadaşlar; boşverin gitsin. İster şampiyon; ister rezil olsun. Umrumda değil.

Arkadaşım Milli Takımımızadan bahsediyorsun sen rayben gözlüğü takıyosunda milli takım giyince mi kabahatli oluyor.Lütfen makul eleştiri yap.
 Eminim araba alcağın zaman Tofaş almayacaksın dimi?

TURKUAZ1979 daha ilk iletinde ortalığı karıştırmak isteyen sanal bir çaşıt olduğun anlaşılıyor. Otağ Yöneticisi ile diğer bir üyemize laubali bir üslup kullandığın ve Ay-Yıldızlı formayı kirleten kara maymunlara sempati beslediğin için ÜYELİĞİN İPTAL EDİLMİŞTİR.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
 Kötü oynayarak turu geçtik
A Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Nihat Kahveci, İspanyol spor gazetesi As'ta yayımlanan röportajında, Çek Cumhuriyeti'ne karşı attığı 2 golle ilgili ''Hayatımın en mutlu 3 dakikasıydı'' dedi.

Çek Cumhuriyeti'ne karşı son dakikalarda gelen galibiyeti ''inanılmaz'' olarak yorumlayan Nihat, ''İlk golü atmak maçın kilit anı oldu. Kalecinin konsantrasyonu bozuldu. 0-2'den 3-2 yapmak Avrupa Kupaları'nda sıkça görülen bir olay değil. Bu iki gol, kariyerimin en önemli golleriydi'' açıklamasında bulundu.

''Cech ile konuştun mu'' sorusuna Nihat, ''Hediyesi için teşekkür etmek için mi? Hayır, hayır... Sadece maç sonunda teselli etmek için yanına gittim o kadar'' cevabını verdi.Kendini kahraman gibi değil, ancak sorumluluk sahibi biri olarak hissettiğini kaydeden Türk futbolcu, milli takıma güvenilmesi gerektiğini, gençler ve tecrübeli oyunculardan oluşan büyük bir uyuma sahip olduklarını ve daha üst yerlere ulaşabileceklerini söyledi.Fatih Terim için ''Takımın ruhu, hepimizin saygısını alıyor''

değerlendirmesini yapan Nihat, çeyrek finaldeki Hırvatistan maçı içinse ''Gerçekte, iyileştirmemiz gereken çok yanımız var. Kötü oynayarak turu geçtik ve şimdi iyi oynama zamanı geldi. Halkımızın gururu için oynuyoruz'' yorumunda bulundu.

Turkuaz 1979. Yukaridaki sözler, Yüksek Türk nihata ait.
                  Kötü oynayarak turu gectik diyor! Yani bir nevi bizden cacik olmaz anlamina gelmiyormu bu sözler? Tamam iyi bir milli takimin dünyada yenemeyecegi takim yok. Turnuvada büyük bir bölümünü iyi oynadigi bir mac varmi? Yok! Elestiri yaparken takimin oynadigi futboluda göz önüne getir. Yüksek Türk brakisefal andamin demek istedigi,75 milyondan aurelionun oynadigi futbolu oynayacak adam cikmiyormu? Ne isimiz var bizim gündüz fenerleriyle? Biz irkciyiz takimimizinda Türk soylu olmalarini istememizden dogal ne olabilir? Ayaklarin yere bassin Tanri Türk´ü Korusun?
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.