Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Yasaklı sitelere giriş????  (Okunma sayısı 4794 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kuzey kurtları

• H U N
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
    • Tüm Turan Burada
Yasaklı sitelere giriş????
« : 14 Ocak 2013, 09:56:12 »

Kandaşlar bana kesin ve net bilgi verebilirmisiniz.Nasıl girebilirim yada reklamsız bir program varmı??
Tüm sitelere girmem mümkünmü?
Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

Türkeli_Bozkurt

• Türkçü Turancı
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • Kürşad ve kırk çerisi
    • http://hunturk.net
Ynt: Yasaklı sitelere giriş????
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2013, 21:42:34 »

İlk önce hoş geldin.Esenlikler getirdin ırktaşım.

Yasaklı sitelere girmenin bir çok yolu var.Bunlardan en kolay yol dns adresini değiştirmek.Ağ bağlantılarında bağlı olduğun ağ kartının ayarlarına gelip dns kısmına 8.8.8.8 / 8.8.4.4 yazarsan yasaklı sitelerin çoğuna giriş yapabilirsin.

Esen kal.
Bana göre Ticanilik, Nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi
hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.

Hüseyin Nihal Atsız

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ</a>

Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2013, 22:41:04 »

Yasak sitelere nasıl girilir bilmiyor ve bilmek de istemiyorum ama bunun sorulacağı ve cevaplanacağı yer burası değil, olmamalı.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

kuzey kurtları

• H U N
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
    • Tüm Turan Burada
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2013, 08:51:52 »

Yasak sitelere nasıl girilir bilmiyor ve bilmek de istemiyorum ama bunun sorulacağı ve cevaplanacağı yer burası değil, olmamalı.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Sanırım yanlış anlaşıldım.
bazı rus ve dünya haberlerini veren sitelere giremiyorum.genellikle video ve şiddet gerekçesi ile kapatılmış siteler bunlar.
Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.036 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp