Gönderen Konu: Türkiye'de ki Çerkezler  (Okunma sayısı 190606 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umut584

• Ziyaretçi
Ynt: Türkiye'de ki Çerkezler
« Yanıtla #50 : 02 Ocak 2007 »
arkadaşlar bilmiyorum bu konuda sivaslıyım ve benim bir çok tanıdığım çerkez var çok sivri bir konu da değil benim bayrağıma,toprağıma,ülküme,dinime ne küfreden nede bir dil uzatan çıkamadı,biz dost olup elimizi uzatmasını bilelimde,eğer olursa bir yanlış elbette sorulur hesabı ne demiş PİTON BARIŞ SAVAŞLA KAZANILIR IRKÇI DEĞİLİM TÜRKÜM.... YETER UMARIM BU SÖZ.

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #51 : 12 Ocak 2007 »
             bu konuyu uzatmanın anlamı yok bence.çerkezler: ''at hırsızları'' işte.haklarında konuşup tartışmaya değmez.ya hepsin ya hiç ya Türk'sün ya p....
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı KazıKURT

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #52 : 07 Mart 2007 »
Çerkezler kürtlerden  bile tehlikeliler kendi kan bankalarını kurup hastanelerde kendi kanlarını kullanıyorlar çoğu kafkas derneği  kültür adı altında öle güzel ırkçılık yapıyorki hele kafkaslardaki değişim sonucu öle gaza geldilerki anlatamam  www.uzunyayla.com a girin bi bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız

tardu kağan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : 07 Mart 2007 »
arkadaşlar bilmiyorum bu konuda sivaslıyım ve benim bir çok tanıdığım çerkez var çok sivri bir konu da değil benim bayrağıma,toprağıma,ülküme,dinime ne küfreden nede bir dil uzatan çıkamadı,biz dost olup elimizi uzatmasını bilelimde,eğer olursa bir yanlış elbette sorulur hesabı ne demiş PİTON BARIŞ SAVAŞLA KAZANILIR IRKÇI DEĞİLİM TÜRKÜM.... YETER UMARIM BU SÖZ.

Çakal...sen bilmezmisin burası Türk Soylu Türk Kanı taşıyan ırkçıların Otağı...nerden geliyorsunuz siz? ananız size nesütü içirmiş? ne ile büyütmüş?anllamadım gitti.Ama kaşıntınız olduğu ortada unutmayın Türk e kefen biçenin ölümü korkunç olur....

AdigeCALE

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 05 Ağustos 2007 »
SOYU BOZUK ADİGE ÇERKEZ PİÇİNİN YAZISI OTAĞ YÖNETİCİSİ TARAFINDAN KALDIRILMIŞTIR.

Çevrimdışı emirtimur

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #55 : 05 Ağustos 2007 »
bence çerkesler söylendiği kadar büyük bir tehlike teşkil etmez çünkü bende bilirim onlarda yurt sevgisi çoktur zaten çerkesler anadoluyu kurtuluş savaşındada korumuşlardır bence çerkeslerin kürtler veya diğerleri kadar bir tehlikesi yoktur

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #56 : 05 Ağustos 2007 »

Hadi lan pis etnik döküntü sende!!!
Ne işin var ulan senin burada?
Bir yerlerin çok mu acıdı ki böyle ciyaklıyorsun?
Üyeliğin iptal edilmiştir.
TTK.

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #57 : 05 Ağustos 2007 »
bence çerkesler söylendiği kadar büyük bir tehlike teşkil etmez çünkü bende bilirim onlarda yurt sevgisi çoktur zaten çerkesler anadoluyu kurtuluş savaşındada korumuşlardır bence çerkeslerin kürtler veya diğerleri kadar bir tehlikesi yoktur

Bu yazdıklarınızın Türkçü düşünceyle bağdaşmadığını bilmelisiniz.
Bunu bir uyarı olarak algılayın ve yazmadan önce Otağı şöyle enine-boyuna inceleyin.
TTK.
igdirhan

Çevrimdışı metehan2001

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #58 : 05 Ağustos 2007 »
Hain bir etnik grupun  isteristemez reklami yapiliyor  * * * * * * * * * * * * * *  Bu bölüm Otağ yönetimince silinmiştir * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

TÜRK ÖZELDIR,HERKES TÜRK OLAMAZ
TANRI TÜRKÜ MUTLAKA KORUR

Otağ kurallarını tekrar gözden geçirmeniz gerektiği anlaşılıyor.
Bunu bir uyarı olarak algılayın
TANRI TÜRKÜ KORUR

Çevrimdışı metehan2001

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #59 : 05 Ağustos 2007 »
UYARIN ICIN TESEKKÜRLER SIZI SIKINTIYA SOKMAK ISTEMEM AMA BAZEN INSAN DUYGULARINA HAKIM OLAMIYOR.
TANRI TÜRKÜ KORUR