Gönderen Konu: Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri  (Okunma sayısı 39591 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tanrıkut1964

• Ziyaretçi
Ynt: Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri
« Yanıtla #30 : 05 Şubat 2007 »

" Sizler bir devi yıkmaya and içmiş, dünyaya nizam vermek uğruna seve seve Şehidliğe koşan Bozkurtlar ordusu, Tanrı'nın Yeryüzündeki Askerleri Türklersiniz."

Kutalmış OCAKLI

İşte Türk budur!

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #31 : 08 Şubat 2007 »
Hayatım boyunca, hatta son nefesimi verinceye dek bana en büyük kılavuz olacak ve de hayatımı şekillendirmemdeki yegane sözdür bu;

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

BÜYÜK HUN İMPARATORU
BAŞBUĞ ATTİLA

4. y.y.'da, yani tam 17 asır önce yaşamış ve bütün Avrupa'nın "Tanrı'nın Gazabı" olarak nitelendirdiği Başbuğ Attila'nın sözü...  İşte hayatımın iman ve inançlarını şekillendiren en büyük ülkü kaynağı !

Dünyada 4 tür canlının varlığına inanmışımdır. Türkler, insanlar, hayvanlar ve bitkiler.

" Sizler bir devi yıkmaya and içmiş, dünyaya nizam vermek uğruna seve seve Şehidliğe koşan Bozkurtlar ordusu, Tanrı'nın Yeryüzündeki Askerleri Türklersiniz."

Kutalmış OCAKLI

İşte Türk budur!
    BU BÜYÜK SÖZLERİN ALTINA ARAP HAYRANLARININ VE TÜRKÜM EDASIYLA OTAĞA GİREN PREMATÜRE KUREYŞLİLERİN YAZDIĞI SAÇMALIKLAR VE İŞİ HADİS TARTIŞMASINA KADAR GÖTÜREN SOFTALAR ANCAK BU KADAR TEZAT OLABİLİRDİ.ADAM OLUN LAİK OLUN TÜRK OLUN TÜRK IRKI ARIDIR TÜRKÇÜLÜKTE. ŞIRINGALARINIZADA İHTİYAÇ YOK SİZEDE.ESEN KAL IRKIM
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Çevrimdışı ulukağan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #32 : 13 Haziran 2007 »
emeğine sağlık kandaş
Uğruna ölmekse eğer seni yaşatmak, bin defa ölürümde adına leke sürdürmem.
Gururdur, namustur bayrak ve sancak; Aksa da kanım korkma; haini güldürmem!

Çevrimdışı KORKUT07

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #33 : 19 Ağustos 2007 »
DEĞERLİ KANDAŞLARIM,

BİZLER HİÇBİR ZAMAN ALLAHIN ASKERLERİ OLMADIK.

KANIMIZLA BİR TARİH YAZDIK, NE ÜMMETÇİYİZ NE DE HİLAFETÇİ.

BU ASİL SOYUMUZU ACİZ GÖSTERMEYE VE NERDEYSE ARAPLARI DİN NEDENİ İLE KARDEŞİMİZ GÖSTERMEYE,
KİMSENİN HAKKI DEĞİLDİR.

BEN VE MİLLETİM TANRININ KIRBACIYIZ,.TANRI YOLDAN ÇIKAN MİLLETLERİ CEZALANDIRMAK İÇİN BİZİ GÖNDERİR.
BAŞBUĞ ATİLLA

Çevrimdışı kültigin

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #34 : 19 Ağustos 2007 »
Bizler tanrının yeryüzüne yolladığı
ÜSTÜN IRKIZ...
UZE TENRİ BASMASAR ASRA YİR TELİN MESER TÜRK BUDUN İLİNİN,TORUNUN KIM ARTATİ!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

İLTERİŞ İSTANBUL

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #35 : 29 Eylül 2007 »
Ne Şam'ın şekeri nede Arabın yüzü; Asyada ırkıma zulmeden çöl bedevilerinin dinine ihtiyacımız yok.Tanrı dağlarından doğan güneşin ışıkları yol göstericimiz olsun. Kaldıki arapların hamiliğini yaptığımız son dönemde 1.Dünya savaşında İngilizlerle birlik olup Türk askerine kahpece arkasından kurşun sıkıp hainliklerini açıkça belli etmişlerdir. Temizlikten haberleri olmayan tuvalet Kültürü dahi bulunmayan bedevi toplumunun,Asil kan taşıyan Türk'lerden üstün olduğunu söylemek cahillikten başka bir şey değildir. Yer yüzünde sadece üstün bir ırk vardır adı:TÜRK, gerisi sadece hizmetkarıdır.  çepni

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
« Yanıtla #36 : 25 Ağustos 2011 »
arablar Hadesin karanlık delhizlerinin ucube ruhlarıdır . Arabın tanrısı kardeşini sırtından vuran ırz düşmanı Kabil dir . Bunun dışında rüyalarında gördükleri her demona taparlar aslında nelere  taptıkları umrumda değil .Eskiden çok tanrılı dine taparlardı onları sevmemiştim topraklarını sebebsiz basıp ambarlarında tahıllarını yakmıştım tarlalarını tutuşturmuştum bendlerini yıkıp onları susuz bırakmıştım bir kısmını oklatıp bir kısmını doğrayıp bir kısmını mızrağıma takmıştım çoğunu tamuya yollamıştım .Hainlik etmeseydi büyük kızım hepsini kara yerden silmiştim.Çünki evlat diye kötüye kanmıştım .Onu iyi sanmıştım .Affedip bağrıma basınca onun gibileri ben kendi kanımı akıtmıştım .Acuna yeniden doğanda  gördümki  tek Tanrılı dine tapıyorlar yine sevmedim Ulukay bana kemerimi ve tacımı verende ben o eski yaman kılıcı bulanda ata mirasılarımı kara yağız yerden  çıkaranda  usuma gökten bilig inende geldi vakit denilende eskisinden çok beterini edecem .Ben bu sefer  toy değilim gerekse öz kanımdan olan cana  kıyarım kimse kandıramaz beni .Tanrı Türklere öc almayı unutturma ! Türkünü yücelt ! AUUU
Arabları  akbabalar götürecek .Çünki onları birlikte doğruyacağız .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı kağanhun

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 09 Ekim 2011 »
  amerikada her sene  düzenlenen  sözde Türk festivalinde türklükten başka herşeyi yabancılara bunları Türk adeti Türk töresi Türk kültürüymüş gibi gösterip tanıtıyolar bizleri gerçek türkleri arap,kürt,laz gibi tanıtıyolar
kimisi darbuka ud çalıyor  kadınlar oynuyor    baska bir standda kadınlar gözleme açıyor   diğer bir standda ise
vezir  padişah rolünde  sarıklı sakallı adamları cıkarıp yabancılarla fotoğraf çektiriyolar  lazı, kürdü , çerkezi  hepsi orada birtek  o  mekanda gerçek Türk yok  ve sadece gerçek türklüğü Türk adetini töresini  anlatmıyorlar
bu yozlaşmış davarlar bizi dünyaya  böyle tanıtıyor böyle anlatıyor bu nereye kadar böyle sürecek türklük le Türk töresiyle alakası olmayan bu insanları oraya kim gönderiyor bu anlatımları kim yaptırıyor Türk ' ü bir ırk değilde  insanlar topluluğu  gibi gösterenlere  nezaman dur denecek                                                             

TANRI !

TURKCE konusulan, TURK'e yurtluk etmis olan yerleri
kiyamete kadar TURK'un hukmu altinda birak !

TANRI TURKU KORUSUN VE YUCELTSIN

Bilge Kağan

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATAM Türküm,övünüyorum ve izinden yürüyorum
« Yanıtla #38 : 28 Temmuz 2012 »
   Esenlikler,

Bu paylasimin icin size tesekkür ediyor, düsünceleriniz icin de yürekten kutluyorum.
   Biz, Hz.Nuh peygamberimizin en sevdigi ogullarindan cesur Yafes in torunlariyiz ve Tanri tarafindan Huzuru adaleti saglamak üzere görevlendirilmis, tarih boyunca egitilmis ASKERLERIZ. :asker:
   Bir gün gelecek, sabrimiz bitecek ve bu rayindan cikmis treni tekrar rayina oturtarak, tüm dünyada baris icinde hüküm sürecegiz.

Tanri secilmis yuce Türk Irkini Korusun !

:trbayrak
Alma Türk'ün AHINI
Cikar elbet bir gün ACISI
SABIR nedir en iyi biz biliriz
Kalmaz yerde hicbirimizin asil KANI

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #39 : 28 Temmuz 2012 »
Biz secilmis irk filan degiliz irktas . Yahudinin secilmis irk taklitleri bize uygun yakistirmalar degil . Nuh dahil kimse bizim kalite kontrolümüzü yapmaya yetkili olmadigi gibi haddinede degildir . Kaliteyide kontrolüde biz yapar hükmüde biz veririz . Üstünlügümüz tarihimizle sabittir .Nuh Yafes gibi palavralara inanma . Bizim peygamber soyundan gelmeyede ihtiyacimiz yok .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.