Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Tanrı Türk'ü Korusun.  (Okunma sayısı 90 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 14
Tanrı Türk'ü Korusun.
« : 29 Eylül 2017, 21:42:48 »

Geçerli sebebler neticesin de İslam düşmanı olduğum aşikardır.Lakin İslam'a nasıl bakıyor isem İslam'ın anası hırıstiyanlık , babası Musevilik (yahudilik) dinleri'ne de ne eksik nede fazla, fark gözetmeksizin aynı göz ile bakmaktayım.Hiç bir şekil de kadım bir millet olan Türk Millet'ine sami kültürler klavuzluk edemeyecegi düşüncesindeyim.

Türkiye de emperyalizim güdümlü ılımlı islam  projesi amerikanın Turuva at'ı ak parti ile cereyan etmekte .Lakin ne hikmet ise ılımlı islam modelini  en çok benimseyen Atatürkçü kesim olmakta.Türk Millet'i  ılımlı İslam projesinin emperyalist nato güdümlü   Büyük Ortadoğu Projesi'nin stratejik bir ürünü oldugunu ne zaman anlayacak ? Bop projesinin Tasarlanmış, planlanmış ve sınırları çizilmiş  oldugunu Kerkük ve Musul  gündemi ile görmüyor mu bu millet ? Görüyor ise neden ? Hala ihanet'e göz yumuluyor.Örnegin ;1 milyon Türk sokaklara inerek KERKÜK TÜRKTÜR ,TÜRK KALACAK sloğanları atabilir.Anladık  Türk Milliyetinin kanayan yarasına merhem olan bir siyasi partimiz yok .Sesimizi dünya'ya haykıracak Türkçü derneklermizdemi yok ! Neden ?Türk yurdun da Türkler bir  çatı altında toplanamıyor.Türk Millet'i Türk Milliyetçiliği yerine İslam hülyasın damı ? bir çatı altında toplansın.

Fazla yazmaya gerek yok..Anlayan umarım nedemek ? istedigimi anlamıştır.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN...
Kayıtlı
 

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.057 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp