Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: SORUN BÖLÜCÜLÜK VEYA TERÖR DEĞİL; SORUN KÜRDÜN TA KENDİSİDİR  (Okunma sayısı 27331 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahlatsah49

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 15

Yalnız Doğu ve G.Doğu Anadoluda sadece hırtlar çok çocuk yapmıyor bunu da söyleyeyim. Türk kökenli yerleşim yerlerinde aileler bu dönemlerde bile en az 3-4 çocuk yapıyor. arapların da çok çoğaldığını söyleyebiliriz zira muhabbet ettiğim Şanlıurfa/Akçakaleli bir arap 16 kardeşi olduğunu söylemişti. Bu örnekle yola çıkarsak gerek Batıdaki hırtların bir kısmının sol kafaya özenip gerek trans olarak, gerekse "ne çocuğu ya ben özgür biriyim" kafasına girerek üremeyi bırakması, bir kısmının ise varoş semt yaşantısına kapılıp, sünepelik yapıp soyunu kurutması biraz da olsa durumu eşitleyecektir. Tabi tayyib baba gidip Özal gibi ikinci kez yüzbinlerce kürt nüfus sokmazsa ülkeye. Şu an bile Kürt-Zaza birlikte maksimum 13 milyon ediyor, ayrıntılı bir araştırma ile bu sonuca vardım.
Korkulması gereken PKK adlı paçavra örgüt değil, baştakilerin milletin başına akılalmaz bir kaos çorabı örmesi durumudur.
Kayıtlı
 

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.034 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp