Anket

solcular milliyetçi olabilirmi

olamaz
7 (36.8%)
olabilir
12 (63.2%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 19 Nisan 2006

Gönderen Konu: solcularda milliyetçi olabilir mi?  (Okunma sayısı 46446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vatan

• Ziyaretçi
solcularda milliyetçi olabilir mi?
« Yanıtla #30 : 24 Nisan 2006 »
Olay gayet basit yıllarca savunulan değerlerin proleter diktatörlüğün milliyetsizliğin bir amaca ulaşmayacağı ve uğrunda ölünesi kutsal değerlerin olmadığı bir devletin yaşayamıyacağı sovyet imparatorluğunun yıkılışıyla görülmüştür.Kıblesini moskovoya dönenler için ne büyük yıkımdır.Doğaldır ki her insan enformasyondan etkilenir (Türk milliyetçilerini sağlam inanç yapılarından dolayı tenzih ediyorum. ) ve bu kişiler şu an aidiyet krizindedir ,içlerinden Türk davasını savunabileceklerin vatan sevgisini içinde barındırabilenlerin milliyetçilik adına katabilecekleri çok şey olduğuna inanıyorum,herkes insan olduğundan ötürü en az bir kez affedilmeyi hakeder . TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #31 : 24 Nisan 2006 »
CIHANGIR ATMISMISIN NEYSEN! ISMINDEKI RAKAM SANA YAKISKMIS. ISMIN GIBI ATIP TUTUYORSUN! TERBIYE SEVIYENI ISPATLADIN! MASALLAH, NE DE KOYU MÜSLÜMANMISSIN! NAZAR DEGMESIN! BU SITEYE GIRIP KIMSE ULAN DIYE HITAP ETME! BIRAZ FAZLA HAVLADIN!

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #32 : 24 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: cihangir60
Ne gürcüsü ulan!!
Türküm Türk sana mı ıspatlayacağım
sizin yüzünüzden solcularla ve komolarla savaşımızı ertelemek zorunda kaldık. Sizmisiniz Türkçü kaç tanesiniz. ne kadarsınız. ırkçıymış. BEn mi havlayacam ulan it!
Sentezi öğren sentez ne demek
islamda tez olurmu ulan!
Türkçülüğe antitez mi geldide ortak patdada birleştirdik
kafana göre yorum yapma lan it!
Eskiden komunistlerle uğraşırdık birde siz musallat oldunuz.
nesiniz olum siz!
Konuşmayın Allahınızı severseniz! meraklınızmıyım ben sizin!
Türk adı olduğu için sitenize girdim. ben gürcü sitesi bilmem sen biliyorsun demekki ilgileniyorsun
Sana mı rezil olacam
Ben bir kutlu davanın neferiyim
İtlerin ağzı değdi diye denizler kirlenmez
Senmi kirletecen benim ülkücülüğümü.
Sen Kimsin Ulan!!

Klasik gürcü kavgacılığı...Laf etmeye bile değmez.Elbette Türkiye'deki azınlıklar hakkında bilgilenmek için o siteleri gezeceğim.Gerçi siteyi zerre kadar okumuş değilim.Türk tarihini Talastan başlat sonra Türklük tasla...Komünistlerden sonra biz de biz mi çıkmışız başınıza?Yahu asıl siz nerden çıktınız?Biz bu davanın asliyetini muhafaza ediyorduk.Biz gerçek Türk ulusçusu-Atsızcı idik.Ama siz 80'den birden getirimciliğin emrinde kürt,laz,çerkes,boşnak Türk ağacının dallarıdır edebiyatıyla işi çorbaya dönüştürdünüz.Türklük herşeyden önce bir kan meselesidir işte bunu kafana sok.Bu doğanın,biyolojinin bir gereğidir.Millette ırkı inkar etmek insanda bedeni inkar etmek gibi bir şeydir.Sen Gürcüsün Türkçe konuşuyorsun müslümansın diye seni Türk kabul edeyim öyle mi?Daha önce yazdık cevap versene?Türkçe konuşup müslüman olan bir zenciyi de Türk kabul edebilir miyim?Sence bu ne kadar mantıklı?Kendine gel saçmalama...Bir de "neredesiniz" diye soruyorsun a cahil...İstanbul'dayız Ankarada'yız...Elbirliği-İlteriş......Türkçülerin kurultayı da yapıldı resimleri de yayımlandı.Yani yerimiz yurdumuz belli.Toplantıyı yaparken de hiç senin gibi etnik döküntüler kavga çıkarmaya cesaret edemedi.Bekleriz.

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #33 : 24 Nisan 2006 »
Yüzsüze bak burada lafı yiyor ondan sonra başka başlıkta başka muhabbetler açıyor.Otağ kurallarını oku buraya üye olmak için Türk ırkından olmak gerekir.Bir sürü ülkücü otağ var oraya üye olsana...

TTK

cihangir60

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 24 Nisan 2006 »
Kişisel saldırıdan dolayı mesajınız silinmiştir..
hasta_kurt

vatan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 24 Nisan 2006 »
Harika harika ,birbirinize hakarete devam edin nice vatan hainide okusun ve cesaretlensin lütfen devam lağım farelerini cesaretlendirin.Arkadaşı niye kovuyorsunuz paylaşsın düşüncelerini ,türklüğe hakaret mi etti ? Yoo bence hayıro zaman tartışalım doğrumu?????

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #36 : 24 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: vatan
Harika harika ,birbirinize hakarete devam edin nice vatan hainide okusun ve cesaretlensin lütfen devam lağım farelerini cesaretlendirin.Arkadaşı niye kovuyorsunuz paylaşsın düşüncelerini ,türklüğe hakaret mi etti ? Yoo bence hayıro zaman tartışalım doğrumu?????

Defalarca yazdık burası demokratik herkesin fikirlerini paylaşabileceği bir ortam değil...

2-Türk Otağı laikliği, Türkçülüğü, Atatürkçülüğü, Turancılığı, Türk ırkçılığını, Türk milliyetçiliğini ve ordu yanlılığını kayıtsız şartsız kabûl eder.
3- Türk bir bütündür. Türk din ve mezhep ayrımcılığı ile bölünemez
Sonradan Türk olunmadığı gibi ben aslen Türk değilim ama Türk milliyetçisiyim diyenler boşuna sitede durmasınlar.

Bunlar otağ kurallarında geçiyor ve gürcü arkadaş hepsi ile çelişiyor.

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #37 : 24 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: cihangir60
Bozkurtların yurdunda çakalların işi ne?
Çakalsın Kayrakan_GokBoru!!!
Uğraş bakalım bozkurt olabilecenmi
Çok uğraşma it olursun!!

Mantığa bak hizaya gel.Ülkücü bir sitede seninki gibi boş boş ülkücülere küfretseydim bozkurtların yanında çakalsın demen mantıklı olabilirdi.Ama Gürcü efendi sen şu an öz be öz bozkurtların yanında sığıntı bir eniksin.Bizim soyumuz sopumuz belli çok şükür...Burası daha fazla kişisel yiyişme ortamına dönmeden bu iş bitse artık...Hatta HunTürk kandaşım forumda gereksiz sataşmacılık yaptığıma kanaat getirdiyse üyeliğimi iptal edebilir.Boş yere konu dağıldı.

TTK

TanriKutMete

• Ziyaretçi
Çamura Bulaşma Yanından Dolaş
« Yanıtla #38 : 25 Nisan 2006 »
Yazsam bir türlü yazmasam bir türlü...

Sana kim dedi gel buraya da, zıpla ortalığa !

Kimle neyle uğraşıyorsunuz, bu millet görse birde...

Şimdiye kadar hangi yaralı parmağa işediniz de bizler göremedik?

44'lerden 80'lere kadar hareketin bel kemiği Türkçülük, birde utanmadan diyorlar ki; yok komilerle savaşmışlarda, şimdi de biz çıkmışız başlarına. Duyanda bir icraatları var zannedecek bu yavruları.

Hey gidi koca Ali Bülent ORKAN ! Sen kalk idam sehpasına yürürken, son kez "TANRI TÜRK'Ü KORUSUN " diye haykır, senin arkandan, soyu sopu bile belli olmayan(!) üç-beş çıkıntı kalksın sana dil uzatsın. O diller gün gelir kökünden tutulup koparılır !

TTK

Çevrimdışı onur

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 25 Nisan 2006 »
arkadaslar solcular milliyetçi degil lerdir ama onlarıonda enaz bizim kadar ülkesini bayragını sevdiklerini söyleyebilirim ayrıca su zamanda sagcı solcu degil Türk çü lazım ülkenin durumu göz önünde aponun p.ç leri gözümüzün önünde yapmadıklarını bırakmıyorlar sorun burada bize Türk lazım TÜRK!!!!!!!!!!!
Biz bu vatanın ekmeğini yediğimiz gibi uğrunda kurşun yemesinide biliriz...