Gönderen Konu: Merhabalar kandaşlarım  (Okunma sayısı 5023 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp Eren

• Yeni Üye
  • *
  • Tengri biz menen!
Merhabalar kandaşlarım
« : 16 Eylül 2013 »
Merhabalar,

Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım, adım "Alperen" ve lise 3 öğrencisiyim, biraz küçüğüm :)
Bilgilerinizi almak ve bir nebze olsun bir şeyler yazmak için aranıza katıldım.
Memleketim Hatay/İskenderun suriye gibiyiz her yerde suriyeliler kötü durumda yani. İnşAllah uzun ömürlü olarak aranızda kalmak istiyorum.

Hepinize iyi günler diliyorum, esenle.
Tengri biz menen!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Merhabalar kandaşlarım
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2013 »
 Gökbörülerin Otağı Huntürk'e hoş geldiniz. Esenlikler! TTK !

Güneydeki illerimizdeki, suriyeli fellahların yarattığı sıkıntılardan haberdarız. Özellikle Reyhanlı'da durum oldukça kötü...Oradan gelen bir hanım soydaşımız, bize çok kötü olaylar anlattı.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
Ynt: Merhabalar kandaşlarım
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2013 »
Güneydeki illerimizdeki, suriyeli fellahların yarattığı sıkıntılardan haberdarız. Özellikle Reyhanlı'da durum oldukça kötü...

Reyhanlı hiçbir vakit iyiydi diyemiyorum. 15 sene evvel de Reyhanlı'da Türkiye'nin herhangi başka yerinde olmayan tuhaf insanlar,
karaçarşaflılar vardı. Hatay'ın Türk olan yerleri bellidir. Atatürk diyorlar diye Hatay, Mersin ve Adana arapuşaklarını sevdiler bizim Türk insanlarımız.
Halbuki arapuşaklarının sevdikleri Atatürk solcu, hümanist ve halkların kardeşi olan bir Atatürk portresiydi.
Türkiye Türk'lerindir, Türk nüfusun artırılması milli temel vazifemizdir gibi sözleri ya duymazlar ya da duymamazlıktan gelirler.

Alp Eren hoşgeldin, esen olsun Hatay'a, yurduma...
TTK