Gönderen Konu: kürtler ve Virüsler arasındaki 7 fark  (Okunma sayısı 29337 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkmen

• Ziyaretçi
Ynt: kürtler ve Virüsler arasındaki 7 fark
« Yanıtla #20 : 23 Temmuz 2006 »
 Kardeş Türklük kanı önemlidir demişsin zaten sözde de Türklük bedenimiz demiyormu?Biz inancımızla varız.İslamiyetten önce Gök Tanrı şimdi de islamiyet dinimizdir.Türkler arasında ayrımcılık yapmak çok saçmadır.İslamiyet benim inancımdır onun ki şamanizdir.Ama o da Türktür bende  Türküm.

İslamiyet bizim dinimizdir ve bunu Arap hegomonyasından alıp kurtarmak lazımdır.Ve Türklükle şanlandırmak gerekir.Değil miki milyonlarca şehid veren değilmiki canını ortaya atan türkler.İşte biz bu din için bu kadar cenk etmişiz  şimdi de bi takım çevreler arap yalakalığı yapıyor.unutmamak gerekki Türkün Türkten başka dostu yok.
hatırlayın 1 dünya savaşını. Arap p..zevenklerinin yaptklarını hatırlayınn

Türkmen

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 23 Temmuz 2006 »
 Kandaş Türkler dinsiz olamaz hangi din olduğu önemli değildir.Bu konunu yeri burası değildir.Yani din ilew ilgili.Burası ırkımızla ilgili konuşulacak bir yerdir.Ve dinimle ilgili konuşma hakkında yoktur.Bu yaptığın bir Türkü müslüman olduğu için aşağılamak değilmidir?Lütfen biraz dikkatli olun kandaşlarım

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #22 : 23 Temmuz 2006 »
Türkmen üyeliğiniz iptal edilmiştir.
İslamiyet bizim dinimiz de nedemek.. Otağ kurallarını yeterince anlayamadın galiba..
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı ATASAGUN

• Türkçü-Turancı
  • Öğreniyor...
« Yanıtla #23 : 10 Ağustos 2006 »
Yaratık ailesinde ilişkiler ;D

Çevrimdışı seda

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #24 : 16 Ağustos 2006 »
Kürtler ile dalga geçmekten,hakaret etmekten,küfür etmekten sıkıldım ama onlar üremekten bıkmadı.Bir kez daha söylemiştim hitlerin yaptığı soy kırımı herzaman taktir ettim Türkler de böyle bir soykırıma gitse ve kürtleri yoketse....Fakat bunları nasıl yok edicez?Gaz odalarına tıksak leşleri çok kokar ki dirileride iğrenç....Sabun yapsak evimdeki kendimi yıkamam o pisliklerle bunlar nasıl yok olur acaba?Gömsek yediğimiz yemeklere içtigimiz sulara karışcaklar offfff offfff bu iğrenç mahluklarla aynı havayı soluduğum için utanıyor ve tiksiniyorum :(

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #25 : 17 Ağustos 2006 »
BENCE BUNLARI BIR FÜZEYE DOLDURUP GÜNESE DOGRU FIRLATMAK LAZIM.
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı ozerkhan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #26 : 01 Eylül 2006 »
mükemmel çok iyi.
Kürşadın narasıyla indik Tanrı dağından.Ruhumuzu kandırdık Orhunun kaynagından.Bu kaynaktan içenlerin yürekleri TÜRK olur.TÜRKE KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!!

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #27 : 11 Ekim 2006 »
Irkdaşım ellerine sağlık harika olmuş.

Çevrimdışı OguzTurku

• Türkçü-Turancı
  • **
    • BALKANHUNLARI.NET - BALKANLARDA YASAYAN TÜRKLERIN OTAGI.
« Yanıtla #28 : 13 Ekim 2006 »
Kürtlere ilk önce genetik soykirim, fiziksel soykirimda kendiliginden olusur ve hepsi yok olup gider.
Kürt = Hic bile olamaz.
Hicin bir degeri vardir ama Kürtün degeri asla olamaz.
Pasaeli Torunuyuz, Türküz, Karamanin Akinci Evlatlariyiz, birde Kiyametinin Sonuna Kadar Irkciyiz, Son Basbug Atatürk.

Balkanhunlari Yeniden Diriliyor:http://www.balkanhunlari.net

Çevrimdışı destan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 30 Ekim 2006 »
kürt öyle bir yaratıktır ki incelenmesi gerekir incelendiğinde bugünkü bütün kötü hastalıklara yol açan etmenler ortadan kaldırılır çünkü bu kürt denilen soysuzlar virüslerin atası olabilir
ülkü denen nazlı gelin ardeşan ister, büyük devlet kurmak büyük kan ister...