Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Kaybettigimiz topraklar için neden ? susuyoruz.  (Okunma sayısı 94 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 14
Kaybettigimiz topraklar için neden ? susuyoruz.
« : 28 Eylül 2017, 21:43:10 »

Sosyal Medya Face Book'ta uzun zamandan bu yana aktif olup sıkı bir Türk Milliyetçisi Muhalif  olmam bazı kesimleri rahatsız etmiştir.Sayfalarım şikayet altına alınmıştır.Tabi bunlar umurum da mı ?Tabi ki de  Hayır..Hiçte umurum da değil..Ne kadar somun O kadar civata..

Konuma döneyim.Ben Teokrasi'ye dayalı ,etnik oligarşi sistemli hükümet'te hiç kızmıyorum.! Adamların ideoloji olarak  siyasi ülküsü belli Atalarının cebren  yapamadıklarını siyaset üzerinden fiilen torunları yapıyor..Ya muhalefet ?Muhalefet te bunlardan farkı yok ta laf olsun diye yazıyoruz ,söz olsun diye konuşuyoruz..

Son 15 yılda kaybettiğimiz toprak ve siyasi rant Türkiye Cumhuriyet'i Devletini basitleştirmiştir.Kaybettigimiz 18 ada üstüne üstün kaybetmekte olduğumuz Türk diyarları Musul,Sülaymaniye ve Kerkük buna apaçık delildir.Ben Türkiye Cumhuriyet'i Toprakların yeğane sahibi ve efendisi olarak Gaflet ,delalet ve ihanet içinde olan hükümet ve o hükümet'i tenkit eden sözde muhalefetin (chp, mhp) Türk topraklarını babalarının malı gibi satıp savurmaları, ringonun ahırı misali at koşturmaları apaçık ZORUMA gidiyor..
Kayıtlı
 

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.062 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp