Gönderen Konu: 2008 ÖSS Sınavı  (Okunma sayısı 4094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris7

• Ziyaretçi
2008 ÖSS Sınavı
« : 15 Haziran 2008 »
 2008 ÖSS sınavına giren genç kandaşlarımızı kutlarım. Umarız, sınavları iyi geçmiştir ve arzuladıkları hedefe ulaşırlar.

TTK

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Ynt: 2008 ÖSS Sınavı
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2008 »
ÖSS ye giren Bütük kandaşlarıma şans diliyorum..Umarım en güzel yerleri tuttururuz..Komünistlerin yerine Üniversitelerde çoğunluk biz oluruz.. :turan:

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2008 »
Sınava girmiş olan kandaşlarımıza geçmiş olsun.Dileğim,bütün genç Türkçülerin iyi bir bölüme yerleşmeleridir.

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2008 »
 Öss'de ter döken tüm kandaşlarımı kutluyorum. Büyük geçmiş olsun. Umarım istedikleri okullara girer ve Türklüğü layikiyle temsil ederler.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2008 »
 :asker: Çok teşekkür ederim kandaşlarım.Benim gibi ÖSS'ye giren kandaşlarımla birlikte Tanrının yardımıyla üniversitelerin en iyi bölümlerine gireceğiz.Tanrım Türk'ü korusun !!!  :asker:

:turan:
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2008 »
:asker: Çok teşekkür ederim kandaşlarım.Benim gibi ÖSS'ye giren kandaşlarımla birlikte Tanrının yardımıyla üniversitelerin en iyi bölümlerine gireceğiz.Tanrım Türk'ü korusun !!!  :asker:

:turan:

Sayın Tuğçe Ozsoy ve öss sınavına giren diğer soydaşlarım, umarım istediğiniz bölümü kazanırsınız. TÜRK'çü soydaşlarımın devletin önemli kademelerine gelmesini istiyorum. TTK.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2008 »
Bütün kandaşlarımın istedikleri yerlere girmeleri dileğiyle.