Gönderen Konu: TÜRKÇÜ ŞEHİR SAVAŞÇILIĞININ 13 TEMEL KURALI  (Okunma sayısı 4746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ziyaretçi
Eskiden ağ alanında infazlar vardı.Ben girdiğimde ilişimler(linkler) kırıktı izleyemedim.Şimdi hepten kaldırılmış.Başbuğ Atatürk diye bir belgesel çalışması var..

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
TÜRKÇÜ ŞEHİR SAVAŞÇILIĞININ 13 TEMEL KURALI
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2006 »
Suanki sitesinde, UYARI ismiyle bircok kurum,kuruluş ismi var.

Ben siteyi inceledim, belgeseli seyrettim, pek kötü görünen bir durumla karşılaşmadım.
UYARI listesinde MHP'de var, bu yinede biraz acaip geldi bana, hele imha diyince, tuhaf oldu yani.

68 Aksaray oldugu icin, Aksaray'da yer yer ülkücülerde cogunlukta, yer yer kürdofillerde var cogunlukta. Bende bircok Aksaray'lı tanıyorum.

Bir ara ülkücü olan bir kürt Aksaray'lı, cok cabuk 90 derece dönebilmektedir, yada kendi ülkücü olup, ailesi pkk sempatizanı olan kürt ülkücülerde epey var, yani diyecegim o ki, belkide Savasanatsiz68 kendi sehrinde bulunan kürdofillerden etkilenip böyle bir teskilata baslamıs olabilir, ben adamı tanımıyorum ama konusmasından gayet acık belliki bir Türk'tür kendisi.

Söyleyecegim bundan ibaret.
TTK

Çevrimdışı Asker

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
işdir kişinin kaidesi.
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2006 »
Bence kişi bir teşkilattan bağımsız olarak önce ferdi olarak icraatlar yapmalı,ondan sonra bu şöyle bu böyle olcak biçimde ki söylemlerini buraya yazmalaı kimse kırılmasın bu benim düşüncem.
Yani ben bugün en az bir Türk düşmanını yok etmeden  hadi beyler gelin  yok edelim demem.
19.asırda Türkler için kullanılan bir cümle vardı,
Az konuşur,çok iş yaparlar.
Birde atasözü var tabii,
İşdir kişinin kaidesi.

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
TÜRKÇÜ ŞEHİR SAVAŞÇILIĞININ 13 TEMEL KURALI
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2006 »
irkdaslar bu nedir ben yurddisindayim su kuraltayin sonucalrini bekliyorum.artik teskilatlanalim.kim nedir kim neyin necisidir bilelim artik.