Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!  (Okunma sayısı 143220 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #310 : 12 Mayıs 2016, 11:57:11 »

Ben hayatımın hiç bir döneminde tarafsız olmadım.
Hatta gündelik hayatımda bile taraflı oldum.
Benim tarafsız olmak gibi bir zorunluluğum da yok. Zira ne yargıcım ne de tüze, töre adına karar verecek birisi.

bu sözlerinden sonraki satirlarinda parmaklarini bosuna yormussun, devam okuma gereksimi duymadim. Bakis acilarimiz cok farkli!

Yönetici arkadaşlarımız başlığı kilitlemişler. Kendilerinden özür dileyerek bir kaç şey yazmak istiyorum.
Hablemitoğlu kullanıcı adlı şahsın tam anlamıyla polemikçi, yazılanların işine gelen tarafını alıp onun üzerinden ortalık karıştırıcı olduğuna dair bir kaç emare vardı ama bu son yaptığıyla artık kendisini iyice ele verdi.

Hablemitoğlu!
Kurtkaya kandaşımızın iletisinin sadece:

Ben hayatımın hiç bir döneminde tarafsız olmadım.
Hatta gündelik hayatımda bile taraflı oldum.
Benim tarafsız olmak gibi bir zorunluluğum da yok. Zira ne yargıcım ne de tüze, töre adına karar verecek birisi.

bölümünü almışsın. Oysaki iletinin devamında:

Bilimsel açıdan doğrusunu söyleme gibi bir erdem söz konusu olursa doğru bildiğimi söylerim ve bu da kimin işine gelir kimin işine gelmez bilemem.
Bu konuyla ilgili eklediğim ileti de aynı mantık doğrultusunda yazılmıştır. Yani kişisel olarak sizi yermek, eleştirmek; buna karşı tartıştığınız kişiyi tutmak, desteklemek düşüncesiyle herhangi bir şey yazmış değilim. Bana taraf veya tarafsızlıktan ziyade doğru mu, yanlış mı, Türklüğe ve Türkçülüğe uygun mu değil mi diye sorarsanız sizinle birbirimizi yanlış anlama durumuna düşmemiş oluruz.

İbareleri de yer alıyor. Senin alıntıladığın bölümün taşıdığı anlam başka, alıntıladığın bölümün devamındaki yazılanların taşıdığı anlam daha başka. Bir kişinin ne demek istediği anlamak ancak ve ancak yazdığı veya söylediği şeylerin bütünüyle ele alınmasıyla mümkündür. Bu yaptığın bile senin kişiliğini anlamıza yeter de artar bile.

Hablemitoğlu!
Otağda ikilik çıkartmak, Türkçüler arasında, inanç temelli, tartışma yaratmak, polemikçilik yapmak ve tahrik etmek gibi olumsuz tutum ve davranışların nedeniyle üyeliğin iptal edilmiştir.
Umarım bu tutum ve davranışlarından pişmanlık duyar ve bir daha böyle uygunsuz durumların aktörü olmazsın!

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey.

[Hun Türk]

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • TTK
    • http://hunturk.net
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #311 : 12 Mayıs 2016, 23:01:23 »

Durum sonuçlandıgına göre başlık kilidini kaldırıyorum.

TTK
TÜRK IRKÇILARI / ANKARA

BİLGİSAYARINIZA ORKUN ABACASI FONTUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Resimde * ATSIZ yazmaktadır.

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.201 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp