Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Bugün Aldığım en güzel Haber.  (Okunma sayısı 396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 14
Bugün Aldığım en güzel Haber.
« : 03 Ekim 2017, 21:48:09 »

4 Temmuz 2003 tarih'li Cuma gün'ünü hatırlayanınız var mı ? Irak'ın kuzeyindeki Süleymaniye kentinde Türk özel timinin başına Amerikan  askerlerince çuval geçirildiği tarih ,  Ulusal şerefimizin Tarihine  kara leke sürülmüştü  işte O gün  yaşım o dönem gençti 14 sene geçmesine rağmen ben unutmuyorum.

Ve O gün ısrar ile haberimiz yok ! diyen dönemin Irak Cumhurbaşkanı Talabani bugün kızıltamu'ya (Ataşçukuruna) ulaşmıştır.Ve yine ne hikmet ise dönemin Başbakanı ve şimdikinin Cumhurbaşkanı Talabani'nin ailesine ve kürt halkına Baş sağlığı dileklerini iletiyor.

Yıllar boyu Celal Talabani (itoğlu it) Türklerin ekmeğini yiyerek, suyunu içerek, ve Irak Türkleri tarafından büyütülerek, Kerkük Türk şehrinde eğitim görmüş  Irak Cumhurbaşkanı olmuştur.Bu mayası bozuk Türklerin  yaptığı iyiliklere nasıl karşılık vermiştir. ..?

Bunu da yazayım ..! İyi okuyun .

14 Temmuz 1959 tarihinde , Türklere karşı her türlü eylemlere katılan  Celal Talabani Kerkük caddelerinde ve sokaklarında, Türklere  ateş açarak, soydaşlarımızı acımayarak arkadan vurarak, kurşunlayarak katletmiştir.

Ve benim çok Müslüman hükümet'im ,Ataşçukuruna düşen  Talabani (it)'in ailesine ve Irak'lı kürtlere başsağlığı diliyor.

Tanrı Türk'ü Korusun.

Kayıtlı
 

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.062 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp