Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: islam Türk din'i degildir.  (Okunma sayısı 69 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 14
islam Türk din'i degildir.
« : 01 Ekim 2017, 11:50:57 »

Yazmak en güzel eylemdir.Düşüne bilen !..Yalnızca düşünebilen TÜRK yazacaklarımı iyi okusun..Yazdıklarımı anlamıyor ise dönsün dönsün birdaha  okusun..Okumak ta güzel bir eylemdir.Zihni ve kişiyi diri tutar.Ufaklı büyüklü kengeşlerimiz de İslam'ın Türk din'i  ve kur'anın Tanrı kelamı olmadığını  apaçık bir şekilde beyan etmiş bulunmaktayım.Çünki İslam gölgesi ile Türklüğü ve Türk Milliyetçiğini  hiçbir kimsenin Milli has duygularını törpileme hakkını yoktur..

Tamam arap kızları güzel gözlü ve güzel kaseli yakıcı ateştir.Bunu inkar etmiyorum lakin arap töre'si (islam) tehlikelidir.İslamiyet dini, bugünkü ve yarınki Türkiye’nin milliyet prensiplerine tamamen muhaliftir. Memleketimizde Arap kültürü ile  milli hisler kabarmaya başladığı için, Türk töre'si  sönmeye yüz tutmuştur.Artık mızrak çuvala sığmıyor.Gerçek İslam'ı  arap hülyası ile yanıp tutuşanlar nezaretin'de sapkın bir şekilde gün yüzüne çıkıyor.

İslam düşüncesin de Cennet dil'i arapça ,cehennem dili Türkçe !..Yeahhh ..Ortadoğu Ülkeleri ve Suriye’nin yakıcı çöllerinde El cezirede Türk askerlerini zalimane katleden bedevi ve vahşi Araplar, İslam diye cennete gidecekler de, koskoca bir medeniyet sahibi Türkler cehenneme gidecek öylemi ?

Halasının kızı ve evlatlığının karısı olan zeyneb'i nikahına alıp , arapoglu ile hicret eden amca,dayı,hala,kızları ile nikah Allah tarafından arapogluna helal  ve kur'an üzerinden vahi ile meşru kılıacak sonra geleceksiniz bana İslam'ın ahlak din'i ve yaratıcı bir güç kelamı  oldugunu savunacaksınız öylemi ?

Aklınızı başınıza devşirin .! Türk'ün teslimiyet ve kul kavramları olan bir din'i yoktur.Kendine öz kültür ve doğa inançı vardır.O kadar çalışıyoruz, çabalıyoruz, ızdırab çekiyoruz, vatan millet uğrunda tutuşuyoruz , bir de tutup Arapların kültürüne esir oluyoruz! yok böyle bir dünya.

İSLAM TÜRK DİN’İ DEĞİLDİR.KURAN’DA İSLAM MEKKELİ ARAPLAR  İÇİNDİR YAZIYOR.
 

İslam’ın şartı Üç’tür. Müslüman olabilmek için aşağıdaki üç şartın bir arada gerçekleşmesi zorunluluktur. Çünkü kuran ve İslam bu koşulları taşıyanlara gönderildiğini yazmaktadır.

1-Arap ırkından olmak
2-Mekke ili sınırları içinde ikamet etmek(Kureyş kabilesinden olmak)
3-Kuranı düşünebilecek kadar iyi Arapça ile okuyarak anlayabilmek

A-Her Millete kendi Dilinde kitap ve Milletinden peygamber zorunluluğu vardır.

Kuran da açıkça her Millete sadece kendi dilini konuşan kendi milletinden olan bir peygamber atarım yazar. Bir başka şeklide, hiç bir Millete o kavmin kendi dilinde olmayan bir Kitap ve  Peygamber göndermem der. Bu durumda Kurana göre; Türklere, Türkçe bir kitap ve Türkçe konuşan Türk bir peygamber atanması zorunludur. Bunun da olmayacağı için İslam ve diğer din'ler Türk'ün din'i olamaz..Tefarruatlı yazmıyorum, konuya dair ekleme yapacak kandaşlarıma söz hakkı düşsün diye..

Gök-Tengri size Us versin..

Tanrı Türk'ü Korusun...
Kayıtlı
 

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.035 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp