Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Uluslararası Tehtidler ve Sebepleri  (Okunma sayısı 679 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BozkurtHilalVatan

  • Yeni Üye
  • *
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 2
Uluslararası Tehtidler ve Sebepleri
« : 13 Aralık 2016, 15:27:37 »

Değerli Kandaşlarımız,

Bize doğrultulan namluya çiçekle yanıt vermemiz gerektiği Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Acem ve Arap Dünyası'ndaki menfaat tezgahtarları tarafından uydurulan bir yalandır. Bugün, ülkemizin yönetiminde bulunan arap hayranı kesimin intikam alınacağına dair haykırışları ise çok yazık ki aciziyet belirtisidir. Devletler intikam almaz; ceza verirler. Hele ki Türkler asla intikamcı değildirler. Bizim için dostun olmadığı bir zamanda olduğumuzu bilelim ve Ata'mızın dediği gibi, damarlarımızdaki asil kana güvenelim yeter.

Bugün, Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya, İsveç, Hollanda, Belçika, İran, Yunanistan gibi bir çok ülkede Pkk, Dhkpc gibi bebek katillerinin dernekleri, polit büroları, kahveleri, lokantaları ve kültür yapılanması adı altında adam devşirdikleri kurumları ayan, beyan mevcuttur. Bu kurumlar örgütlere hem para desteği sağlamakta hem de kanun kaçaklarına iş, barınak sağlarak sözüm ona bu leş kargalarına "özgürlük mücadelecisi" sıfatı yakıştırmaktadır.

Sırbistan, Italya, Ermenistan gibi ülkeler maşa olarak kullanılarak bu örgütlere silah satışında paravan görevi görmektedirler. İngiltere gibi, Almanya gibi, Güney Afrika Cumhuriyeti gibi, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkeler Kenya, Ghana, Namibya'daki paravan şirketler sayesinde ortadoğu'ya silah satmaktadırlar. Rusya ve Iran Lübnan'ı kullanırken, diğerleri Katar'ı, Sudi Arabistan'ı ve Yemen'i tercih etmektedirler.

Bizim için Abdullah Çatlı'nın göstermiş olduğu millet perverlik neyse bugün de aynısı vatan çocuklarınca kat be kat fazlasıyla gösterilmekte ve birçok hain tezgah daha yaşama geçmeden bozulmaktadır. İçinde bulunduğumuz günler, gerek ülkeyi idare eden hırsız, soyu şüpheli takımın menfaat çemberleri sebebiyle gerekse dış güçlerin aziz milletimizi bölmek amacıyla ateşlendirdiği mali, askeri, güvenlik, istikrar harpleriyle geçmektedir.

Biz, bizi koruyan, şanlı kolluk güçlerimize sonsuz saygı ve minnettarlık içindeki ufak bir grup Türk milliyetçisiyiz. BHV Bozkurt Hilal Vatan ülkümüzdür.
Gerek vatanımızda gerek Avrupa'da sokaklarda gördüğümüz çöpleri temizleyeceğiz. Sessizce ve huzurla toprağı ıslatacağız. Bizim kanımız dökülmeyecek. Artık onlar düşünsün.

Vatan namustur, hilal ülküdür, bozkurt şandır.

Tanrı Türk'ü Korusun

Bozkurt Hilal Vatan
Kayıtlı

turania_25

  • Turan'a Doğru
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 51
Ynt: Uluslararası Tehtidler ve Sebepleri
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2016, 16:40:52 »

  :prbay Vatan namustur, hilal ülküdür, bozkurt şandır.
Kayıtlı
Bayrak benliğimdir, Bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.038 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu