Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: 3 Mayıs Türkçüler Günü, 2013 Yılı, Gökbörü Türkçüler Derneği, Etkinlikleri!  (Okunma sayısı 23420 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kuzey kurtları

 • H U N
 • Türkçü-Turancı
 • **
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 60
  • Tüm Turan Burada

Tüm Irkdaşlarımın TÜRK günü kutlu olsun.Aramızda birlik-beraberlik ve kuvvet dogsun. :prbay
Kayıtlı
Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

TANRIKUT

 • Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
 • Otağ Sorumlusu
 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 93
 • Gökbörü Türkçüler Derneği
  • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ

"3 Mayıs Türkçüler Günü" münasebetiyle, derneğimizin Ankara-Kızılay'da düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan ve gönlü bizlerle olup da çeşitli nedenlerle katılmayan bütün dava arkadaşlarımıza teşekkür ederiz...

ETKİNLİK GÖRSELLERİNE BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ; http://www.facebook.com/media/set/?set=a.369826086456495.1073741828.296420783797026&type=1
Kayıtlı

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

Türk duygusu her Türkçüye en tatlı kımızdır;
Türk ülküsü candan da aziz bayrağımızdır.

Bayrak ki onun gölgesi Bozkurtları toplar;
Bayrak ki bütün kaybedilen yurtları toplar.

                                     Ulıuğ Bilge Atsız

3 Mayıs Türkçüler Günü, 2013 yılı, etkinlikleri, Türkçü mücadelenin resmi ve kurumsal tek adresi olan, Gökbörü Türkçüler Derneğinin önderliğinde, büyük bir katılım ve olağanüstü bir coşkuyla, planlandığı şekilde, yapılmıştır.
Büyük Türk Milletinin "3 Mayıs Türkçüler Günü" kutlu olsun!
Birliğimize, dirliğimize ve beraberliğimize vesile olan bu özel güne hayat veren Uluğ Bilge Atsız Ata ve dava arkadaşlarınını saygı ve özlemle anarım.
Bu yılki 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinliklerimiz Türkçü dayanışma ve mücadele adına büyük kazanımlara vesile olmuştur.
Türk oğulları ve kızları Gökbörü Türkçüler Derneğinin kaldırdığı Türkçülük Bayrağının altında toplanmaya ve uğraş vermeye başlamışlardır.
Türkçü mücadelenin resmi ve kurumsal tek adresi olan Gökbörü Türkçüler Derneğinin, Türk çocuklarının katılımlarıyla her geçen gün büyüyen, bu gücü Türklüğün umudu, Türk düşmanlarının korkusu olmaktadır.
Yaşıtları parkta, pastahanede, piknikte, barda vs. eğlenip gününü gün ederken; daha ağızlarına ve gönüllerine günah bulaşmamış Türk oğulları ve kızları Gökbörü Türkçüler Derneğinin çatısı altında kutlu kanlarının hükmünü yerine getirmenin çabası içerisindedirler.
Türklüğün umudu olan genç Gökbörülerin hepsinin o tertemiz alınlarından, ayrı ayrı, öpüyorum.
Varlıkları Türklüğün yarınlarının güvencesi olmaktadır...
İyi ki varlar!

3 Mayıs Türkçüler Günü etkinliklerimize katılımlarıyla bizlere güç veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, Kök Tenğri'den kendilerine kut ve esenlikler vermesini diliyorum.

Özellikle; 1944 Irkçılık-Turancılık Davasında Uluğ Bilge Atsız Atayla birlikte tutuklanarak hapse konan, Uluğ Bilge Atsız Atamızın öğrencisi, 1944 Irkçı-Turancılar Davasının yaşayan tek bireyi ve canlı tanığı Sayın Fehiman ALTAN (Tokluoğlu) Beğ büyüğümüze de ilerleyen yaşına rağmen -ki kendileri, Tanrı daha nice sağlıklı ve uzun ömürler versin, doksan bir yaşındadırlar- etkinliklerimizin bütün aşamalarına katılarak bizleri onurlandırdığı ve dernek yerleşkesinde akşamın geç saatlerine kadar 1944 yılının uğraşlarına dair hatıralarını bizlerle paylaştığı için teşekkür ederim. Koca Bozkurt'umuza Tanrı kut versin!

Ayrıca gerek resmi çalışma saati olması ve gerekse başka şehirlerde yaşamaları nedeniyle 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinliklerimize katılamayan ancak gönülleri bizimle olan, bizlere yüreklerini gönderen, bütün kandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.
Kendileri yanımızda olamasalar bile Türk yüreklerinin sıcaklık, güç ve desteğini yanımızda hissettik...

Çeşitli nedenlerle 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinliklerimize katılamayan ancak iletişim gereçleriyle desteklerini ileten bütün kandaşlarımıza da teşekkür ederim.
Sağolsunlar, varolsunlar!

69 yıl önce, dönemin iktidarınca, Uluğ Bilge Atsız Ata ve dava arkadaşlarının şahsına karşı yapılan baskı ve işkencelerle sindirilmek ve yok edilmek istenen Türkçülük ruhu, Türkçü mücadelenin resmi ve kurumsal tek adresi olan, Gökbörü Türkçüler Derneğinin kaldırdığı bayrak altında toplanan Türk çocuklarının sayesinde daha da güçlenerek Türklük düşmanlarının korkusu olmaya devam etmektedir.

Türkçü mücadelenin resmi ve kurumsal tek adresi olan Gökbörü Türkçüler Derneği Yolbaşçımız Uluğ Bilge Atsız Ata'nın:

Darbeyle gönüllerde yatan ülkü silinmez!
Atsız yere düşmekle bu bayrak yere inmez!...


Dizelerinde dile getirdiği inanç, iman ve ülkünün kavgasını vererek; Türkçülük Davasının takipçisi ve temsilcisi olmaya devam edip; Uluğ Bilge Atsız Ata'nın yanık ruhunu güldürecektir...

Türkçülük Bayrağının şahlanışının göstergesi olan 3 Mayıs Türkçüler Gününün Acun var oldukça daha nice yıllarını kutlamak dileğiyle, Gökbörü Türkçüler Derneği adına, mensubu olmaktan şeref duyduğum, Büyük Türk Milletinin Türkçüler Gününü kutlarım...

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
NE MUTLU TÜRK KALANA!

TTK.

Gökbörü Türkçüler Derneği Genel Başkanlığı
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

3 Mayıs Türkçüler Günü etkinlikleri çerçevesinde Gökbörü Türkçüler Derneği Genel Başkanı tarafından Kızılay-Güvenpark-YKM önünde yapılan konuşma metni:
Saygıdeğer konuklar, hanımefendiler, basın mensupları, dava arkadaşlarım, Türklüğün umudu genç Bozkurtlar, derneğimiz mensubu yiğit Gökbörüler hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz!

Gökbörü Türkçüler Derneği adına hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum.

Gökbörü Türkçüler Derneği tarafından düzenlenen ve gelenekselleştirilen 3 Mayıs Türkçüler Günü nün 69. yıl dönümünde, Tanrı kısmet etti, yine birlikteyiz.

3 Mayıs Türkçüler Günümüz kutlu olsun!

Ayrıca bu gün, burada toplanmamıza vesile olan, 3 Mayıs 1944 Irkçılık-Turancılık davasında Uluğ Bilge Nihal Atsız’la birlikte tutuklanarak dönemin iktidarlarınca akla gelebilecek her türlü zulme uğratılmış dava adamlarından Fehiman ALTAN (TOKLUOĞLU) büyüğümüz de, bu anlamlı günde, bizlerle birlikte buradadır.
3 Mayıs 1944 olaylarının yaşayan tek mensubu olan değerli büyüğümüz Fehiman ALTAN beyefendiye, İlerleyen yaşına rağmen, bizleri yalnız bırakmadığı için Gökbörü Türkçüler Derneği adına huzurlarınızda teşekkür ediyor, ellerinden öpüyorum.
Hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz, değerli büyüğümüz.!
Size ve saygıdeğer eşiniz hanımefendiye Tanrı’dan daha nice sağlıklı uzun ömürler vermesini dilerim.
Gerçek bir ulu çınar olan doksan bir yaşındaki delikanlı, değerli büyüğümüz Fehiman ALTAN (TOKLUOĞLU) beyefendinin katılımları 3 Mayıs Türkçüler Gününün 69. Yılı etkinliklerini daha bir anlamlı ve özel kılmıştır. Biraz sonra kendileri o günlere dair hatıralarını sizlerle paylaşacaktır.

Değerli konuklar,  sevgili dava arkadaşlarım!
Bundan 69 yıl önce 3 Mayıs 1944 günü; büyük fikir ve dava adamı, Türkçülük Ülkümüzün yol başçısı Uluğ Bilge Nihal Atsız ve dava arkadaşlarına karşı yürütülen zulüm, sindirme ve yok etme çabaları o gün hangi mantıkla yapılıyorsa bu günde Türklüğe ve Türkçülüğe karşı yürütülen sistematik sindirme ve yok etme eylemleri de aynı mantıkla yapılmakta ve yürütülmektedir.
Türklüğe karşı sürdürülen düşmanca düşünce zihniyet ve tavır, dün de, bu günde aynıdır. Değişen tek şey aktör, figüran ve piyonlarıdır.

O günlerde İsmet İnönü ve avenesi hangi amaca hizmet ediyor, Türklüğü ve Türkçülüğü hangi gayelerle sindirmeye ve yok etmeye çalışıyorlarsa, o günlerin üzerinden tam 69 yıl geçmiş olmasına rağmen, aynı zihniyet bu gün de Recep Tayyip Erdoğan ve avenesi tarafından daha da şiddetlenerek sürdürülmektedir.

3 Mayıs 1944 günü Uluğ Bilge Nihal Atsız’ın etrafında kenetlenerek şahlanan Türkçü iman; o günlerde, Türklüğe ve Türkçülüğe karşı yürütülen zulüm ve baskılarına karşı nasıl dik ve onurluca duruyorsa, bu günde, Türkçülüğü ayaklarının altına aldığını söylemek haysiyetsizliğini, sergileyenlere karşı, yüreği Türklük ve Türkçülük aşkıyla dolu Türk oğulları ve kızları; atalarından devraldıkları inanç, iman ve ülküyle aynı karalılıkla durmaktadırlar.

Gökbörü Türkçüler Derneği öncülüğünde siz Türklüğün yiğit evlatları, bundan 69 yıl önce dirilen, Türkçülük ruhunun günümüzdeki takipçileri olarak 2013 yılının 3 Mayısında, Türklüğün milli kıblesi başkent Ankara’da, aynı ruh, mana ve imanla bir aradayız.
Ne mutlu bizlere!

69 yıl önce dirilen 3 Mayıs ruhu Türklüğün sinesinde sonsuza dek yaşayacaktır!

3 Mayıs Türkçüler gününde başta Başbuğumuz Atatürk olmak üzere Türk milletine hizmet etmiş olan ulularımızı ve Türkçülük Bayrağını Tanrı Dağlarına kadar yükselten Uluğ Bilge Atsız Ata ve dava arkadaşlarını rahmet, şükran ve saygıyla anıyoruz.
Ruhları şad olsun!
İnanıyoruz ki kutlu ruhları, şu anda, bizlerle beraberdir…

Türklüğü var eden milli mukaddesatımıza karşı, onlarca yıldır, hız kesmeden sürdürülen kahpe saldırılara karşı göğüslerini siper eden isimsiz Türk Yiğitlerini saygıyla selamlıyor ve manevi kişilikleri önünde saygıyla eğiliyorum.

Peki, nedir 3 Mayıs?
3 Mayıs Türkçüler günü neyi ifade etmektedir?

Atsız Beğ’in anlatımı ile 3 Mayıs;
‘’Bir bayram değildir. Milli şuurun ayaklanmasıdır. Başarıyla bitmemiş, fakat milletin gözünü açarak o zamanki hükümetin içine sızan ihanet unsurlarını sindirmiştir.’’

3 Mayıs:
Gönülleri Türklük ve Türkçülük Ülküsünde birleşenlerin büyük acılara, dayanılmaz işkencelere, tarifsiz sıkıntı ve bunalımlara, akıl almaz suçlama, tehdit ve aşağılamalara uğratıldığı, dönemin iktidarının en kahredici bir şekilde kin ve nefret kusmaya başladığı gündür.

3 Mayıs 1944 de;
Öz yurtlarında Türk milletine olan bağlılıklarını ifade eden Türk Milliyetçileri maalesef bu sevgilerinin bedelini; hücrelerde, tabutluklarda ve zindanlarda en ağır şekilde ödemişlerdir.

3 Mayıs:
Türk’ü Türk yapan değerleri savunan Türkçüleri; hücrelere, tabutluklara ve zindanlara hapsedenlerin vicdan ve gönüllerinin ne denli karardığının ortaya çıktığı gündür.

3 Mayıs:
Türklüğün Bozkurt oğlu Başbuğ Atatürk'ün sonsuzluğa yürümesinden sonra, O’nun Türk milliyetçiliği temellerine dayalı olarak kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletine dinamit koymak isteyenlerin hain emellerinin ve çirkin yüzlerinin, yüreği Türkçülük Ülküsüyle dolu Türk yiğitlerince gözler önüne serildiği gündür.

3 Mayıs:
Başbuğ Atatürk’ den sonra Türkçülerin soysuzlaşmaya karşı yeniden başkaldırdığı gündür.

3 Mayıs:
Türk Devletini yağmalamakla kalmayıp bir de Türk Milliyetçilerine karşı savaş açmış olan dönme, devşirme ve sapkın ideolojilerin uşaklarından hesap sorulduğu gündür.

3 Mayıs:
Türk Milletine ve Türk Devletine meydan okuyanlara karşı Türkçülerin “Yeter söz Türk’ündür!!!” diye haykırdıkları gündür.

Evet, dün Uluğ Bilge Atsız Beğ ve arkadaşları Türklük düşmanlarına karşı “Yeter söz Türk’ündür!!!” diye haykırmışlardı.

Biz de Gökbörü Türkçüler Derneğinin çatısı altında birleşen Türkçülük Ülküsüne iman etmiş Türk evlatları olarak; Türk Milletine, Türk Devletine, Türk Vatanına ve Türk Cumhuriyetine karşı yürütülen ihanetlerin failleri olan işbirlikçi ve kahpe odaklarına karşı:
“Yeter söz Türk’ündür!!!” diye haykırmaktayız.

Türklüğe, Türkün vatanına, Türk Devletine ve laik Türkiye Cumhuriyetine ve dahası, yok olmanın eşiğine getirilmiş olan Türk Milletini yeniden dirilterek, 20. yüzyılda şahlandıran Türklüğün Bozkurt oğlu Gazi Başbuğ Atatürk’e karşı yürütülen bütün kahpe saldırılara göğsümüzü siper ederek, Türklüğe kastetmek niyetiyle işe koyulan hainlere buradan sesleniyor ve uyarıyoruz!

Ey Türklüğe kasteden alçaklar sürüsü!
Şunu bilin ki, Türklüklerini yüreklerinde duyan ve taşıdıkları kutlu kanın farkında olan Türk çocuklarının bir teki bile yaşadıkça sizler bu hain ve kahpe emellerinize ulaşamayacaksınız.

Bizleri toptan yok etmedikçe Türk’ün vatanına, cumhuriyetine, Atatürk’üne ve Türk’ü var eden milli mukaddesatına karşı yürüttüğünüz namussuzca tertiplerle elde etmek istediğiniz sonuçları elde edemeyeceksiniz.

Sizin namussuzca tertiplerinize karşı bizlerde Türklük imanıyla dolu Türk yüreklerimizi ortaya koyuyoruz.

Cesetlerimizi çiğnemeden, Türk Yurdunu bölemeyecek, cumhuriyetimiz yıkamayacak, Türklüğün kutsal değerlerini yok edemeyeceksiniz.

Ey Türklüğe kasteden alçaklar sürüsü!
Şunu bilin ki, sizler Türklüğü ve Türkçülüğü ayaklarınızın altına almaya hiçbir vakit güç yetiremeyeceksiniz. Ama bu ihanetlerinizden ötürü Türklük sizi ayakların altında bir böcek gibi ezip, işbirliği yaptığınız diğer bilcümle hain ve etnik döküntüyle birlikte tarihin çöplüğüne atacaktır.

Anlaşılan o ki siz Türk’ün, dünyayı dize getiren, güç ve azmini bilmiyorsunuz!
Sizi bu ihanetlere sevk eden küresel patronlarınız bile sizi; Türklüğün şiddet ve öfkesiyle yok olmaktan kurtaramayacaktır!
İş dönülmez noktaya gelmeden önce bu ihanetlerinizden vazgeçerek, yüzyıllardır ekmeğini yediğiniz; can, mal ve namusunuzu koruyan, Türk Milletinden özür dileyin.
Bunlar son uyarılardır.
Gerisini siz bilirsiniz!

Gökbörü Türkçüler Derneği olarak:
“Altta yağız yer delinmedikçe, üstte mavi gök çökmedikçe Türk ilinin, Türk Töresinin ve Türk Milletinin yok edilemeyeceğini" bütün cihana, bir kez daha, duyuruyoruz!

Gökbörü Türkçüler Derneği olarak:
Türklüğün; tunç yürekli, bükülmez bilekli, çelik iradeli Bozkurt oğlu Kutlu Başbuğ Atatürk’ün Türk istiklal, istikbal ve cumhuriyetini emanet ettiği Türk Gençliği olmanın bilinciyle, Başbuğ Atamızın bizlere emanet ettiği kutsal değerlere sahip çıkmak için; muhtaç olduğumuz güç ve kudreti, damarlarımızda taşıdığımız asil kanda bularak görev ve sorumluluklarımızı yapmaktan bir an dahi geri durmayacağız.


Gökbörü Türkçüler Derneği olarak:
Asil kanımızın, ulu atalarımızın ve şanlı tarihimizin üzerimize yüklediği görev ve sorumluluğun bilinciyle, bu gün burada, sizlerin huzurunda, 3 Mayıs Türkçüler Gününde, Türkçülük Bayrağını elden ele yarınlara taşıyacağımıza; asil kanımız, namusumuz, şerefimiz ve milli mukaddesatımız üzerine yemin ediyoruz.
 
Ey Türkoğlu, Ey Türk Kızı!
Türk Milleti'ne karşı yürütülen düşmanca operasyonları bertaraf etmek, Türk Devletini ve cumhuriyetini koruyup, kollamak en öncelikli görevinizdir.

Unutmayın ki;
Sizler Türklüğün şan ve şerefini temsil eden birer bayraksınız!
Bu bayrağı Türklük kalesinin en yüksek burçlarına dikecek olan da sizlersiniz!
Ve siz, kim bilir belki de, Türk Soyunun Gizli Gücüsünüz!
Bu bayrağı yere düşürmeyin!

Ey Türkoğlu, Ey Türk Kızı!
Taşıdığın kanının üzerine görev kıldığı işleri yapmak üzere sende Gökbörü Türkçüler Derneğinin saflarına katılarak bu kutlu davaya ve bu soylu uğraşa; el, omuz ve gönül ver!

Ve unutmayın ki:
Yüzde yüz Türk olduğunuz gün cihan sizin olacaktır!

Gökbörü Türkçüler Derneği olarak biz de;
Nerede bir Kürşad isyanı, nerede bir Bozkurt görürseniz, bilin ki orada olacağız!

Tanrının esenliği, üzerine olsun!
3 Mayıs Türkçüler günü Büyük Türk Milletine kutlu olsun!
Ne mutlu Türk’üm Diyene!
Tanrı Türk’ü Korusun!

-----------------------------------------
GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ
Karanfil Sk Nu: 34 / 10 KIZILAY / ANKARA
Tel : 0312 417 77 17
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

3 Mayıs 1944 Irkçılık-Turancılık davasında Uluğ Bilge Nihal Atsız’la birlikte tutuklanarak dönemin iktidarlarınca akla gelebilecek her türlü zulme uğratılmış dava adamlarından Fehiman ALTAN (TOKLUOĞLU) büyüğümüz genç Gökbörülerin hayranlık dolu bakışları altında Türklüğün yarınlarının umudu Türk çocuklarını selamlarken:

Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

3 Mayıs 1944 Irkçılık-Turancılık davasında Uluğ Bilge Nihal Atsız’la birlikte tutuklanarak dönemin iktidarlarınca akla gelebilecek her türlü zulme uğratılmış dava adamlarından Fehiman ALTAN (TOKLUOĞLU) büyüğümüz, genç Gökbörülerin hayranlık dolu bakışları altında, konuşmasını yaparken:


Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

Gökbörü Türkçüler Derneği Gn. Bşk. Yardımcısı Sedat HAMZA günün anlam ve önemine dair konuşmasını yaparken:
     Gönülleri Birleşenler Selam Sizlere, Uzaklarda dertleşenler selam sizlere, Kardeş yahut arkadaştır diye evleri ocakları dağıtılan ülkü devleri selam üstünüzde bütün bakışlar birgün olur tarih elbet sizi alkışlar..   
     Saygı değer genel başkanım, değerli  dava arkadaşlarım, kıymetli konuklar, öncelikle hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyor derneğimizin düzenlemiş olduğu etkinliğe hoşgeldiniz diyorum..

       Bizim için üç mayıs Türklüğün diriliş günüdür,     Fikrimizin Rehberi Ulu Başbuğuğumuz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete iştiraki ile Türk Irkına ve Türk Irkının ebedi ülküsü Turana karşı başlatılan  yok ediş sürecinde,   Yolbaşçımız Nihal Atsız ve dava arkadaşlarının, yabancı tasması taşıyan aciz yöneticilere, Türklüğün içteki ve dıştaki düşmanlarına karşı başlatmış oldukları onurlu mücadelenin zaferini müjdeleyen ve kutlu Turan yolunda yeniden dirilişimize vesile olan bir kutlu gündür..
    Bu Kutlu günü yad ederken başta Ulu Başbuğumuz Atatürk ve Yolbaşçımız Hüseyin Nihal Atsız Olmak üzere, kurt başlı gök sancağı bu günlere taşıyan isimsiz  Türk yiğitlerini minnet ve şükranla anıyorum..
   3 Mayıs 1944 de yeniden başlayan kutlu Turan yolunda ki yürüyüşümüz devam ediyor ta ki ata ruhlarımızın dolaştığı Altay ve Tanrı dağları önünde toy kuracağımız  günler gelene Turan adını verdiğimiz Büyük Türk Kağanlığı kurulana kadar devam edecektir.,
       Bütün samimi duygularımla İnanıyor ve iman ediyorum ki; Kurt başlı Gök bayrağı bugün bu meydanda taşıyan Sizler Türk soyunun gizli gücüsünüz, kutlu Turan yolunda kurt başlı gök sancağımızı önce Türkiyemizde ardından esaret altındaki Türk yurtlarında ve daha sonrada Tanrı dağlarının zirvelerinde  dalgalandırıp Turan Ülküsünü gerçekleştirecek  olanlarda sizlersiniz.

       Çünkü Sizler ne rozet Atatürkçülerinin yaptığı gibi kızıl dalga ile gelen 1 mayıs alanlarında bölücüler ile kol kola gezdiniz, nede  din maskesi altında sevr masalarında ülkemizi haçlı ruhuna peşkeş çekenleri alkışlayanlardan oldunuz. Nede Türk ırkının doğacak güneşi olan Turan Ülküsünü balçıkla sıvamaya çalışan mankurtlardan oldunuz. Başbuğumuz Atatürk, Yolbaşçımız Atsız dediniz her türlü karalama kampanyası karşısında dimdik ayakta durdunuz. İşte bu yüzdendir ki, bugün meydandasınız..
   Tanrının Esenliği Türk Irkının üzerine olsun diyor hepinize teşekkür ediyorum...

Nerede bir Kürşad isyanı nerede bir bozkurt görürseniz bilin ki orada olacağız..

Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin.

Türk Irkı Sağolsun..

Sedat HAMZA
Genel Başkan Vekili
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

Gökbörü Türkçüler Derneği Gn. Saymanı İsmail İPEK "TÜRKÇÜLÜK YEMİNİ" yaptırırken:

Türkçü andımız!

Türklüğü ve Türklüğün istikbalini hayatımda var olan her şeyden üstün tutacağıma,

Kanımın son damlasına kadar mücadele edeceğime,

Davama, Dava arkadaşlarıma ihanet etmeyeceğime,

Bir ferdi olmaktan onur duyduğum Türk Milletini kurtuluşa sevk edecek olan Türkçülük Ülküsünü, Atalarımın izinden giderek yücelteceğime,

Çıkar, rehavet, haksız kazanç ve haksız şahsi kazanımların tümünden uzak duracağıma,

Hakkı hukuku gözetip doğruluktan şaşmayacağıma,

Türk Milleti’nin değerlerine saygıyı ilke edineceğime,

Ahlaklı, temiz ve şuurlu bir Türk toplumunun oluşması için yeni nesillere örnek olabilecek tutum, davranış, eylem ve söylemde bulunacağıma,

Türklüğün azılı düşmanlarına çelikten sert iradem ve kudretimle doğru zamanda doğru işlerle karşı duracağıma,

Türk doğduğum içindir ki; Türk gibi yaşayıp, Türk gibi öleceğime,

Namusum, şerefim, Ay Yıldızlı bayrağım, Kurt başlıklı sancağım ve kutsal bildiğim tüm değerler üzerine ant içerim!... 

Andımdan dönersem: “Gök Girsin Kızıl Çıksın!

            TANRI TÜRK’Ü KORUSUN!

Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

İran dinci-faşist diktatörlüğünün esareti altında her türlü işkenceye maruz kalan Güney Azerbaycan Türklüğünün bağımsızlığı için mücadele eden Güney Azerbaycan İstiklal Partisi'nin (GAİP) Türkiye Temsilcisi Lale ARAL Hanımefendi, GAİP Genel Başkanlığının, 3 Mayıs Türkçüler Günü iletisini okurken:
Dünya Türklük Günü Kutlu olsun!

Düşünce önderlerimizden olan Nihal Atsız'ın bizlere töre olaraq sunduqları Dünya Türklük Günü'nün anlamlılığı get gede artmaqdadır.

İran işqalında olan Güney Azerbaycan Türkünü en ilkel kişisel ve toplumsal yetgilerinden yoksun tutulduğu zamanda, milletimize Türklüğünü andıran ve işqal etgisinden qurtulma yönünde daha savaşcı olamağa böyle bir gün daha önemli ve qutsaldır. Güney Azerbaycan Türkü, İran-Fars terorcu devletinin zülmü altında can çekişerken, Türkçülüğe daha çox quşanmaq qurtuluş yollarını açır.

Güney Azerbaycan İstiqlal Patisi (GAİP) bu qutlu günü dünyadakı bütün Türklere, özellikle Türkiyedeki ülküdaşlarımıza qutlu olsun deyip, dünyada her Türkün özgür ve bağımsız yaşama dileğiyle, ülkümüze ve davamıza her zamankı kimin sadıq olmamızı bildiririz.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Sayqılarımızla..

Güney Azerbaycan İstiqlal Partisi

3 Mayıs, 2013
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1774
  • http://www.hunturk.net

2013 yılı 3 Mayıs Türkçüler Gününde Başkent Caddelerine sığmayan ve coşkulu sloganlar eşliğinde yürüyen Gökbörüler:
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.321 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu