Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: HOCALI SOYKIRIMI İMZA STANDINA SALDIRAN KÜRT VE KOMÜNİSTLER YAKALANMIŞTIR!  (Okunma sayısı 2637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Üçoklu Börü Kam

  • Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 1736
    • http://www.hunturk.net

Gökbörü Türkçüler Derneğinin Hocalı Soykırımı nedeniyle açtığı standa 24 Şubat Pazar günü saldırarak Türkçüleri yaralayan kürt ve komünist soysuzların elebaşılarının da içinde bulunduğu 34 kürt-komünist eşkıyası emniyet güçlerince yürütülen bir dizi operasyon sonucu yakalanarak gözaltına alınmışlardır.
26 Şubat Salı günü akşam saatlerinde olayda yaralanan Türkçüler Çankaya Emniyet Müdürlüğüne çağrılarak olayın failleri olan kürt ve komünist soysuzlar teşhis ettirilmiştir. Olayda yaralan gençlerimizle olaya tanık olan kişiler olayın faillerini birer birer teşhis ederek şikayetçi olmuşlardır.
Türk çocuklarına el uzatma densizliğini yapan kürt ve komünist soysuzlar üzerindeki hesap sorma hakkımız saklı kalmak kaydıyla Türk Devletinin yürüteceği süreci izleyecek ve hukuki olarak da müdahil olacağız.
Türkçü camiaya ve Büyük Türk Milletine duyurulur.
Saygılarımızla...

TTK.

Gökbörü Türkçüler Derneği Genel Başkanlığı.
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!
 

Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.041 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp