Gönderen Konu: ETNİK KIRINTILARIN MİLLİ DUYGULARIMIZI SÖMÜRMESİ.  (Okunma sayısı 2703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Bu konuda duyduğum müthiş rahatsızlığı,ortalıkta aptal aptal dolaşan vurdumduymaz güruhun aymazlığı beni yaşarken öldürüyor.

Az önce göz ucu ile baktığım Tv ekranında "KİBARİYE-ELEDİM ELEDİM" yazısını görünce bunu yazma ihtiyacı duydum.

Bu kahraman mehmetçiğimiz,sevenleri ve ailelerinin duygularını belirten bize ait bir ağıt olan ezgi,birilerinin cebine para koymayı sağlayan,% 50 pozisyonunda olan bir vurdum duymazların vicdanlarını rahatlattığı,sahte göz yaşları döken (aslında gerçekten duygulandığı hissi içinde olan koyunlar) güruhun bir nevi rahatlama ezgisi olarak algılanmasından duyduğum acıdır.

Malum aynı konu yılbaşı eğlenceleri adı altında düzenlenen organizasyonlarda da bol bol işlenecektir.Kafayı bulup,eline bayrak alarak "TÜRKİYEM" ve hatta "ONUNCU YIL MARŞI" coşku ile tepinen bir topluluk küresel eşkiya'nın her zaman oyuncağı olmaya mahkûmdur.(Bunların bir kısmı milliyetçi,bir kısmı da Kemalist kısvesinde ama hepside LİBOŞ.)

"Basit bir insanın elinden geleni yapabilmesi zeki bir insanın tembelliğinden çok daha değerlidir."B. Bracias

İşin özü bu basit insan olamıyoruz.HERKES ZEKİ,HERKES VATAN SEVER,HERKES ATATÜRKÇÜ ama kimse TÜRKÇÜ ,TÜRK MİLLİYETÇİSİ değil.Saygılarımla.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN.

10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.