Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Eskişehir- diyarbakırspor  (Okunma sayısı 11664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
Ynt: Eskişehir- diyarbakırspor
« Yanıtla #30 : 19 Mayıs 2008, 20:42:43 »

Maçı izlemedim ama; yorumlar, hakemin  ilk kırmızı kart için acele ettiğini söylüyor. (Maliye bakanı isteyince oluyor bazı şeyler.) Eskişehirspor'a, Süper Lig'de başarılar diliyorum.

Evet kandaşım maliye bakanı istediği sürece herşey mümkündür.
Neyse,Eskişehir'e Süper Ligte başarılar dilerim...
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Serhat Balcı

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • Tanrı Türk'ü Korusun!
« Yanıtla #31 : 20 Mayıs 2008, 17:36:36 »

ozan arifin, biz TÜRK'lerden ayrı tutmadığı gakgoşun biri,(bkz.konu: ozan arifin kimlik şiirine cevabımdır!) diyarbakırı desteklediğini yazıyordu. İşte tüm bu şerefsizleri kahretmek için, bastır Eskişehirspor..

Andam rica edersem bu cümleni biraz açabilir misin.Yani Türklerle bir tutulan Gakkoş ne anlama geliyor?Eğer yanlış anlamadıysam ikisini ayrı ırkmış gibi göstermişsiniz.Yani benim cümleden anladığım bu...

Benim bildiğim Gakkoş diye Elazığlı Türkmenlere deniliyor.
Bir yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Saygılarımla
Dökülen kan,Alınan can bizim
Yıkılsın Liberal-Kapitalizm

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 20 Mayıs 2008, 19:03:06 »

Andam rica edersem bu cümleni biraz açabilir misin.Yani Türklerle bir tutulan Gakkoş ne anlama geliyor?Eğer yanlış anlamadıysam ikisini ayrı ırkmış gibi göstermişsiniz.Yani benim cümleden anladığım bu...

Benim bildiğim Gakkoş diye Elazığlı Türkmenlere deniliyor.
Bir yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Saygılarımla

http://www.hunturk.net/forum/ynt-eskisehir-diyarbakirspor-3639.msg24492.html#msg24492

http://www.hunturk.net/forum/ynt-eskisehir-diyarbakirspor-3639.msg24494.html#msg24494

Serhat Balcı

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • Tanrı Türk'ü Korusun!
« Yanıtla #33 : 20 Mayıs 2008, 20:25:10 »

Andalarım kusura bakmayın.Linklerdeki verdiğiniz konuyu iletimi yazdıktan hemen sonra otağı gezerken gördüm.Dikkatimden kaçmış
Esenlikler.
Dökülen kan,Alınan can bizim
Yıkılsın Liberal-Kapitalizm

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİR

Önemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.046 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu