Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Sayın Başbakan,Yazık Şu Kadın Kadar Olamadın..  (Okunma sayısı 1817 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murathan

  • Ziyaretçi

Halide Edip Hanım Türkiye'yi taksime kalkışan Avrupa Devlatlerini suçlamış ve hiç çekinmeden korkmadan meydanlarda " Ayda ve yıldızlarda zaptedilecek Müslüman ve Türk toprakları ve Milletleri olduğu haber alınsa oraya istila ordusu göndermek için mutlak yol bulacak bu avrupanın istila siyasetini yermiş ve elemle haykırmıştır.

" Kardeşlerim, evladlarım, Osmanlı toprağında böyle muazzam böyle tarihi gün belki bir daha idrak etmeyeçeğiz, Evlatlarım öyle birgün olurda bir daha toplanamazsak, içimizde ölenler olursa, Türk'ün İstiklal bayrağı ile mezarı üzerine geliniz, benim ile beraber yemin ediniz. Türkiyenin istiklal ve hak hayatını alaçağı güne kadar hiçbir korku hiçbir meşakat önünden kaçmayaçağız" yine hep bir ağızdan "VALLAHİ, VALLAHİ" dediler...

O tarihde Avrupa Yalakaları Halide Edip'in başı için parayla adam tutmuşlar, o yinede işğalçilerden çekinmemiştir..
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.042 saniyede 25 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu