Gönderen Konu: KINIYORUM!!!!!! TARİH SİZİ YARGILAYACAKTIR!!!!  (Okunma sayısı 7742 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
"Ey koca dünya bende öldüm.
Belliki hiç birinizin haberi yok.
Hemde dink ten sadece bir gün önce.
ama sen ne duydun,ne gördün,nede umursadın.
Ölümümden hemen sonra kameralar gelmedi,oraya.
Halk ta toplanmadı,ellerinde karanfil vede mumlarla,
hiç bir devlet büyüğü amerikada kınamadı, ölümümü.
Ve yazmadılar adımı mezar taşımdan başka hiç bir yere.
Halbuki benim adım öz ve öz Türkçe ydi;Kadir AYDIN.
Okunması,söylenmesi ve yazılması onunkinden daha kolaydı.
Ama anmadı beni babamdan gayrı kimse,onu andıkları gibi.
Ve yazılmadı başka hiç bir yere adım,anamın yüreğinden başka.
Ben gencecik bir fidandım,daha hiç tomurcuk vermemiş.
Ve soldurdular beni Lice de,hayatımın baharında.
Benide vurdular bende öldüm,bilmem duydunuzmu.?,
ama bulamadılar beni vuranları 32 saatte,belkide hiç aramadılar.
Ben kendi vatanımda,vatanımı vatansızlardan korumak için öldüm.
Türk üm,adım Türkçe,ama öğrenemedi adımı hiç kimse.
Bir kez bile manşet bile olamadımya,o gül yüzümle gazetelere.
İşte ey koca dünya,ben asıl o gün öldüm."

Bu şiir Tuğgeneral Karaduman tarafından okundu. "Türkiyeli" Dink ailesi bu şiir yüzünden Paşamızı mahkemeye verdi. Paşamızın sözlerinin hukuka aykırılığının tespitini ve kararın tirajı yüksek üç gazetede yayınlanmasını talep ettiler.
Tuğgeneral Karaduman, 19 Haziran günü Gümüşhane’de şehit olan jandarma komando er Bahri Aslan için düzenlenen törende yaptığı konuşmada da “18 Ocak’ta Diyarbakır Lice’de şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Kadir Aydın için yazılmış bir şiiri okumadan geçemeyeceğim” diyerek, okumuştu yukardaki şiir. Yine birileri kınamıştı generali ,dava açmıştı .

Şehidimiz için yazılan şiiri hazmedemeyenleri kınıyorum ben de.
Paşamıza dava açanları kınıyorum.
Bu davadan herkesi haberdar edip birlik mesajları yayınlayacaklarına, kendilerinin olmayanları sahiplenip başkalarına saldıranları kınıyorum.
Şovmenleri, yalandan "gerçek" sanalları, bir yerlerde salınıp bunu birşeymiş gibi gösterenleri ve sansasyon peşinde koşarak, gerçek yolumuz için koşanları kandıran ve yollarından çevirip hedef saptıranları kınıyorum.
Paşamızın bugün nerede olduğunu bile bilmeyenleri, üç kuruşluk iş yapıp bunula Türklüğü kurtardıklarını iddia edenleri kınıyorum.
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Ynt: KINIYORUM!!!!!! TARİH SİZİ YARGILAYACAKTIR!!!!
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2007 »
Evet Andam Bende Kınıyorum..

Teşekkürler..

Tanrı Türk ü bunlardan korusun..

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2007 »
O  dava açanlar TÜRK kelimesini duyunca cinnet geçiriyorlar tabi geçirirler,o cohen olan soyisim alptekin yapılmakla ,condiyoti olan soyisim harun olmakla TÜRK olunmaz.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2007 »
Her nedense Yurdumuzda bugünlerde Türk, lafzından rahatsızlık duyanlar var. Bu devşirme kökenli it soyluları Osmanlı içindede Türk'leri hakir görüyorlardı. Bugünkü devşirme torunlarıda dedelerinden miras kalan Türk düşmanlığını devam ettiriyorlar. Türk hukuku dediğimiz sistemin Türk kelimesinden rahatsızlık duyması hukuka aykırı demesi Türk insanının ruhunu inceten bir vakadır.Şiire ve Paşamıza  dava açanlarıda şiddetle kınıyorum.   çepni.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2007 »
Kendisini milleti uğruna feda eden kahramanlarına sahip çıkmayan milletler, yeni kahramanlar çıkartamayacaktır. Yeni kahramanlar çıkartamayan milletler ise, yok olmaya mahkumdur.

Özellikle akp iktidarıyla su yüzüne çıkan Türk düşmanlığı, iktidarın gücüyle daha bir cesaretli ve atak durum almış, memleketin öz evlatları kendi vatanlarında horlanıp suçlanır olmuşlardır.

Kendisini sevmesem de, Necip Fazıl'ın
"öz yurdunda garipsin,
öz vatanında parya
"
dizeleri birden bire dökülüverdi, dilimden.

Evet acı ama gerçek! Türk Milleti öz yurdunda garip ve parya durumundadır.
Bu hazin sonucun yegane sorumlusu yine Türk Milletidir.
Hiç boşu boşuna etnik azınlıkları suçlayıp işi  onların ihanetine bağlamaya hakkımız yoktur. Bu, işin kolayına kaçmak ve kendimizi kandırmaktan başka bir şey değildir.
Doğanın kanunudur; "her şey aslına rucû eder."
Etnik döküntüler doğal olarak, soysuz kanlarına uygun şekilde davranıyor.
Peki o yüce ve asil Türk Milleti ne yapıyor?
Cevap:
-- Uyuyor.!!!
Hem de derin ve ölümcül bir gaflet içinde, uyuyor!..

Başbuğ Atatürk'ün; "muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki, başına geçireceği insanların kanlarındaki ve vicdanlarındaki cevheri asliyi tayin etmekten bir an uzak olmasın." sözleri ne kadar dikkate alındı.
Cevap:
--Hiç dikkate alınmadı.
Sanki Yüce Başbuğ bunu, laf olsun diye söyledi?!

Yalandan softaların, din bezirganlarının, ne idigü belirsiz sahtekarların din, iman, ümmet, din kardeşliği vb. gibi allı pullu laflarla gizledikleri gerçek çehrelerini tanımayı akıl bile etmeden ve hatta bu noktada milleti aydınlatmaya çalışan bir avuç aydın Türk Milliyetçisini; yine bu etnik azınlık menşeli sahtekarların jurnalleri istikametinde dışlayıp, itibar etmemekle, Türklüğün sinsi düşmanlarının, dümen suyuna girmiştir.
akp gibi bir anti laik, Türklük, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı etnik döküntü koalisyonuna, her iki kişiden birisinin oy vermesi, bunun en canlı ispatı ve delilidir.
Evet manzaranın tarifi bundan ibarettir.

Elbetteki bunları Türk Milletini suçlamak, hor ve hakir görmek için söylememekteyiz.
Kavgadaki delişmenlik ve cesaret kadar, sulh ve sükun döneminde de uyanık ve bilinçli olmak gereklidir.
Kanımızı akıtarak; milyonlarca Türk evladını vatana ve Türklüğe kurban ederek elde ettiklerimizi, sıradan sürüngenlerin sahte tavırlarıyla tezgahladığı sinsi oyunlarla, kaybediyoruz.

Biz bu ihanete, tarih boyunca, kaç defa uğradık?
Bilmem ki neden, tarihin acı gerçeklerini çabucak unutup, sahte cennetlerin büyüsüne kapılarak aldanmakta, kandırılmakta ve yeni baştan yüz binleri kurban ederek, dirilmek zorunda kalmaktayız?
Oynanan oyun çok basit ve sıradan zeka sahibi birisinin bile, çıplak gözle göreceği kadar, alenileşmiştir.

İnsanın en çok kanına dokunan şey ise, başımıza çorap ören bu soysuzlar güruhunun kahpelik ve hainlikten başka bir vasıflarının olmayışıdır. Evet, Büyük Türk Irkının mayasında kahpelik ve ihanet yoktur ama, kahpelik ve ihanetin ne olduğunu bilmesi gerekir. En azından defalarca maruz kalmamız sebebiyle, nerden ve kimden gelebileceğini, öğrenmiş olmamız icap ederdi.

Hani karşındaki düşman yiğittir, güçlüdür, akıllı ve zekidir, o zaman zorlanırısın.
İçimizdeki üç buçuk soysuzun hangisinde, buna benzer vasıfların kırıntısı var ki?
Denilebilir ki bu tezgahlar dışardan organize ediliyor. Evet doğrudur ama buna işbirlikçi olanlar, Türkün kapısına köpek olarak bile bağlamayacağı, bir avuç ve sıradan azınlıktır.
Zaten insanı kahreden de bu değil mi?
Yazık!. Hem de çok yazık...

İş yine Türk milliyetçilerinin omzundadır.
Her ne kadar meyve çürüse de çekirdek ve öz sağlamdır, çok şükür.
Gecemizi gündüzümüze katacak, benlikten öteye hiç bir kalıba gelmeyen eften-püften çekişme ve didişmelerden sıyrılıp, gerekirse kendi benliğimizden fedakarlık ederek, Türklük ruh ve manasını yeniden dirilteceğiz.
Bu görev Türk milliyetçilerinin üstünde vacip ve hatta farzdır.
Bu kutlu görevi layıkıyla yerine getirdiğimiz takdirde, içimize sızmış sahte ve şişirme kişiler(!)  bir safra gibi kendiliğinden dışarıya atılacaktır.
Sosyolojik bir kanundur: "Bir şeyin aslı ve orijinali yerinde değilse, onun yerini sahte modelleri doldurur"

Bir milletin milliyetçileri o milletin vicdanı, özü, çekirdeği ve ruhudur. Bu ruh yitirilmiş değildir. Sadece birlik ve beraberlikten yoksundur. Bu mahrumiyet; seslerin gür çıkmaması, yapılanların yerini bulmaması, Türkün gerçek gücünün alem-i cihana gösterilememesi demektir.
Türk Milliyetçileri, Hünkar Hacı Bektaşi Veli'nin dediği gibi  "bir olmalı, diri olmalı, iri olmalıdır" Bu birlik ve dirlik sağlandığı takdirde Türk Milleti başkalarına değil kendi öz evlatlarına inanacak ve itibar edecek; üç buçuk soysuz ve etnik döküntü de "Bozkurtsuz dağlarda, çakallık yapamayacaktır."

Bunu en son Şanlı Başbuğumuz Atatürk gerçekleştirdi ve Türk Milletini arkasına alarak, bütün dünyayı dize getirdi.
Türkçüler için bundan daha canlı, diri ve somut model yoktur.

Her şeye rağmen Türklük için, bir nebzecik bile olsa, emek ve gayret sarf edip, fedakarlık yapanlar; Büyük Türk Milletinin temiz ve pak sinesinde içli bir aşk gibi sakladığı evlatları içerisine katarak gönül tahtındaki yerine oturtacaktır.
Önemli olan;

Hakanların dikilmeli Altay’da tuğları,
Varsın cihanda olmaya görsün mezârımız.

diyebilen; ömrünü Türklük ülküsüne adamış, kara budundan adsız, sansız birer çeri gibi, uğraşa koyulmaktır…
Şu an Türk Milliyetçilerinin, Türkçülerin, Türk soycularının gütmesi gereken yegane anlayış, bu olmalıdır…

TTK

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2007 »
Ne kinamasi ? Ne anlar bunlar kinamaktan ? Bu lanetlenmis serefsiz asagilik etniklerin pis kanlarini döküp taharet suyu yerine kullanmak lazim Siz kimsiniz adi herifler ?Ne isiniz var Türk yurdunda ? Cekin gidin cehenneminize milletimin sabri tasmadan Bu topraklar size mezar olur mezar Albiz canlarinizi tamuya göndersin lanetli ermeni sürüngenleri Türk Tanrisi Türk irkini korusun
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2007 »

Milliyet dâvası siyasî bir mücadele konusu olmadan önce şuurlu bir ülkü meselesidir. Şuurlu ülkü demek, müspet ilme, ilmî usullere dayandırılmış bir hedef ve gaye demektir.

Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK

Türk Ulusu Başbuğ Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda gerektiği  şekilde yürümeyi ihmal etmiş olduğundan, kendi yurdunda öz değerlerini dile getirenler yadırganmakta ve hatta suçlanır olmaktadır.
Galiba suçun büyük kısmı bizde.
Gafletimiz ve ihmalimiz nedeniyle bir avuç kanı bozuk, memleketin gerçek sahiplerine hükmedebilmektedir.
Biz Türk Milleti olarak, bu kansızlara fırsat vermeyip, onları ayağımızda pabuç yapmak yerine, başımıza taç etmeseydik, bu tür acıklı ve kahredici olayları, yaşamayacaktık.
Ama inanıyorum ki şu an, hileyle ülke yönetimini ele geçirip, işgal eden  bu soysuzların yaptıkları, şiddetli bir uyarıcı olacak ve Türk Milleti cevherinde var olan diriliş hamlesini, çok kısa bir zaman içerisinde, gerçekleştirecektir.
Ben, etnik döküntü hakimiyetindeki idareler eliyle vatanseverlere ve ordumuzun şerefli mensuplarına yapılan muameleyi kınamıyorum. Çünkü onlar mayalarının gereğini yapıyor.
Ben onlardan, yaptıklarının hesabını soracağım günü, sabırsızlıkla bekliyor ve hazırlanıyorum.
Altın yere düşmekle kıymetinden hiçbir şey yitirmez. Bu gün Türkiye’nin gerçek sahibi olan Türk Milletine; emperyalist uzantılı yerli işbirlikçilerin yaptıkları, Türklüğün asil ve yüce değerinden hiçbir şey eksiltmez; bilakis Türk Milletinin uyanmasını ve dirilmesini çabuklaştırır.

Çakallar; nefesi üstünde olduğu müddetçe, Bozkurt’un  etini yiyemez.
Bozkurt sabırlıdır, vakurdur ve ayağa geç kalkar. Ayağa kalkınca da vay Bozkurt’un düşmanları, çakalların haline!..
Bozkurtluk ruhu Türk Milletinde, acun var olduğu müddetçe, var olacaktır.
Bu ruh, ikinci bin yılın sahibi olmak, Türk Birliğini ve Turanı gerçekleştirip, dünyaya yeni baştan şekil vermek üzere, dirilmektedir.

Ben, bize yapılanları kınamıyor; ibret alarak, dersler çıkartarak, tecrübe ederek  geleceğimizi şekillendirmek üzere hafızama kazıyıp, kinimi biliyorum.

Türklüğün düşmanları; Türk’ün Tanrı’nın öfkesinden yaratıldığını, unutmuş olmalılar.
Varsın unutsunlar…
Nasıl olsa bu öfkenin hışmıyla hatırlayıp, yaptıklarının hesabını verirken “ eyvah biz ne yapmışız! “ diyecekler ama, o vakitte, iş işten çoktan geçmiş olacaktır.

Yüce Tanrı hesap gününü tez, öfkemizi şiddetli kılsın.

TTKvY.

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2007 »
 Türk Yargısının başına dink ailesini geçirelim. Kim suçlu? kim masum? Mahkemeler bilemiyor, ama dink ailesi hemen bunun tespitini yapıyor.  O zaman Anaya Mahkemesine, Yargıtaya, Danıştaya ve diğer mahkemelere ne gerek var?.  Bütün bu kurumları kaldıralım. Dink ailesi ve saz arkadaşları başa geçsin. 

Şehidlerimizi anmak suçsa, bizde Karaduman Paşamız gibi suçluyuz. Bizi de mahkemeye verin. 

Sizin gibi Türk düşmanı soysuzları bu ülkede istemiyoruz !. Türk Yurdunu aldıkları her nefes ile kirletip işgal eden bu aşağılık teröristler, ülkemizden defolup gidene kadar mücadelemiz sürecektir. Karaduman Paşamızın  engin yüreğine sağlık, Türk Ordusunun şerefli bir Paşası olduğunu cümle aleme gösterdi. Ki, kuduz itler bu güzel şiirden rahatsız olmuşlar.

Hasetinizden Kudurun, ey Türk düşmanı kuduz itler!. Dağdaki terörist arkadaşlarınızın canına ot tıkayan KAHRAMAN TÜRK ORDUSU sizin gibi şehir eşkıyalarınıda yok edecektir.

Şehitlerimizi Anmamızı değil dink ailesi ve saz arkadaşları, sizin feriştahınız gelse engelleyemez.

Sayın Karaduman Paşamıza'da duygularımıza tercüman olduğu için saygılarımı sunuyorum.

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı tankuty

• Türkçü-Turancı
  • **
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
kınıyorum! hepimiz ermeniyiz diyebilecek kadar soysuzlaşanları şehit cenazelerine gelip demokratik tepkisini acısını ortaya atanları mahkemeye yollayanları teröre terör teröriste terörist diyemeyen şerefsizleri tüm Türk milleti adına kınıyorum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE DİYEMEYEN ZAVALLILAR UTANSIN
"Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı satuk buğra han

• Türkçü-Turancı
  • **
allah belalarını vesin hepsinin.
YA HEPSİN YA HİÇ YA TÜRKSÜN YA PİÇ!!!