TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRKÇÜLÜK

GERÇEK TURANCI KİMMİŞ, KİM TURANCI DEĞİLMİŞ?!(OKUYUVERİN)

<< < (23/24) > >>

Arula:
Sencer düşünceni farklı dahi olsa özgürce söyleyebilir, kurumları kişileri dilediğince eleştirebilirsin belli bir uslup dahilinde tabi zaten eleştiri yapmayan bazı şeyleri olduğu gibi kabullenen insan evrimini tamamlayamamış yarım insandır.
Söylediklerine katılmak ile beraber dinci gibi gözüküp aslen emperyalistlerin oyuncağı olan partiler yıllardır içten içe oydular bizleri, örfümüz, kültürümüz değişti haydi bunu bir nebze anladık mücadele etmeye çalıştık ancak şimdi durum çok daha vahim ülkeye hiç bir faydası olmayan benliğini yitirmiş gençler sürekli artmakta, ülkemiz araplar, kürtler başta olmak üzere bir çok toplum tarafından ele geçirilmiş.
 En son Taksime gittiğimde bir Türk'e denk geldiğim zaman hayli şaşırmış birbirimizi tanımasak'da birbirimize sarılıp ağladık, hasret giderdik nitekim artık kendi ülkemden korkar oldum gerek aktif gerek pasif mücadele etmekten yoruldum artık bir çok insan gibi duyarsız bir insan olmaya başladım, toplu ulaşım kullanmıyor, kalabalıktan mümkün olduğunca kaçıyorum çünkü bu insanların arasında boğulmaya başladım.

Sencer Atmaca:
Arula Kandaşım ! Başbuğ Atatürk Cumhuriyetinde  Siyasal Ülkücülük  milliyetçilik kavramının içini boşaltı, Türk gençlerini milliyetçilikten soğutan bir akım.Rus lajyonları Sosyalist geçinen  ! Atatürk istismarcılarına deginmiyorum bile.Onlar tam foseptik.İnsanlar farklı görüşte olabilir. Bunu kesinlikle yadırgamam.Lakin Yabancı milletlerin  ideolojileri ilede Töre ve kültürümü sentezletmem.

Türk olarak Türkçeden başka hiç bir kültür ve ideolojilere Terorans göstermeyelim.

Tengri Biz Menen

:asker: :prbay :asker:

Turkhann:
Şimdi  adaşlar Türkeş yanlış olan ne söylemiş anlamadim. Irkçılık yanlış bir şey ve milliyetcilik ile de ilgisi yoktur. Topraklarımızda yaşayan bir topluluğu kötü ithamlarda bulunursak araya nefret tohumları ekilir ve bu devletin bekası için tehlikeli olur .  Özerklik belki de bağımsızlık isterler. Kardeşçe yaşamak dışında bir umar yoktur.

Turkhann:
Yalniz şunu belirteyim . Kürtlerin birçoğunun aslında Türk olduğunu belirtmiş onu bilemem.

[Hun Türk]:
Sanırım yaşın küçük,

--- Alıntı ---Kısacası bizler Türk Milletinin yani Türk Irkının üstünlüğünü benimsiyoruz.
Burada yazılı olan kurallar size uygun değilse lütfen üye olmamayı tercih ediniz.
--- Alıntı sonu ---

demiş.. kurallar...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git