Gönderen Konu: AZILI TÜRK DÜSMANLARININ, VATAN HAINLERININ ISIM LISTESI ...  (Okunma sayısı 132858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ataman1

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Nerde Bozkurt qoy bağırsın uranı Savaş sesi bürüs
irfan bey ben sizin yazidan bir sey anlamadim.yabanci sozleri cok kullanirsiniz.
Nerde Bozkurt qoy bağırsın uranı
Savaş sesi bürüsün EL-Turanı
Korkud Dedem seslendirsin qopuzu
Oyandırsın ölü yatan Oğuzu

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
Burs: Fransızca
Kitap: Arapça
Kütüphane: Farsça

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
  Necip Fazıl nasıl bir adam olduğunu anlamak için Hüseyin Üzmez'in "Şu Bizimkiler" kitabını okuyunuz.Hatta ona da gerek yok Necip Fazıl'ın "Son Devrin Din Mazlumları" kitabını okuyunuz.Necip Fazıla göre Şeyh Said din için gaza etmiş bir insandır(!).

Aslında burda tartışılması gereken sadece Sezen Aksu değil bütün sanatçı geçinen o şempanze yığınıdır.Türkiye'de açtıkları ahlaksızlık yarasının sonucu olarak tedbir alınmazsa birkaç kuşak sonra ortalık piçten geçilmeyecek.

NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı satuk buğra han

• Türkçü-Turancı
  • **
BU ADAMLARI KENDİNİ TÜRK OLARAK GÖREN YALNIZ ESASTS TÜRK OLMAYAN ARKADAŞLAR ZENGİN EDİYOR.BEN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR NE KASETLERİNİ NEDE KİTAPLARINI ALIYORUM,HERKES DİKKAT EDERSE BUNLAR ERİR VE BİTERLER.
YA HEPSİN YA HİÇ YA TÜRKSÜN YA PİÇ!!!

Çevrimdışı ak oğuz

• Türkçü-Turancı
  • **
     Medya maymunlarından can tanrıyar denen mahluk'u da yazın magazin proğramları ile milletin örf ve adetlerini baltalamıştır

Çevrimdışı hoca

• Yeni Üye
  • *
kardaşlar yorumlarınızı çok ilginç buldum ve ibrahim tatlı, sezen aksu ve birçoğu benim kafamdada aynı şablona oturuyor. ancak namık kemal zeybek konusunda ki yorumlarınızı da okumak istiyorum. saygılarımla

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Bence, özetle bu liste yerine;
''Türk olmayan herkes azılı Türk düşmanıdır!'' demek gerek.Ayrıca ''Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur!''.Ben bunu bilir, bunu söylerim.Esenlikler...
TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı ALp TeKiN

• Türkçü-Turancı
  • **
bence bu listeye rte ve elamanlari feto cemaati bazi buyuk is adamlari ozelliklede onlarin eklenmesi gerekir. Dikkat
ettiyseniz zengin olupda TURKLUGU savunan yoktur .....Bu da Turkiyede is Yapan adamlarin cogunun ne mal oldgunu ortaya koyuyor zaten
Gönülleri birleşenler ölse de bir gün
Gök kubbede kalacaktır seslerinden ün.

Gönülleri birleşenler! Selam sizlere!
Uzaklarda dertleşenler! Selam sizlere!

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
Mehmet Eymür de mi Türk düşmanıymış.Bilmiyordum.
Bende iyi biri sanırdım.
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
Irkaşlarım;
Benim görüşüm Namık Kemal Zeybek'in bu listeye girmesi için daha erken olduğudur.Sanırım bu gidişle o da bu listenin en başına geçeceklerden biri olacaktır. Şu an için izlemedeyiz. Bizim için en tehlikeli olanlar Türkümsülerdir.