Gönderen Konu: AZILI TÜRK DÜSMANLARININ, VATAN HAINLERININ ISIM LISTESI ...  (Okunma sayısı 132868 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
almila_13,

Üyeliğin iptal edilmiştir. Gözlerini biraz daha aç..!
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Yavuz Han

• Türkçü-Turancı
  • **
Sezen Aksu'yu neden böyle şeylere karıştıralım ki?? Çıkıp da ben kürdü seviyorum demiş midir? Sanatçı taraf göstermemelidir zaten benim zannımca. O da bunu biliyordur emin ol. Neden hala Ahmet Kaya dinleyen ve Türklük iddiasında bulunanlar dangalaklar varken ülkemde, Sezen Aksu gibilerini vatan haini ilan etmek için daha çok erken.Daha O'na gelinceye kadar sırada çok adam var.

Keşke her kürtçü tvlere çıkıp ''ben kürtçüyüm'' dese!Nerede o günler....
Türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır.

Çevrimdışı Erendiz

• Türkçü-Turancı
  • **
    Gerçekten de, çok öğrensediğim("merak ettiğim") için soruyorum:
    Ben sürekli gazeteleri izleyemiyorum. Ancak, Arslan Bulut oturup saatlerce Türkçülük üzerine konuştuğum bir arkadaşımdır.
    Hangi yazısı, hangi çalışması için onu Arslan Tekin gibi biri ile bir tutuyorsunuz?
Olabilir mi, benim gözüme çarpmayan bir yazısı olabilir mi?
   "Lazım", "Misafir", "Nasihat", "Diğer", "Lanse etmek", "Empoze etmek" .. gibi sözleri kullananlara "Satkın(hain)" dememek için ben de kendimi güçlükle("zorla" diyorlar!) tutuyorum!
   Ancak, böyle yaparsam barçayı bu ülkünün dışına atmış olacağım diye, sesimi çıkarmıyorum!
   Sezen Aksu konusunda da bilmediğimiz bir durum olsa gerek?
   Çok pahalı bir evini Orduya vermiş, sonra şöyle demişti: "Onlar canını veriyor, biz bir evimizi veriyoruz, çok mu?"
   Yine de, bilmediğimiz bir durum, bir bilgi olabilir?
   Aydınlatırsanız, iyi olur.

TTK

Çevrimdışı alimurat33

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
bu listede niye recep tayyip yok

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
HAYDAR ALİYEV İDE EKLEYİN. KGB nin patronu iken binlerce TÜRK ün kanına girmiştir.

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı ataman1

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Nerde Bozkurt qoy bağırsın uranı Savaş sesi bürüs
namik kamal zeybek neden?
Nerde Bozkurt qoy bağırsın uranı
Savaş sesi bürüsün EL-Turanı
Korkud Dedem seslendirsin qopuzu
Oyandırsın ölü yatan Oğuzu

Çevrimdışı Erendiz

• Türkçü-Turancı
  • **
Namık Kemal Zeybek, Yesevi Üniversitesinin kütüphanesine aldırdığı bütün kitapları onar - yirmişer adet aldırırken, Atsız Beğ'in, Cengiz Dağcı'nın kitaplarından 250 - 300 adet aldırtmıştır.
Türk topluluklarından otuz sekiz bölgenin çocuklarını bu kuruma on altı yıl boyunca aldırtarak onlara burs verdiren, isteyen Üniversitelinin yanına gidip konuşabildiği bir kişidir.
Bu konuda buraya yazmam gerekenler çok uzundur!

Çevrimdışı Erendiz

• Türkçü-Turancı
  • **
VATAN HAİNLERİNİN İSİM LİSTESİ = YURT SATKINLARININ AD TİZİMİ!

Vatan (Arapça)= Yurt.

Hain (Arapça)= Satkın.

İsim (Arapça)= Ad.

Liste (Fransızca)= Tizim "Kazak, Karakalpak Türkçesinden".

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
YALIN TÜRK kandaşım Namık Kemal ZEYBEK i listeden çıkaralım....

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
sezen aksu--rum kökenlidir..KAZ GELECEK YERDEN,TAVUK ESİR GENMEZ.!!!
ibrahim tatlıses--doğuda en fazla onun arabaları rahatça giriş çıkış yapmıştır,diğer araçalrın hepside saldırıya uğramıştı!!!
TÜM UŞAKLAR EFENDİLERİYLE KAYIT ALTINA ĞİRMİŞTİR AMMA TÜRK MİLLETİ UYUTULDUĞU (DEJENERE) EDİLDİĞİ İÇİN ORTAM DEVLET VE HALK KANADINDA RAHATÇA MÜSAİDDİR..
   KALDIKİ BUNLARIN KELLESİNİ YOLSAK HEPİMİZ ŞUAN Kİ KANUN VE YASA ÇERÇEVESİNDE VATAN HAİNİ OLURUZ...???
   NE GÜZEL ÜLKE YA,,İPSİZLERİN HEPSİ KOŞUYOR SATILIK AMA EFENDİ YOK KEMET ATIP YAKALAYACAK..BİRAZ DAHA SABIR...
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE