Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : 01 Ekim 2017, 11:50:57 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Yazmak en güzel eylemdir.Düşüne bilen !..Yalnızca düşünebilen TÜRK yazacaklarımı iyi okusun..Yazdıklarımı anlamıyor ise dönsün dönsün birdaha  okusun..Okumak ta güzel bir eylemdir.Zihni ve kişiyi diri tutar.Ufaklı büyüklü kengeşlerimiz de İslam'ın Türk din'i  ve kur'anın Tanrı kelamı olmadığını  apaçık bir şekilde beyan etmiş bulunmaktayım.Çünki İslam gölgesi ile Türklüğü ve Türk Milliyetçiğini  hiçbir kimsenin Milli has duygularını törpileme hakkını yoktur..

Tamam arap kızları güzel gözlü ve güzel kaseli yakıcı ateştir.Bunu inkar etmiyorum lakin arap töre'si (islam) tehlikelidir.İslamiyet dini, bugünkü ve yarınki Türkiye’nin milliyet prensiplerine tamamen muhaliftir. Memleketimizde Arap kültürü ile  milli hisler kabarmaya başladığı için, Türk töre'si  sönmeye yüz tutmuştur.Artık mızrak çuvala sığmıyor.Gerçek İslam'ı  arap hülyası ile yanıp tutuşanlar nezaretin'de sapkın bir şekilde gün yüzüne çıkıyor.

İslam düşüncesin de Cennet dil'i arapça ,cehennem dili Türkçe !..Yeahhh ..Ortadoğu Ülkeleri ve Suriye’nin yakıcı çöllerinde El cezirede Türk askerlerini zalimane katleden bedevi ve vahşi Araplar, İslam diye cennete gidecekler de, koskoca bir medeniyet sahibi Türkler cehenneme gidecek öylemi ?

Halasının kızı ve evlatlığının karısı olan zeyneb'i nikahına alıp , arapoglu ile hicret eden amca,dayı,hala,kızları ile nikah Allah tarafından arapogluna helal  ve kur'an üzerinden vahi ile meşru kılıacak sonra geleceksiniz bana İslam'ın ahlak din'i ve yaratıcı bir güç kelamı  oldugunu savunacaksınız öylemi ?

Aklınızı başınıza devşirin .! Türk'ün teslimiyet ve kul kavramları olan bir din'i yoktur.Kendine öz kültür ve doğa inançı vardır.O kadar çalışıyoruz, çabalıyoruz, ızdırab çekiyoruz, vatan millet uğrunda tutuşuyoruz , bir de tutup Arapların kültürüne esir oluyoruz! yok böyle bir dünya.

İSLAM TÜRK DİN’İ DEĞİLDİR.KURAN’DA İSLAM MEKKELİ ARAPLAR  İÇİNDİR YAZIYOR.
 

İslam’ın şartı Üç’tür. Müslüman olabilmek için aşağıdaki üç şartın bir arada gerçekleşmesi zorunluluktur. Çünkü kuran ve İslam bu koşulları taşıyanlara gönderildiğini yazmaktadır.

1-Arap ırkından olmak
2-Mekke ili sınırları içinde ikamet etmek(Kureyş kabilesinden olmak)
3-Kuranı düşünebilecek kadar iyi Arapça ile okuyarak anlayabilmek

A-Her Millete kendi Dilinde kitap ve Milletinden peygamber zorunluluğu vardır.

Kuran da açıkça her Millete sadece kendi dilini konuşan kendi milletinden olan bir peygamber atarım yazar. Bir başka şeklide, hiç bir Millete o kavmin kendi dilinde olmayan bir Kitap ve  Peygamber göndermem der. Bu durumda Kurana göre; Türklere, Türkçe bir kitap ve Türkçe konuşan Türk bir peygamber atanması zorunludur. Bunun da olmayacağı için İslam ve diğer din'ler Türk'ün din'i olamaz..Tefarruatlı yazmıyorum, konuya dair ekleme yapacak kandaşlarıma söz hakkı düşsün diye..

Gök-Tengri size Us versin..

Tanrı Türk'ü Korusun...

 22 
 : 01 Ekim 2017, 10:27:03 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Amaç ;Bir insanın veya topluluğun yüksek amaçları ve hedefleriyle ilgili değerlerin bütünüdür.Sitem dolu yazımı okuyan arkadaşlar sizin bir Amaç'ınız yokmu ? Bilinir ki Amaçsız insan rotasız gemiye benzer.Bir insan yarı köle yarı özgür olur ise yaşayamaz.Bu özgür düşünceli gerçegi kabul edelim.Biz umudunu yitirenlerden değiliz.Cesedimiz dahil Toprak  ana'nın  yüregini sızlatacak  kutsiyettedir.Laf başı geldimi Türk'üz Türkçüyüz ,Töreci ,Yasacı Buduncuyuz deriz, Oysa Yahudiler  babil ve roma dönemlerin de yerinden yurdun dan edilseler de dil ve kültürlerini kaybetmeyerek kendilerine yeni devlet'ler inşa etmişlerdir.

SUSMAK DEMEK YENİLGİYİ KABUL ETMEK DEMEKTİR.SUSMAK İLE BİR YERE VARAMAZSINIZ..DÜŞÜNCELERİNİZİ KENDİ İÇİNİZDE HAPSETMEYİN ,ÖZGÜR BIRAKIN Kİ BİR AMAÇ VE BİR İDEALİNİZ OLDUĞU BELLİ OLSUN.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN..

 23 
 : 29 Eylül 2017, 22:25:52 
Başlatan Turancı bozkurt1909 - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Esenlikler kandaşlarım.Soracağım şey şu:Türkiyede Miliyetçi kesimde fikir ayrılıkları olarak biz Türkçüler-Atsızcılar dışında sadece Türklük savunanlar olarak galiyevciler,nasyonal sosyalistler var.Türk-İslam sentezinde ise ülkücüler,alperenler ve ittihatçılar(enverciler) var.Bunların dışında başka kendine ait ideolojisi olan yada kendine farklı bir fikir adamı seçmiş başka hangi milliyetçi kesimler var?Türk-İslam sentezciliği veya sadece Türklük gütmeleri fark etmez.Amacım ismen de olsa bileyim istiyorum.Çünkü Türkçü araştırır okur zaten diğer cahil kesimlerden farkı budur.Şimdiden sağolun cevaplar için kandaşlar.


Esenlikler Turancı bozkurt 1909 kandaşım.Türkiye'deki Milliyetçi fikir ayrılıklarına dikkat etmen ve dikkat etmemiz çok önemli bir durum.Zira biz Türkçüleri bir çatı altında toplanamasının sebebi bu fikir ayrılıklarıdır.Ulubaşbuğ Atatürk izinden saparak Türk milliyetçiği fikriyat'ı güdenler bence benim fikrimce bulundukları kitlesel toplumda fenomen olmaktan başka amaç güdmediklerinin belirtisidir. İlk olarak kıstas bir şekilde fikirleri açıklık getirmek gerekir.Nasyonal Sosyalizim Türk Milliyetçiliği ile bağdaştırmak rus lajyonlugundan ,amale diktötörlügünden başka birşey degildir.Keza bu fikri ortaya atan kişi lenin'in Askeridir.Türk -İslam sentezi desen tam bir garabet Türk milliyetçiligini ve Türk kültürünü kösteklemiştir.Kimseye ders vermek haddime degildir.Ülkü tektir .Ülkümüz de Atalar kültü, ve inancı üzerine senkronize olmuştur.Sen dernek aktivetisinden  bahsederek  ederek konu açmış isen  ,birden fazla Türkçü dernek'ler vardır.Bizler için Aslolan kalıplaşmış derneklerdir.

Saygılar.


 24 
 : 29 Eylül 2017, 21:42:48 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Geçerli sebebler neticesin de İslam düşmanı olduğum aşikardır.Lakin İslam'a nasıl bakıyor isem İslam'ın anası hırıstiyanlık , babası Musevilik (yahudilik) dinleri'ne de ne eksik nede fazla, fark gözetmeksizin aynı göz ile bakmaktayım.Hiç bir şekil de kadım bir millet olan Türk Millet'ine sami kültürler klavuzluk edemeyecegi düşüncesindeyim.

Türkiye de emperyalizim güdümlü ılımlı islam  projesi amerikanın Turuva at'ı ak parti ile cereyan etmekte .Lakin ne hikmet ise ılımlı islam modelini  en çok benimseyen Atatürkçü kesim olmakta.Türk Millet'i  ılımlı İslam projesinin emperyalist nato güdümlü   Büyük Ortadoğu Projesi'nin stratejik bir ürünü oldugunu ne zaman anlayacak ? Bop projesinin Tasarlanmış, planlanmış ve sınırları çizilmiş  oldugunu Kerkük ve Musul  gündemi ile görmüyor mu bu millet ? Görüyor ise neden ? Hala ihanet'e göz yumuluyor.Örnegin ;1 milyon Türk sokaklara inerek KERKÜK TÜRKTÜR ,TÜRK KALACAK sloğanları atabilir.Anladık  Türk Milliyetinin kanayan yarasına merhem olan bir siyasi partimiz yok .Sesimizi dünya'ya haykıracak Türkçü derneklermizdemi yok ! Neden ?Türk yurdun da Türkler bir  çatı altında toplanamıyor.Türk Millet'i Türk Milliyetçiliği yerine İslam hülyasın damı ? bir çatı altında toplansın.

Fazla yazmaya gerek yok..Anlayan umarım nedemek ? istedigimi anlamıştır.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN...

 25 
 : 29 Eylül 2017, 20:54:41 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Türk Millet'i ,Ulu Başbuğ Atatürk'ün varlığı ile   Türk milliyetçiliği ,bünyesin de   Vücud bulmuş ,bir millet haline dönmüş iken , Milliyetçiliği  unutup bencillik egosu ile Milliyetçilik duygumuz  deforme olmuştur.Bizim milletimiz, milliyetini ihmal edişinin sonucunu bir gün Kerkük ,Musul  ,Karabağ , Urumçi'de katledilen soydaşlarımızın akibet'ini yaşadığı zaman anlayacaktır.İşte o zaman her şey bitmiş olacak ,yok olmak ile karşı karşıya geldigimizin farkına varacağız.Gözler kör ,kulaklar sağır olacak o zaman.  Sesimizi duyan kimse olmayacak. Tarihte Osmanlı İmparatorluğu içindeki çok çeşitli toplumlar hep milli inançlara sarılarak, milliyetçilik (kültür-dil)  idealinin kuvvetiyle kendilerini kurtarmışlardır.Laz'lar, kürt'ler hatta müslüman kimliğine bürünmüş ermeniler !. Peki  Türkler .!  Tarihten hiççççççççç ders almamış.Hümanizim ,hoşgörü savsatası ile yaklaştıgımız milletlerin , onlardan ayrı ve onlara yabancı bir millet olduğumuzu, dolaylı bahaneler ile  içlerinden kovulunca anlıyoruz. Dil ,kültür ve milliyet'ini unutmuş millet'ler hor görülmeye mahkumdur.Tabiki bu hadiseler nereden cereyan alıyor . ! Sen kendi  dil'ini hor görüyor ,kendi Ata kültürüne küçümsüyor başka millet'lerin kültürlerini benimseyerek kendi öz benligini tenkit ediyorsun.Hal böyle iken  zayıfladığı anlayan başka millet'ler   bizi hor ve hakir görürler. Anlıyoruz  ki kabahatimiz kendimizi unutmuş olduğumuzmuş. Dünyanın Türk'e  hürmet göstermesini istiyorsak, ilk önce biz kendi benliğimize ve milliyetimize sıkı sıkıya bağlı oldugumuzu herkese göstermemiz gerekir.

Yanılıyormuyum sizce ?

 26 
 : 29 Eylül 2017, 19:38:10 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Bugün hem çalışıyor hem düşünüyorum.Ne olacak Türk millet'inin hali diye İkinci Dünya Harbi'nden sonra bir kısım ülkelerin aklı başına geldi.Hala biz göt'e su kaçsa oruç bozulur mu ! Yeğenim ile ilişki yaşasam günahı sevabı nedir ? Kütüğü ağlatacak nitelikte düşüncelerden kurtulamadık.Oysa gelişmiş Ülkeler İnsanlar daha mutlu nasıl yaşar? Sosyal haklar, refah devleti nasıl kurulur? Daha yüksek verim ve daha düşük işsizlik için ne yapmalıyız? konularında seminerler, paneller yaparken ve yine onlar teknoloji geliştirmek için beyin fırtınaları düzenlerken, biz hoşafta  devrim, İslam'da ilim arıyoruz.

Tabi bu hoşaf devrimi , islam ilimi Türk-islam sentezinin ,Türk Millet'i arasında vuku bulması ile düşünce ilkelerimizden olmuştur.Müslüman olan Türk siyasi kuruluşları artık, sosyal durum, iktisadi hayat, askeri ve idari yönlerde olduğu gibi, dil edebiyat sanat itibariyle de yeni kültür şartlarını arap kültürüne göre  uyarlamışlar , Türkler  arap  kültürün'ü  kadim Türk kültürüne aşılanması ile farklı hüviyete bürünmeye başlamışlardır.Oysa  Tarihte aslolan  eski bozkır Türk devletleri ile İslami-Türk kuruluşları birbirinden oldukça ayrıdır.

 Türk-İslam Sentezi, Türklük için tuzak mı? Tabiki de Tuzaktır.Aklı başında olan bunu herkes rahatlık ile görebilir.Türk-İslam Sentezi  Türklüğü törpüleyip ümmetçiliği ikame etmek için getirilmiş bir tuzaktır. Zira Türk islam aydınlarına göre kuran milletleri ayırmadan ümmet demektedir. Türk Milliyetçiliğinin İslam tekeline sokulması kadım bir Millet'in kültür ve inanç cinayetidir.Türk Milliyetçiliği sadece kadım kültür ve inançlar üzerinedir.En azından ben öyle biliyorum,siz nasıl düşünüyorsunuz ? onu da siz biliyorsunuz.

Türk islam dünyasın da İslam denen arap ideolojisi  Türk gelenek ve göreneklerini, devlet yapısını, kültür yapısını etkilemiş ve Atatürk'e kadar Türk değil ümmetçilik ön planda olmuştur.Bunu apaçık Selçuklu ve Osmanlı devlet tarihine baktıgımız zaman görebiliyoruz.Kafamız o kadar dolu ki anlatmak istedigimizi anlatamıyoruz.Garabet etnik oligarşi siyaset ve bağnaz kitle tarafından İslam adı altında dejenere oluyoruz.İşin özünde anlatmak istedigim şudur ; Atatürk "Dünya’da her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalâlettir."Atatürk inkilapları  Türkler için  gelecegi görmemiz için faydalı olacaktır.

 27 
 : 28 Eylül 2017, 21:43:10 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Sosyal Medya Face Book'ta uzun zamandan bu yana aktif olup sıkı bir Türk Milliyetçisi Muhalif  olmam bazı kesimleri rahatsız etmiştir.Sayfalarım şikayet altına alınmıştır.Tabi bunlar umurum da mı ?Tabi ki de  Hayır..Hiçte umurum da değil..Ne kadar somun O kadar civata..

Konuma döneyim.Ben Teokrasi'ye dayalı ,etnik oligarşi sistemli hükümet'te hiç kızmıyorum.! Adamların ideoloji olarak  siyasi ülküsü belli Atalarının cebren  yapamadıklarını siyaset üzerinden fiilen torunları yapıyor..Ya muhalefet ?Muhalefet te bunlardan farkı yok ta laf olsun diye yazıyoruz ,söz olsun diye konuşuyoruz..

Son 15 yılda kaybettiğimiz toprak ve siyasi rant Türkiye Cumhuriyet'i Devletini basitleştirmiştir.Kaybettigimiz 18 ada üstüne üstün kaybetmekte olduğumuz Türk diyarları Musul,Sülaymaniye ve Kerkük buna apaçık delildir.Ben Türkiye Cumhuriyet'i Toprakların yeğane sahibi ve efendisi olarak Gaflet ,delalet ve ihanet içinde olan hükümet ve o hükümet'i tenkit eden sözde muhalefetin (chp, mhp) Türk topraklarını babalarının malı gibi satıp savurmaları, ringonun ahırı misali at koşturmaları apaçık ZORUMA gidiyor..

 28 
 : 28 Eylül 2017, 21:04:35 
Başlatan - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Arapoğlunun töre'si ile asimile olmuş, kültür erezyonuna ugramış bir Millet olmuşuz.Bir insan boy'unu nasıl bilemez.Boy'unu bilmeyen soyunun ne  oldugunu nasıl bilebilir.Aileniz ,çevreniz de geçmiş hiç konuşulmaz mı ?Ben Çepniyim büyüklerim dügün,cenaze kengeşlerinde her fırsatta boy'umuzu ,kültürümüzü   anlatırlar ve büyüklerimizi  uçmağa varan atalarımızı yad ederler.

DipNot; Büyüklerinize sorun..! Keza onlar da bilmiyorlar ise dejenere olmuş bir urugunuz oldugunun farkına varın.

Saygılar.

 29 
 : 28 Eylül 2017, 20:43:12 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Malum gündemimimiz belli ,Ortadoğu’da sular bir kez daha ısınıyor. Erbil yönetiminin aldığı Garabet referandum kararı sadece veeee sadece Biz  Türk milliyetçilerini rahatsız etmiştir. Kerkük meselesini bizlerden başka dile getirip tepki koyan yok .!  Peki şimdi ne olacak? Barzani (it'i)  yönetimi referandumdan çıkan siyasal sonuç'un  üzerinde  çamura yatıp baş kaldırır ise  nitekim de kaldırıyor... Türkiye Musul ve Kerkük üzerindeki haklarını gündeme getirecek mi? Kerkük ve Musul topraklarının Tarihçesi bellidir.Selçuklu devletinden bu yana Ata topraklarımızdır.

 30 
 : 28 Eylül 2017, 19:55:26 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Sonsuz Mengü'nün uçsuz bucaksız ismi ile Gök-Tengri'nin mavi ışığı Atabala'ların üzerinde genlik bolsun..

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.032 saniyede 19 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp