Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

göktürkçe tişört Nakış İşlemelli Göktürkçe Tişört 34.90 TL göktürkçe tişört baskılı
Baskılı Göktürkçe Tişört 19.90 TL
kitap damgası türk
Kitap Damgası[mühür]
45.90 TL
34.90 TL
kitap damgası kayı
Kitap Damgası[mühür]
45.90 TL
34.90 TL
osmanlı arması
Osmanlı Arması [Saf Döküm]
472 TL
413 TL
metal biblo
Döküm Ürünler Biblolar
Kredi kartına 12 aya kadar taksit. | EFT/Havale | Kapıda Ödeme (+9.90)
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 : 05 Mart 2017, 12:40:08 
Başlatan Ak_toynak - Son İleti Gönderen: Çağrıbey
İlginç bir hikaye ve farklı bir üslup. Yazmaya devam etmenizi öneririm.
Okunduğundan hiç şüpheniz olmasın.
Kaleminize ve yüreğinize sağlık.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey.


 12 
 : 05 Mart 2017, 12:38:05 
Başlatan HunBahadırı - Son İleti Gönderen: Çağrıbey
Otağa hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz HunBahadırı Kandaşım!
Türkiye'de resmi olarak kurulu olup gerçek hayatta kesintisizce Türkçü uğraş veren Gökbörü Türkçüler Derneği'ne katılmanızı ve güç birliği yapmanızı öneririm.
Dernek her gün 09.00 - 23.30 arası açıktır.

Adres :
Gökbörü Türkçüler Derneği
Karanfil 2 Sk. Nu: 34/9 Kızılay / ANKARA

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey. 13 
 : 03 Mart 2017, 16:49:58 
Başlatan HunBahadırı - Son İleti Gönderen: HunBahadırı
Esenlikler kandaşlarım. Bildiğiniz üzere mhp nin kötü tutumlarından olsun, son zamanlarda kendini daha ön plana çıkaran gruplar olsun; ülkü ocaklarından farklı olarak Türk ocakları, Türkçü Hareket Platformu gibi farklı seçenekler, etkinliklerini bir hayli arttırmışlardır.

Ben ulaşabildiğim tüm bu gruplara katılmaya çalışıyorum. Şu an için Türk Ocakları ve üniversitedeki ülkü ocaklarının alt grubundayım.

Sizin katıldığınız bu tarz örgüt-dernekler var mı? Ve sizce bizler hangisine katılmalıyız ya da yeni bir örgütlenme yoluna mı gitmeliyiz?

 14 
 : 02 Mart 2017, 21:23:23 
Başlatan Ak_toynak - Son İleti Gönderen: Ak_toynak
Hafif bir meltem geçti gitti yanından,zaten bitmekte olan sigarasını son kez körükleyip yıldızlara karşı üfledi.Havada insanın üstüne çöken bira ağırlık vardı;çökerten,hüzünlendiren.
12 yıl olmuştu Makedonya'ya geleli.Dün gibi aklındaydı evini,vatanını terkettiği gün. Gitmemek için elinden geleni yapmıştı oysa.Biliyordu,herşeyin farkındaydı ,ama kabullenemiyordu zamanın Türkiyesi'nin yitip gittiğini.İçindeki vatan hasreti ve intikam hırsı her geçen gün artmaktaydı.
Makedonya'dan ayrılmak için toparlanırken,nasıl bir maceraya atıldığının farkında bile değildi.


Şubat 2039
Ben,Binbaşı Bahadır Silahtar 13 Mart 2009 Bursa doğumluyum.Babam Hüseyin Silahtar,benim  3.ad günümde Ege Ordusu komutanlığı sırasında süikaste uğramış.Annem ise aynı günün gecesinde kaybolmuş ve 1 yıl sonra Konya'da bir çöp konteynırında cesedi bulunmuş. Ben mi?Ben kendimi bildim bileli firar hayatı yaşadım 12 yaşındayken devletin denetimindeki yetiştirme yurdundan kaçarak sokaklarda yaşamaya başladım.

Yurttan kaçışımın 1.haftası o sahte ilgi kokan odaların etkisinden kurtuldum.Açıkçası sokak hayatı beklediğimden daha zordu.Kısa sürede bölgede iyice güçlenen arap kökenli gangsterler tarafından farkedildim ve dilendirilmeye,eziyet görmeye,sömürülmeye başladım.Sabahlarım sokak sokak dilencilik yapmakla ya da arabaları durdurup para istemle geçiyor akşamları ise eski bir barakada kartonların üstünde uyumaya zorlanıyordum.Bu barakada 2 arkadaşım oldu,Hakkı ve Meryem.Yaşlarımız aynıydı diye tahmin ediyorum ,hakkıyla sürekli kaçma planları yapardık ama sadece planlamayla kalırdı bunlar.Planın ilk aşaması para biriktirmeyle ilgiliydi ama bunu yapmamız gerçekten zordu.Çünkü her akşam barakaya döndüğümüzde çamaşırlarımıza kadar aranır ancak öyle içeri girebilirdik.Uzun uğraşlar sonucu topladığımız paraların ufak bi bölümünü barakadan uzakta,hergün bulunduğumuz bi güzergah üstündeki ağacın kavuğunun içine saklamaya başladık.İlk hedefimiz şehirden ayrılmaya yetecek kadar paraydı o da aşağı yukarı 200 lira.2-3 ay içinde istediğimiz miktarı toplamayı umuyorduk fakat işler istediğimiz gibi gitmedi.


Diğer arkadaştan da bahsedeyim biraz.Kendisi sessiz bir kızdı,çalışmak ve uyumaktan başka birşey yaptığını görmemiştim.Zaten çoğu gece başımızdaki acem uşağı cafer onu alır götürür sabaha karşı geri  getirirdi.(para koyduğumuz ağaç kavuğu) para biriktirebilmek için günlük biriktirdiğimiz paradan farkedilmeyecek  kadar az koymalıydık,öyle de yaptık.
Ama ne olduysa o Allahın belası acem Cafer Hakkı'dan şüphelenip izlemeye alınca kasayı farketmiş.Gece barakaya geldiğimde Hakkıyı ölmek üzereyken buldum. Patlamış dudaklarının arasından bir avuç kanla birlikte tek bir kelime döküldü. KAÇ


Bunu der demez ön kapının gıcırtısını duydum.Gelenin ayak sesleri çekiç gibi kafamda çınlıyordu.TAK! TAK!. Kendini gizleme gereği duymaksızın sanki daha çok ses çıksın diye zorlayarak yaklaşıyordu.TAK!TAK!.Sert tabanlı kunduraların sesi beynime işliyor,zihnimi bulandırıyordu.Tek seçeneğim olan,gömleğimin yakasındaki jileti saklayıp iki parmağımın arasına dik bi şekilde aldım ve kendimi hazırladım.TAK!TAK!
Cafer içeri girdiğinde siyah gömleğinin üstünde Hakkı'nın kanı vardı.Sağ elinde sallamakta olduğu oltu tesbih adamın bir uzvu gibi hareket etmekteydi.Yavaş yavaş üstüme gelmeye başladığında niyetinin beni sadece korkutmak olduğunu sezdim.Ancak Hakkı'ya yaptıklarına olan sinirim beni yapacaklarımdan alıkoymadı.Karşımda durdu,ancak kafamı kaldırırsam göz göze gelebiliyorduk.Konuşuyordu ama hiçbirşey duymuyordum sadece içimdeki adrenalin ve heyecana odaklanmıştım.Pis kokulu nefesşbş burnundan ağır ağır verirken ilk hamlesini yapacağını anladım ,ve elini kaldırmasına izin vermeden elimdeki jileti diklemesine yüzüne savurdum.


Cafer'e dudağının yarım parmak yanından alnına kadar olan bi yara izi hediye etmiştim.Elini yüzüne götürüp vücudundan ayrı olan yanağını yapıştırmaya çalışır gibi hareketler yapıyordu.İşte bunu çok seviyordum,hasmın çaresizliğini... Vakit kaybetmeden yere düştüğünde belindeki bıçağı,tesbihi ve cebindeki 50 lirayı aldım.Hakkıya dönüp baktım son kez. Kıpırdamıyordu boğazlı kazağının etrafından süzülen kan
damlaları kazağa adeta bir desen katıyor gibiydi.


Aceleyle ön kapıdan çıkıp koşmaya başladım.Gideceğim biryer yoktu ama koştum.O soğuk gecede ceketsiz ve çorapsız bir şekilde,ayaklarmı hissedemeyinceye kadar koştum.Sonunda parkın birinde bilincimi kaybedercesine kendimi yere bıraktım.


Hikaye hakkındaki sorular için ulaşabilirsiniz. Okuyan olsun olmasın devam edeceğim.İyi forumlar.
 :prbay

 15 
 : 23 Şubat 2017, 12:27:06 
Başlatan Tanrının Kırbacı - Son İleti Gönderen: turania_25
Kime Oy Vereceğiz diye bir soru sorulmamalı aslen...

Bu soruyu sormak, koyun olmanın ya gereği yada farkında olmayışlığın uyku halidir.

Çünkü kendikendime yetersizim, sürü nereye giderse ben de oraya gideceğim'in ilanıdır!

Evet mi Hayır mı? bu ülkenin kaderi, her bireyin atmış olduğu adımlar bütünüyle gerçekleşecek olan durumdur. Ancak, siyasetin kirli yüzünü 13 yıldır zirveye çıkaranlar sayesindedir ki, siyasete güven artık dibe vurmuş duruma getirildi.

Burada yapılması gereken, ilgili maddeleri değerlendirip ona göre karar vermektir. Sonuç değişmeyecek dahi olsa, her bireye düşen vatandaşlık görevinin yerine getirilmesidir.

(Sonuç hayır çıkacak olursa, değişecek sandıklarımız hal-i hazırda zaten nöbette! Olsa ki bu gerçekleşmedi ve sonuç hayır oldu, bu defa da B Planı devreye girer ve seçimlerde yapılan pisliği yinelemek adına, ülke kaosa sürüklenmeye, insanlar zarar görmeye çoktan başlamış olacaktır! Tehditle, diktayla yönetilmeye kalkışılan bir durum için, neden referandum? o da ayrı bir soru işareti vesselam...)


 

 16 
 : 20 Şubat 2017, 18:08:36 
Başlatan atsız1071 - Son İleti Gönderen: Çağrıbey
Neresinden tutarsanız tutun, iki ucuna pislik bulaşmış değnek gibi, eliniz kirleniyor.
Konuyla ilgili kapsamlı bir yazı hazırlanmakta olup bu gün yarın Otağa eklenecektir.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey. 17 
 : 20 Şubat 2017, 00:04:20 
Başlatan atsız1071 - Son İleti Gönderen: HunBahadırı
Kardeşlerim. Forumunuzda sessiz takipçinizim. Bu siteden çok şey öğrendim Allah razı olsun sizden. Daha da öğreneceğim.

Öncelikle şu masalı unutalım. Mhp halka çalışan, ülkücülere çalışan bir parti değildir. Ülkücüler Mhp'ye çalışmakta. O da belki birileri (!) adam olur diye ama nafile. Adam palyançoluklarıyla ve yanlış karar-tutumlarıyla tüm milliyetçilerin itibarını zedelemiştir çoktan... Chp, Akp, Mhp hepsi aynı halta hizmet etmektedir. Partiler üstü bir şeye.

Ayrıca 15 Temmuz darbesinin gerçek bir darbe olmadığını hepimiz biliyoruz. Kendimizi kandırmayalım, yalnızca 2-3 çatışmanın olduğu bir darbe olmaz. Erdoğan kendisi ''Başkomutan'' demek için bahane arıyordu, onu da kendisi yarattı. Bakınız bu darbenin sonuçları hep Erdoğan'ın tahtına yaradı.

Açıkçası, bu referandumun hayır çıkmayacağı çok aşikar; çıksa bile kargaşa, kan dökülmeleri, canlı bombalar bir şekilde halk zorlanacak evet vermeye. Belki hayırcılar tutuklanacak türlü bahanelerle.

Kaldı ki şu anki saçma demokrasiyle bu başkanlık sisteminin saçmalığı bana göre eşit. Bu nedenlerle ben Türklerin kanının dökülmemesi için evet verme taraftarıyım.

 18 
 : 19 Şubat 2017, 22:10:49 
Başlatan atsız1071 - Son İleti Gönderen: Arula
Sonuna kadar hayır, daha ayrıntılı yazı yazacağım ancak şu görüş kadar sığ bir görüş olmadığını söylemeliyim.
Hdp, Chp hayır diyor, Mhp, Akp evet diyor o yüzden evet.
Böyle sığ bir görüş olabilir mi arkadaşım? özgür düşüncene pranga mı vurdular?
Daha düne kadar savunduğun partiler el ele kol kolaydı, mengri mengri Türküsü söyleyip gözyaşı dökenler, mecliste el sıkışanlar, kol kola görüntülenenler babam değildi herhalde?
Akp'nin başkanlık sistemine başta Erdoğan değil Atatürk olsa yine de evet demem.

 19 
 : 19 Şubat 2017, 13:32:13 
Başlatan atsız1071 - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
KISACA

Lider kavramı önemli bir kelime. MHP'nin içindekiler belki bu yüzden anlamsızca Devlet Bahçeli'nin arkasından gidiyor. Demokrasiyi bende tasvip etmiyorum bazı açılardan. Başkanlık iyi güzel de, resmin bütününe şuan için bakamıyoruz. Bizde o kültür daha oluşmadı. Gelişmiş ülkelerde bu durumlar aşılmış durumdadır. Şurda yanı başımızdaki yangını söndürmek için zamanında giremedik, arkasından girmemizle kendine muhalefet diyen angutların çoğalması bir oldu. Devleti ilgilendiren, özellikle dış politik konularda bütünlük esasdır. Bizde bir koalisyon durumu oluyor, Bozkurt42 bahsetmiş Yılmaz gibiler ortaya çıkıveriyor. Çocuk gibi mızıkçılık yapacam deyince sistem altüst.

Kürt partisi CHP gibi her şeye muhalefetlik yapmanın anlamıda yok sonuçta. Bizler "devletçi" insanlarız ki bu 15 Temmuz günü AKP grubu iyice görmüştür sahaya ilk inen kimlerdi! Devleti ilgilendiren konularda ki bunların çoğu askeri durumlar desteğimiz sonsuz olacaktır. Yeter ki siyasi politika üretmesinler. ABD'nin korkusundan Kürtlerin kafasını ezemiyoruz bir türlü. Güç meselesi bir çok şey ama dik duracaksan bu konularda dik duracan.

Bence en önemli konu sınırımızı koruma altına almadan [bilinen etnik döküntüleri acımadan yok etmeden] bu konuları görüşmemiz. Eline topu alan takımı ben kurucam diye diretiyor. Yav büyüdük artık kaldı mı öyle dünya. Anlamıyorum zaten şuan ne yapılıyor amaç nedir, ne bu hız, hırs!.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/ak-parti-mhp-chp-ve-hdpli-kardeslerim-butunlesin,Xh79Rz4ZDkC1RaDZ8RGMCw

"AK Parti, MHP, CHP ve HDP'li kardeşlerim bütünleşin"

Söze gerek var mı?

Temiz ve üstün olan şeylerin çabuk bozulması tabiî bir kanundur. Bir bardak saf suyu bozmak için deniz suyundan bir kaşık yeterse çirkeften bir damla yeter de artar bile.

Nihal Atsızın Savunması
http://hunturk.net/h63-nihal-atsizin-savunmasi.html

Irkçılık başlığı, 6.paragraf


Devlet yönetimide saf ve temiz olmalı!

Hakkımızda hayırlısı.
Allah Türk'ü Korusun ve Yüceltsin...!

 20 
 : 18 Şubat 2017, 15:04:01 
Başlatan atsız1071 - Son İleti Gönderen: Bozkurt42
Kısa geçmişiz yazıyı, şuanki durumda evet demiyorum benimki sadece durum tespiti. Midemiz bulanır. Kürtlerle yapılan kucak danslarını, Ermenilere uzatılan gülleri unutmayalım hemen.

Otağdaki diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem yönetici harici uğrayan yok şu aralar : ).

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.035 saniyede 19 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp