Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 18 Ekim 2017, 04:35:53 
Başlatan Turkmen_Kizi - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
http://www.hurriyet.com.tr/kiz-kardesinin-kacirildigi-otomobilin-surucusunu-oldurdu-40608117

Bir polisimiz şehit...
Haberin ayrıntıları konunun açılma amacını en belirgin bir şekilde ortaya koymakta ve "SORUN BÖLÜCÜLÜK VEYA TERÖR DEĞİL; SORUN KÜRDÜN TA KENDİSİDİR" gerçeğini gözler önüne sergilemektedir.
TTK.

 2 
 : 13 Ekim 2017, 11:57:54 
Başlatan Turkmen_Kizi - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
http://www.hurriyet.com.tr/kiz-kardesinin-kacirildigi-otomobilin-surucusunu-oldurdu-40608117

Bir polisimiz şehit...


 3 
 : 09 Ekim 2017, 12:07:23 
Başlatan - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
KızılbaşBozkurt,

Kişi bilemeyebilir. Bu yüzden bu sorular zamanında hep sorulmuş,cevabı verilmiş. Sizde olmayabilir ama kişinin bütün üst soyuna ulaşamıyorsa ya da üstsoyu Çanakkale'de, Kurtuluş savaşından dönmemişse nasıl bulacak?

Bu otağda Türkolog arkadaşlarımız var. Onların bilimsel çalışmaları mevcut. Zaman zaman bilgi veriyorlardı. Şuan arşiv yayınındayız. Aktifliğimiz kayboldu.

 4 
 : 03 Ekim 2017, 21:48:09 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
4 Temmuz 2003 tarih'li Cuma gün'ünü hatırlayanınız var mı ? Irak'ın kuzeyindeki Süleymaniye kentinde Türk özel timinin başına Amerikan  askerlerince çuval geçirildiği tarih ,  Ulusal şerefimizin Tarihine  kara leke sürülmüştü  işte O gün  yaşım o dönem gençti 14 sene geçmesine rağmen ben unutmuyorum.

Ve O gün ısrar ile haberimiz yok ! diyen dönemin Irak Cumhurbaşkanı Talabani bugün kızıltamu'ya (Ataşçukuruna) ulaşmıştır.Ve yine ne hikmet ise dönemin Başbakanı ve şimdikinin Cumhurbaşkanı Talabani'nin ailesine ve kürt halkına Baş sağlığı dileklerini iletiyor.

Yıllar boyu Celal Talabani (itoğlu it) Türklerin ekmeğini yiyerek, suyunu içerek, ve Irak Türkleri tarafından büyütülerek, Kerkük Türk şehrinde eğitim görmüş  Irak Cumhurbaşkanı olmuştur.Bu mayası bozuk Türklerin  yaptığı iyiliklere nasıl karşılık vermiştir. ..?

Bunu da yazayım ..! İyi okuyun .

14 Temmuz 1959 tarihinde , Türklere karşı her türlü eylemlere katılan  Celal Talabani Kerkük caddelerinde ve sokaklarında, Türklere  ateş açarak, soydaşlarımızı acımayarak arkadan vurarak, kurşunlayarak katletmiştir.

Ve benim çok Müslüman hükümet'im ,Ataşçukuruna düşen  Talabani (it)'in ailesine ve Irak'lı kürtlere başsağlığı diliyor.

Tanrı Türk'ü Korusun.


 5 
 : 02 Ekim 2017, 21:16:19 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
İmla hataları yapıyoruz bari şunu da yazmadan geçmiyelim öyle degilmi ! Türk'lere yapılan soykırımlara neden ? İnsanlıktan dem vuran emperyalist lajyonlar ses çıkarmıyor ? Nerede bu İnsan hakları? BM, Af Örgütü, Avrupa devletleri denilen ucube sistem  nerede? Ermenilerin, Rusların, Amerika, Çinler ve başkaları tarafından   yapılan Türklere karşı  soykırım, katliamlara karşı neden hiç  ses çıkarılmadı karar alınmadı? 
 

 6 
 : 02 Ekim 2017, 20:52:04 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Irkçıyım çünki ırkımın yüceliğine Tanrı'ya inanır gibi inandım.Soyumu ,boy'umu kültürümü ölürcesine sevdim. Töre sahibi soyuma TÜRK ; boy'uma ÇEPNİ ,Şah İsmail'den bu yana namıma KIZILBAŞ denmiş..

Soyumuz gereği ırkçı , Ülkümüz gereği Türkçü'yüz..

Tarih Türklere karşı yapılan soykırımlarla doludur. Biz Türkler ağıt yakmayı bilmediğimiz veya bunu yapmadığımız için hiçbir zaman bize karşı yapılan soykırımları, zulümleri   hafızamıza kazımamış, çabuk unutmuşuz.

1) Talkan Curacan katliamları .

2)Osmanlı devletinin yaptığı  Kızılbaş Türkmen Soykırımı

3)Yunan ihtilalinde  yunanlıların yaptığı Türkmen soykırımı

4)Kominist çin'in yaptığı urimçi soykırımı

5)Rumların kıbrısta uyguladığı Türk soykırımı

6)Ermeninilerin yaptığı Hocalı, anadolu katliamları

7)Sovyet birliğinin yaptığı Tatar Türk katliamları

8) Maraş, Çorum, Sivas katliamları

9) Kerkük ,Musul bayırbucak soykırımları

Yazmaya devam eder isek liste uzayıp gider ,önünü alamayız.Ulu Tanrı soy'uma kut versin.Kan göz yaşını düşman ellerine salsın.

Tanrı Türk'ü Korusun.
 7 
 : 01 Ekim 2017, 12:24:42 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Facebook denen ucube site 600 milyonu aşkın kişi  profil'i ile sosyal medyanın en popiliter sitesidir.Kişilerin Cinsel,Aşk,Yemek, v.s v.s  boş beleş bilgi ve görüntü kirliliği ile doludur.Çok muhteşem zaman geçirdiğimizi düşündüğümüz Facebook, aslında bir karabasan gibi hayatımızı ele geçiriyor, tüm alışkanlıklarımızın bambaşka huylara dönmesini sağlıyor. Açıkçası ruh sağlığımızı bozuyor.Şiman ve çirkin profilli  erkek ve kadınlar kendilerini face hesabı üzerinden bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar..

ARTIK BUNA SON..!

Bu saat'ten sonra Facebook aleyhine haklı olarak karalama politikası başlatıyorum.Facebook dehası mark zuckerberg büyük bir fetocudur.Facebook kullanmak feto'ya hizmet için geliştirilmiş bir programdır.Bu kanate nereden ? vardın der iseniz benim hergün bir hesabım kapanıyor.


Saygılar.

 8 
 : 01 Ekim 2017, 11:50:57 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Yazmak en güzel eylemdir.Düşüne bilen !..Yalnızca düşünebilen TÜRK yazacaklarımı iyi okusun..Yazdıklarımı anlamıyor ise dönsün dönsün birdaha  okusun..Okumak ta güzel bir eylemdir.Zihni ve kişiyi diri tutar.Ufaklı büyüklü kengeşlerimiz de İslam'ın Türk din'i  ve kur'anın Tanrı kelamı olmadığını  apaçık bir şekilde beyan etmiş bulunmaktayım.Çünki İslam gölgesi ile Türklüğü ve Türk Milliyetçiğini  hiçbir kimsenin Milli has duygularını törpileme hakkını yoktur..

Tamam arap kızları güzel gözlü ve güzel kaseli yakıcı ateştir.Bunu inkar etmiyorum lakin arap töre'si (islam) tehlikelidir.İslamiyet dini, bugünkü ve yarınki Türkiye’nin milliyet prensiplerine tamamen muhaliftir. Memleketimizde Arap kültürü ile  milli hisler kabarmaya başladığı için, Türk töre'si  sönmeye yüz tutmuştur.Artık mızrak çuvala sığmıyor.Gerçek İslam'ı  arap hülyası ile yanıp tutuşanlar nezaretin'de sapkın bir şekilde gün yüzüne çıkıyor.

İslam düşüncesin de Cennet dil'i arapça ,cehennem dili Türkçe !..Yeahhh ..Ortadoğu Ülkeleri ve Suriye’nin yakıcı çöllerinde El cezirede Türk askerlerini zalimane katleden bedevi ve vahşi Araplar, İslam diye cennete gidecekler de, koskoca bir medeniyet sahibi Türkler cehenneme gidecek öylemi ?

Halasının kızı ve evlatlığının karısı olan zeyneb'i nikahına alıp , arapoglu ile hicret eden amca,dayı,hala,kızları ile nikah Allah tarafından arapogluna helal  ve kur'an üzerinden vahi ile meşru kılıacak sonra geleceksiniz bana İslam'ın ahlak din'i ve yaratıcı bir güç kelamı  oldugunu savunacaksınız öylemi ?

Aklınızı başınıza devşirin .! Türk'ün teslimiyet ve kul kavramları olan bir din'i yoktur.Kendine öz kültür ve doğa inançı vardır.O kadar çalışıyoruz, çabalıyoruz, ızdırab çekiyoruz, vatan millet uğrunda tutuşuyoruz , bir de tutup Arapların kültürüne esir oluyoruz! yok böyle bir dünya.

İSLAM TÜRK DİN’İ DEĞİLDİR.KURAN’DA İSLAM MEKKELİ ARAPLAR  İÇİNDİR YAZIYOR.
 

İslam’ın şartı Üç’tür. Müslüman olabilmek için aşağıdaki üç şartın bir arada gerçekleşmesi zorunluluktur. Çünkü kuran ve İslam bu koşulları taşıyanlara gönderildiğini yazmaktadır.

1-Arap ırkından olmak
2-Mekke ili sınırları içinde ikamet etmek(Kureyş kabilesinden olmak)
3-Kuranı düşünebilecek kadar iyi Arapça ile okuyarak anlayabilmek

A-Her Millete kendi Dilinde kitap ve Milletinden peygamber zorunluluğu vardır.

Kuran da açıkça her Millete sadece kendi dilini konuşan kendi milletinden olan bir peygamber atarım yazar. Bir başka şeklide, hiç bir Millete o kavmin kendi dilinde olmayan bir Kitap ve  Peygamber göndermem der. Bu durumda Kurana göre; Türklere, Türkçe bir kitap ve Türkçe konuşan Türk bir peygamber atanması zorunludur. Bunun da olmayacağı için İslam ve diğer din'ler Türk'ün din'i olamaz..Tefarruatlı yazmıyorum, konuya dair ekleme yapacak kandaşlarıma söz hakkı düşsün diye..

Gök-Tengri size Us versin..

Tanrı Türk'ü Korusun...

 9 
 : 01 Ekim 2017, 10:27:03 
Başlatan KızılbaşBozkurt - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Amaç ;Bir insanın veya topluluğun yüksek amaçları ve hedefleriyle ilgili değerlerin bütünüdür.Sitem dolu yazımı okuyan arkadaşlar sizin bir Amaç'ınız yokmu ? Bilinir ki Amaçsız insan rotasız gemiye benzer.Bir insan yarı köle yarı özgür olur ise yaşayamaz.Bu özgür düşünceli gerçegi kabul edelim.Biz umudunu yitirenlerden değiliz.Cesedimiz dahil Toprak  ana'nın  yüregini sızlatacak  kutsiyettedir.Laf başı geldimi Türk'üz Türkçüyüz ,Töreci ,Yasacı Buduncuyuz deriz, Oysa Yahudiler  babil ve roma dönemlerin de yerinden yurdun dan edilseler de dil ve kültürlerini kaybetmeyerek kendilerine yeni devlet'ler inşa etmişlerdir.

SUSMAK DEMEK YENİLGİYİ KABUL ETMEK DEMEKTİR.SUSMAK İLE BİR YERE VARAMAZSINIZ..DÜŞÜNCELERİNİZİ KENDİ İÇİNİZDE HAPSETMEYİN ,ÖZGÜR BIRAKIN Kİ BİR AMAÇ VE BİR İDEALİNİZ OLDUĞU BELLİ OLSUN.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN..

 10 
 : 29 Eylül 2017, 22:25:52 
Başlatan Turancı bozkurt1909 - Son İleti Gönderen: KızılbaşBozkurt
Esenlikler kandaşlarım.Soracağım şey şu:Türkiyede Miliyetçi kesimde fikir ayrılıkları olarak biz Türkçüler-Atsızcılar dışında sadece Türklük savunanlar olarak galiyevciler,nasyonal sosyalistler var.Türk-İslam sentezinde ise ülkücüler,alperenler ve ittihatçılar(enverciler) var.Bunların dışında başka kendine ait ideolojisi olan yada kendine farklı bir fikir adamı seçmiş başka hangi milliyetçi kesimler var?Türk-İslam sentezciliği veya sadece Türklük gütmeleri fark etmez.Amacım ismen de olsa bileyim istiyorum.Çünkü Türkçü araştırır okur zaten diğer cahil kesimlerden farkı budur.Şimdiden sağolun cevaplar için kandaşlar.


Esenlikler Turancı bozkurt 1909 kandaşım.Türkiye'deki Milliyetçi fikir ayrılıklarına dikkat etmen ve dikkat etmemiz çok önemli bir durum.Zira biz Türkçüleri bir çatı altında toplanamasının sebebi bu fikir ayrılıklarıdır.Ulubaşbuğ Atatürk izinden saparak Türk milliyetçiği fikriyat'ı güdenler bence benim fikrimce bulundukları kitlesel toplumda fenomen olmaktan başka amaç güdmediklerinin belirtisidir. İlk olarak kıstas bir şekilde fikirleri açıklık getirmek gerekir.Nasyonal Sosyalizim Türk Milliyetçiliği ile bağdaştırmak rus lajyonlugundan ,amale diktötörlügünden başka birşey degildir.Keza bu fikri ortaya atan kişi lenin'in Askeridir.Türk -İslam sentezi desen tam bir garabet Türk milliyetçiligini ve Türk kültürünü kösteklemiştir.Kimseye ders vermek haddime degildir.Ülkü tektir .Ülkümüz de Atalar kültü, ve inancı üzerine senkronize olmuştur.Sen dernek aktivetisinden  bahsederek  ederek konu açmış isen  ,birden fazla Türkçü dernek'ler vardır.Bizler için Aslolan kalıplaşmış derneklerdir.

Saygılar.


Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Önemli!, Otağımız arşiv olarak yayındadır. Aktif olarak hizmet vermemektedir. Yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.033 saniyede 19 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 160117, GökAlp