Gönderen Konu: BÜYÜK KURULTAY İÇİN KÜÇÜK BİR ADIM  (Okunma sayısı 3718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Türkiye?nin ve Türk Dünyası?nın sıkıntılarına Türkçü gözüyle çareler aranmasını, Türkçü gençlerin ve bölgelerinde temsil gücü olan orta yaş ve aksakal Türkçülerin tanışıp kaynaşmalarını, Türk düşünce hayatından dışlanmaya çalışılan Türkçülüğün nasıl daha etkin ve Türklere yol gösterici olabileceğinin tartışılmasını, gelecek aylarda düzenlenecek büyük kurultaylar için küçük bir adım ve başlangıç çalışması olmayı amaçlayan toplantımız 25 Şubat 2006 Cumartesi günü Florya Sevcan Otel?de gerçekleştirilecektir. (Otelin internet sayfası: www.sevcanhotelistanbul.com)

Gerekli başvuruları yaparak onay alan katılımcılar toplantı alanına giriş yapabileceklerdir.

Toplantının yapılacağı otelin açık adresi Hotel Sevcan Londra Asfaltı Nu:44 Florya / İstanbul olup toplantı sabah 09:00?da başlayıp 18:00?da sona erecektir.

Aşağıdaki uyarılara; bütün katılımcılarımızın dikkat etmelerini önemle rica ederiz.

1. Toplantı salonuna yalnızca Yaka Kartı olan kişiler girecektir.Yaka kartı daha önce başvuru yaparak onay alan kullanıcılara görevliler tarafından verilecektir.

2. Toplantı salonu ve otelde; ön denetimden geçmemiş hiçbir yayının dağıtımına izin verilmeyecektir.
Yayın dağıtmak isteyen katılımcılar, 20 Şubat 2006 Pazartesi gününe kadar Tertip Komitesiyle irtibat kurup, yayının dağıtılabileceğine dair onay almalıdır. Aksine davranışlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

3. Toplantı salonuna; ateşli silah, kesici-delici aletler ve video kaydedici girişine izin verilmeyecektir.

Not: 24 Şubat günü İstanbul'a gelerek toplantıdan önce konaklamak isteyen katılımcılar , katılımcı özel indiriminden faydalanarak kahvaltı dahil 25 dolar karşılığı otelde konaklayabileceklerdir.

Tanrı Türk'ü Korusun

TERTİP KOMİTESİ

Tertip Komitesi Resmî Tebligat Adresi: P.K 969 Sirkeci/Istanbul
İdare Yeri: Elbirliği Derneği Hoybar Mah. Ankara Cad. Uygur Han. Nu:41 Kat:5 Nu:1 Cağaloğlu Eminönü İstanbul
Telefon Nu: 0212 526 18 81
Belgegeçer Nu: 0533 942 6943
Ulak: [email protected]

Otel Krokisi
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !