Gönderen Konu: AKP YE FARKLI BİR HAKARET  (Okunma sayısı 3196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRKİYEM

• Türkçü-Turancı
AKP YE FARKLI BİR HAKARET
« : 21 Mart 2012 »
KONU İÇERİK YÖNÜNDEN PİS KOKULAR YAYDIĞI,VE AKP ÜZERİNDEN PROPAGANDA AMAÇLI OLDUĞU İÇİN TARAFIMDAN SİLİNMİŞTİR.BÖYLE MAKSATLI HABERLERİ ,KONU OLARAK AÇMAYINIZ.AÇANLARI UYARINIZ.                                                                                 
                                                                                             TARDU KAĞAN.
TÜRK'ÜN KALBİNİN ATTIGI HERYERDEYİZ

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Ynt: AKP YE FARKLI BİR HAKARET
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2012 »
TÜRKİYEM, KONULAR SÜREKLİ PKK VE KÜRTÇÜ ÖRGÜTÜN FALİYETLERİNE İLİŞKİN RESİMLER VE  HABERLERLE DOLU.BU, TÜRKÇÜ BİR FORUMA KANIMCA UYGUN OLMAYAN BİR YAKLAŞIMDIR.BU KAHPELERE DAİR HER RESİM VE HABER,BÖLÜCÜ PROPAGANDANIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRER.BU HUSUSA DİKKAT EDİNİZ.

Çevrimdışı TÜRKİYEM

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2012 »
  Sayın TARDU KAĞAN : Diğer  yerdeki resimleri diyorsunuz sanırım paylaşmamın sebebi Ülkemizin geldigi noktayı resmetmek için,  gerekli yerleride sansürleme yaptım belirli odakların işine gelsede bizi "konuk" olarak izleyenleyenlere  yönelik bir fikir vermek kardeşlik dostluk uyutmacasıyla Türklerin kandırıldıgını resimle anlatmak istedim

Yukardaki konuda ise size  hak veriyorum biraz basit bir konuydu aslında burdada AKP nin düştügü  trajikomik durumu ve yönetimdeki insanların acizligini anlatmak istedim.
TÜRK'ÜN KALBİNİN ATTIGI HERYERDEYİZ

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2012 »
Bende sizi anlıyorum.Ancak kürde ve aşağılık emellerine görsel olarak bile hizmet edebilecek her duruma karşılık,ortak düşüncemizdir.Doğrusuda budur.Paylaşım ve emekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.Esenkalın.
                                                                                                                  TTK.