Gönderen Konu: 3 Mayıs 2012 Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı  (Okunma sayısı 48978 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
3 Mayıs 2012 Ankara Etkinlikleri Resimler
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
Resimler 2

ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
Resimler 3

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
Resimler Son

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
TÜRK-KAN Bey,
Eklediğiniz resimlerin büyük bölümü gözükmüyor.
Resimleri otağımızın "RESİM YÜKLE" modülünden yüklerseniz görüntü sorunu ortadan kalkar.

Başkanım,

Söylediğiniz gibi yaptım. Halil Ağabeyin eklediklerini de tekrar olmaması için sildim.

Andalar,

Resimleri kendi sunucumuza yükleyiniz. Yüklediğiniz sunucular iki gün sonra kapanırsa elde görsel diye bir şey kalmayacak. Resim yükle bağlantısını kullanalım.Ya da ileti gönderirken alta ekler ve senekler var. Orayıda kullanabilirsiniz. Limitleri yükselttim. Hata olursa bildirin.

Saygılar

Melih Anda,

Yeni eklenti için teşekkürler. Epey faydalı olacak gibi gözüküyor. Emeğine sağlık.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Rica ederim anda. Eklentileri ziyaretçiler göremiyormuş onu kaldırdım Ziyaretçiler de görebiliyor.

Ancak resim işinde resim yükle bağlantısındaki fonksiyonu kullanalım. Kopyala/yapıştır yapılacak ekstradan çıkan iş o. Zira o sayfayı daha fonksiyonel hale getirecem.

Saygılar
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Gökbörü Türkçüler Derneğinin düzenlemiş olduğu 3 Mayıs Türkçüler Günü etkinlikleri, bu günün şartlarında, Türklüğün yeniden diriliş hamlesi ve Ergenekondan çıkışı gibidir desek abartmış olmayız. Türklük bilincinin gelişmesi, diri tutulması ve gelecek kuşaklara aktarılması bakımından Gökbörü Türkçüler Derneginin yaptıkları her türlü alkışı hak etmektedir. Bütün soydaşlarımızın 3 Mayıs Türkçüler Gününü; bu anlamlı günü gelecek yıllarda meydanlara sığmayan kalabalık katılımlarla, daha da yücelterek, yaşatmak dileğiyle, kutlarım.
Yaşasın Irkımın Turan Ülküsü.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı Zabit Bekir

• Yeni Üye
  • *
  • Yurt için ölmek şereftir. O şerefle bahtiyarım....
Gençlerimiz ne kadar övünç ve gurur verici işler yapıyor. Genç bozkurtlarımızın her birinin alınlarından ve gözlerinden öpüyorum.
Tanrı emeklerini ziyan etmesin.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Gençlerimiz ne kadar övünç ve gurur verici işler yapıyor. Genç bozkurtlarımızın her birinin alınlarından ve gözlerinden öpüyorum.
Tanrı emeklerini ziyan etmesin.

Teşekkür ederiz.Bir dahaki3 Mayısa birlikte  inşallah.Otağımıza hoş gelidiniz Zabit Beğ.

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATAM Türküm,övünüyorum ve izinden yürüyorum
  Ne Mutlu Türküm diyerek bugünden itibaren araniza katilmaktan gurur duyuyorum. :trbayrak Tüm irkimiza da Almanya dan kucak dolusu  selamlar yolluyorum.Memleketimden uzak yasamis olmama ragmen tarhimize ve dünya tarihine olan ilgim bilgiye,hasretim de aska dönüstü. Ulu önderimiz Atatürk'ün de belirttigi gibi, Türk yildirimdir, kasirgadir, dünyayi aydinlatan günes olmustur tarih boyunca. Varolusumuzdan günümüze kadar hicbir milletin boyundurlugu altina girmemis hatta tüm dünyayi hizaya getirip, hüküm süren tek millet idik.Kutlanmis olmasaydik, daha önce onca denemelere ragmen Istanbulu almak 21 yasindaki bir Türk delikanlisina nasip olunurmuydu? Tarihte sadece bir tek dönem ve bir tek millet HUZURLU bir yasam sürebilmistir.O da Osmanli Imparatorlugu zamani ve o bu topraklarda dini dili ne olursa olsun yasamis  insanlardir. Bir Türk'ün canina malina zarar gelse ( o dönemde zordu tabii de :asker: ) yer yerinden oynar kiyamet kopardi.
   Lafi uzatmadan asil konuya gecmek istiyorum.Gecen hafta Amerika'da televizyon sapiginin biri sinemada terör estirip,on iki kisinin canina kiyiyor.Tasvip etmedigimiz, bizim de üzüldügümüz bir olay ancak bilmem dikkatinizi cektimi? Amerikan baskani duydugu anda ziyaretini kesip, kriz masasina kostu.En önemlisi de tüm yurtta bayraklari yariya indirtti.NIye? Yas ilan edildi.
   Peki simdi size soruyorum.Yillardir binlerce sehit verdik ve her Allahin günü vermeye devam ediyoruz,niye?Koskoca anli sanli tarihi,sayisiz mucizevi olaya imza atmis bir devlet, bu memleketin elinden ekmek yiyen hainlerle bas edemiyor mu?Ettirilmiyor mu? Yoksa irkimizi böyle mi yoketmeye calisiyorlar? :kahkaha01: 
   Haykiriyorum yukaridakilere (benin icin tüm partiler ayni,tüzükleri güzel söylese de basa gecince planlari degisiyor ya da degistiriliyor) yani yüzyillardir dünyayi yöneten bir irkin torunlariyiz da, bu basa gecenleri biz yanlis seciyoruz heralde,bunlar bizden degil baksana memleketi bile yönetemiyorlar.
  Analari, güclükle büyüttügü gencleri sehit vererek dünyanin en büyük acisi olan evlat acisiyla kavuran hükümet,SEHIT SAYISINI DURDURAMIYORSA BARI BAYRAKLARI YARIYA INDIREREK SEHITLERIMIZE SAYGI VE MILLETIMIZIN BIRLIK BERABERLIGINI GÖSTERSIN.
Alma Türk'ün AHINI
Cikar elbet bir gün ACISI
SABIR nedir en iyi biz biliriz
Kalmaz yerde hicbirimizin asil KANI