Gönderen Konu: Esenlikler.  (Okunma sayısı 7045 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
Esenlikler.
« : 03 Haziran 2016 »
Tanrı’nın kut'u üzerinize olsun !Soydaşlarım.. Öz'ünü kaybetmek kötülüğe bulaşmak esenliği kaybetmektir.  Esenlik Dilemek iyiliğe ve Tanrı’ya dönme  andı demektir.

Tengri Biz Menen.

:asker:
Bütün yazılarımın, fikirlerimin ve yaptıklarımın sorumluluğunu üzerime almaktan bir an bile çekinmem.. Fikir ve kanaatlerimde samimiyim.. Olayların pundunu bularak yaşamadım.. Esen rüzgara göre dönmedim... Yalnızlıktan korkmadım..Namert köprüsünden geçmemek için selde boğulmayı tercih ettim..

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Esenlikler.
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2016 »
Hoşgeldiniz Sencer Atmaca kandaşım!
Kutlu olsun!
Esenlikler dilerim.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey.

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2016 »
Sizleride Hoş gördük ,Çağrı bey kandaşım.

Otağ'da sessizlik hakim olmakta  neden ?

Tengri Biz Menen.

:asker: :prbay :asker:

Bütün yazılarımın, fikirlerimin ve yaptıklarımın sorumluluğunu üzerime almaktan bir an bile çekinmem.. Fikir ve kanaatlerimde samimiyim.. Olayların pundunu bularak yaşamadım.. Esen rüzgara göre dönmedim... Yalnızlıktan korkmadım..Namert köprüsünden geçmemek için selde boğulmayı tercih ettim..

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2016 »

Otağ'da sessizlik hakim olmakta  neden ?

Haklısınız Otağ oldukça sessiz.
Malum daha popüler sosyal ağlar çoğalınca buna paralel olarak da millet oralara kaydı. Onu beğen, şunu paylaş diyerek aldığı beğenilerle herşeyi yaptıklarını zanneden bir sürü insan tipi çıktı. Yani bir çok insan sanal alemin sanal paylaşımlarıyla kendini tatmin edip, görevini yerine getirme duygusu yaşayadursun gerçek hayatta siyasal İslamcı tarikat, cemaat, bölücü kürt terörü ve bilcümle etnik dökündü Türk Milletinin ve devletinin altını oymayı başarabildi.
Oysaki Huntürk Türkçü Turancı Otağı gerçek hayatta da Türkçülük uğraşı veren Gökbörü Türkçüler Derneğinin resmi ağellerinden bir tanesi olup burada yazan ve üye olan önemli sayıda kandaşımız birbirini şahsen de tanımakta ve Gökbörü Türkçüler Derneği çatısı altında gerçek Türkçü uğraşa el, omuz ve gönül vermektedir.
Köroğlunun; "delikli demir çıktı mertlik bozuldu" dediği gibi, sanal alemin popüler sosyal ağları çıkınca bir zamanlar günlük 200-300 iletinin yazıldığı onlarca konunun açıldığı, yüzlerce Türkçünün çevrimiçi olup Türkçü düşünüşe katkı yaptığı Türkçü Otağlara da rağbet azaldı.
Durum bundan ibaret.
Gözüken o ki pek yapacak bir şey de yok. Neyseki Otağın bilgi edinme amaçlı ziyaretçi sayısı hala hatırı sayılır durumda. Yani pek yazan-çizen olmasa da, çok şükür, epeyce okuyanımız var.
Bunu da kâr olarak görmek gerekir.
Hayırlısı diyelim..

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey.

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2016 »
Anladım kandaşım.

Tengri Biz Menen

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2016 »
Türk otağına esenlikler getirdin Sencer kandaşım.
Birlikteliğimiz kutlu olsun!
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2016 »
Var olasın ; Sağ olasın  , daim olasın. Kurt kaya kandaşım.Tengri'inin  ışıgı üzerinize olsun.

Tengri Biz Menen.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2016 »
Hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz sayın Sencer Atmaca Kandaşım.
Kısa zaman zarfında Türk Otağına oldukça önemli ve alkışa değer katkılar yapmışsınız. Bütün yazılarınızı beğenerek okudum. Sağolun, varolun!
Bu yazılarınızdan uzun vadede sayısız insan yararlanacak olup, kaynak niteliğindeki bu katkılarınız Türkçü fikir, görüş ve düşüncelerin doğru ve sağlam kanallardan Türk gençlerine ulaşmasını sağlayacaktır. Bu çok önemli bir emek, hizmet ve gayrettir.
Türkçü Otağ üzerinden gerçekleşen birlikteliğimiz kutlu ve uğurlu olsun!
Dilerim gerçek hayatta da birbirimizi tanıma ve kucaklaşma olanağı olur.
Kök Tenğri kaleminize, dilinize ve yüreğinize güç versin!

Hakanların dikilmeli Altay’da tuğları,
Varsın cihanda olmayagörsün mezârımız.

Sağlık ve esenlik dileklerimle...
TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2016 »
Sencer Atmaca soydaşım Gökbörülerin Otağı Huntürlk'e esenlik getirdiniz.
Bir iki haftadır otağımıza girememiştim. Maşallah otağı bilgi bahçesine çevirmişsiniz. Elinize ve emeğinize sağlık.

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Çevrimdışı yalp

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2016 »
Sencer Atmaca soydaşım Gökbörülerin Otağı Huntürlk'e esenlik getirdiniz.
Bir iki haftadır otağımıza girememiştim. Maşallah otağı bilgi bahçesine çevirmişsiniz. Elinize ve emeğinize sağlık.

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Sencer kandaşım, belli ki siz de burada çok eski sayılmazsınız.Buna rağmen farkettiğim kadarıyla gerçekten çok değerli paylaşımlarınız mevcut.Bu paylaşımları daha geniş aralıklarala yapsaydınız okuyanlar için de yorum olarak katılımlar daha çok olurdu sanki. Kandaşlar paylaşımı okuduktan sonra diğer paylaşımları da merak edip okuduklarından katılım fazla olmuyor sanki benim tahminim.Ama belki de bir müddet sonra katılım patlaması da yaşanabilir.Ben yine de size kendi adıma çok teşekkür ederim.

Turan eller var olsun, Tanrı Türk'e yar olsun!

esenlikler
Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık. Atsız