Gönderen Konu: ENİKLERLE BİR DEMET MACERAMIZ  (Okunma sayısı 5504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
ENİKLERLE BİR DEMET MACERAMIZ
« : 14 Eylül 2011 »
                                        ENİKLERLE BİR DEMET MACERAMIZ!

1

BARAK TÜRKMENLERİ!

“Barak ovası Kilis,Karkamış,Oğuzeline bağlı geniş bir alandır Halkının hemen hepsi Türkmendir az sayıda ar.p asıllılar vardır”

Hacıbaba semtinde Baraklıların çocuklarıyla göçle gelen k..tlerin çocukları kavga etmişler sonrada k..rtler gidip baraklıların evlerini taşlamış camlarını felan kırmışlar. Ondan sonrada birkaç  baraklı gidip işi organize eden adamın başına vurmuş,yaralamış dükkanını dağıtmışlar olaylar büyümüş,Benim eniştede baraklı onuda aradılar beraber gittik bayagı bir kalabalık yolun bir tarafında bir gurup 150 kişi var diğer tarafında bi o kadar kişi var arada polisler set oluşturmuş çatışmayı engelliyorlar komser felan bazı insanlar guruplarla konuşup olayı yatıştırmaya çalışıyorlar.o arada birkaç araba daha geldi içinden 20 ye  yakın kişi indi birisi varki çok dikkat çekiyordu yaklaşık 2 metre boyu ve çenesine kadar inen bıyıklarıyla heybetli bir adam Enişteye bunlar kim dedim: Ali Bey ve Gardaşları dedi,Hepsimi dedim ,yok: 8-9 tanesi  kendisinin kardeşleri dedi Ali bey kişilerle konuşup bilgi alırken gurupdaki kişiler k..rtlerden dert yanıyorlardı bir kişi küfürlü konuştu orada bulunan Polislerden birisi Beyler küfür etmeyin bizde k..tüz ölçülü olun küfretmeyin dedi.Ali bey: Ula k..t’ün nesini savunuyn hergün Askerin
 Polisin, insanların kanını akıtan kim! dükkanları arabaları yakan kim! her türlü pis işin içindekiler kim ula k.rt’ün  A……m bunlarımı savunuysun!!. Polis kimliginle savunuysan seninde! a…..m. Ali bey açtı ağzını yumdu gözünü, etrafında kendisini tutup polise vurmasına engel oluyoruz polis dondu kaldı söyleyecegine bin pişman oldu polis elbisesinin içinde eridi kayboldu küçüldü sanki.Ali beyin öfkesi dinmiyor çıldırmışcasına ağzına geleni söylüyor Apoşdan girip k.rt’ün yedi ceddinden çıkıyordu en son geçenlerde bir yegenim şehit oldu kalleşler deyip karşıdaki kalabalıga doğru bağırmaya küfretmeye başladı öfkesi hız kesmiyordu karşı kalabalıktan sesler gelmeye başladı.Arabadan keleşleri getirin la şunları tarıym diyor ısrarla istiyor bizler kendisini tutuyoruz bir yerlere yönelmesine engel oluyoruz  komserde kendisini sakinleştirmeye çalışıyor kimse öfkesini dindiremiyordu en son oradan kensini uzaklaştırdık etrafında en az 15 kişi kendisi teskin etmeye çalışıyor biraz sakinleşti sigara felan yaktı. Komser: Ali bey öfkesinizi kızgınlıgınızı anlıyorum fakat memura özellikle bizim yanımızda hakaret etmek çok yanlış Ali bey: biliyorum komser bey geçenlerde yeğenimi kaybettim mayın tuzagı kurmuş kahbeler onun acısı yüregimde hançer gibi duruyor birde dağdan gelmiş burada bağdakini kovacaklar. Suçlar,hayınlıklar,karşılıgını bulmalı hani nerde suçun cezası veriliyormu veriyorsa neden terör bu kadar azdıkca azıyor dedi komserde tasdik etti doğruladı.bir süre uğraştan sonra polisler kalabalıkları dağıttı çevrede önlem aldı.
                                                                 2

İSTANBULDA

İstanbula yeni gitmiştim sene 1998 ler  Sarıyerde beton elemanları üreten bir işletmeye girdim çalışıyoruz birkaç gün sonra bir k.rt geldi yanımıza huzurumuzu bozmaya başladı mühtehcen fıkralar lakayıt tavırlar sergiliyor birde Adana Kozanlı mülayim, aile sorunlarından dolayı İstanbula gelmiş sessiz bir arkadaş var k.rt onunla çok uğraşıyor alay ediyor takılıyor Kozanlı ne kadar rahatsız oluyorsa onunla uğraşmaya alay etmeye devam ediyor bazı çalışanlarında hoşuna gidiyor eğleniyorlar birde evli oldugu halde kötü espiriler yapıyor bir gün Kozanlı dayanamayıp sert çıkış yaptı k.rt küfür ederek üzerine yürüdü ikisinide tuttuk bırakmadık dedim bu Arkadaş hoşlanmadıgı halde sürekli alay edip sataşıyorsun yakışıyormu sana,evli barklı adamsın bu defa bana yöneldi küfretmeye başladı yerden bir tahta parçası aldım üzerine yürüdüm vuracaktım bırakmadılar ağır küfür etmişti akşam oldu bizim oda da yatıyordu( işyerinin temin ettiği alafıranga odalar) başka odaya gitti biz dört kişi Kozanlı ben 2 de dadaş  aynı odadayız. Sabahleyin kalktık yatagın altında çantalarımız var dı yok, daha akşam buradaydı noldu felan etrafı aradık kendisi şüpheli kelimeler konuşuyor gece sesler geldi kalktım baktım felan diyor en son duvarın kenarında benim çantayı bulduk içinden ütü gibi birkaç eşyaları almışlar içinde resmimde vardı onun arkasına bana küfür yazmış. Arkadaşlarla durumu değerlendirdik bunları bir hırsız çalsa neden çantayı alıp gitmedi sonra hırsızın benimle ne alıp veremediği varda küfür ediyor çalınan sadece Kozanlıyla benimki karar verdik bu k.rt’ün işi zaten kendisine dünkü öfkem inmemişti yanlarına doğru gittik birkaç kişiyle olayı kim yaptı gibisinden konuşuyorlardı.Bu hırsızlıgı kim yaptıysa ileri geri imalı imalı küfrettim. K.rt dedi sanki buradan birisi yapmış gibi söylün  ben: kim yapdıysa ona küfredim yok lo sen buradan birine küfredin tartışma ilerledi birbirimize girdik çenesinin altına felaket bir yumruk attım sendeledi ayırmaya çalışıyorlar onu o an linç edesim geliyor küfürleri ve diğer yaptıkları kafamda canlanıyor elime bir değnek gibi bişey geçti alnına doğru bi vurdum kanlar akmaya başladı bizi birbirimizden iyice uzaklaştırdılar kendisi o haliyle yalın ayak karakola gitti bir süre sonra polis geldi beni aldılar ifadeleri oldugu gibi verdim kendiside davacı olmadı bende olmadım inkar etsede zaten suçluydu o gece  karakolda kaldım nezarette değil çünkü hemşerim bir polis bana yakınlık gösterdi misafir gibi  sonra işyerine gittim onu çıkarmışlar benide çıkardılar. Kozanlıyla vedalaşıp Beyoğluna geldim.                     
                                                                   3

BEYOĞLU

Acayip bir yer bir çok pislik buralarda işlenir aile pek yoktur her an bir travestiye sarhoşa v.s langir lingirlere rastlayabilirsin (son yıllarda zenciler  doluşmuş hem ucuz iş gücü hemde kadınlarını pazarlıyorlarmış,bir zencimiz eksikti o da tamam oldu!) işyerleri içki lokantaları oteller felan hakimdir buraya bir bekar evine geldim 4 katlı  eski bir bina görevli kişiden oda istedim var bir odada 4 yatak var birisi boş gittik odada 3 kişi var görevli dedi,  hemşeriniz gelmiş k.rtçe konuşun,
 dedim: nerelisiniz Mardinliyiz birisi sen nerelisin dedi: Ben Antepliyim k.rtçe bilmem, karşıdaki biraz duraksadı, sonra boş yatak yok! burada dedi görevli hiç bişey diyemedi çıktık dış kapının yanında emanet bir yatak var orada kal dedi, tamam  dedim birkaç gün sonra kapı çalıyor uzun uzun çaldı açan olmayınca gittim açtım  baktım o Mardinli kapıyı açar açmaz boğazıma sarıldı anlamsızca neden öyle yaptıgını düşünerek kapışıyoruz  bir süre sonra birkaç kişi geldi bizi  ayırdılar birileri beni aldı odasına götürdü Samsunlularmış 4 kişi,onları tanıdıkları için bana sahip çıktılar sebebini sordu Erol abi diye birisi,meseleyi oldugu gibi anlattım İstanbulun göbeginde k.rtçe bilmediğim için odalarına almadıklarını bunun neticesinde kapıyı açma iyiligini gösterincede bogazıma sarıldıgını. Erol abi onların ne pislikler oldugunu iyi biliyordu dedi: burada bir Ağrılı vardı oda k.rtçe bilmiyordu çocuga basit bir sebebten dayak atıp kovalamışlar kapıcı söyledi dedi! bize! sökmez Erol abi dedim.  Mardinlilerin odasına giren çıkan bellisiz bazen içeride 10-12 kişi toplanıyorlarmış  bir süre sonra boşalan odalara birkaç kişi daha geldi 3 Sivaslı 2 Maraşlı tanıştık 10 kişi olduk Milliyetçi gençlerdi birbirimize sahip çıkacagımıza gerekirse bunları buradan atmak konusunda hem fikir olduk. “Bir akşam kapı sesi gibi bir ses geliyordu  çıktık baktık odaların umumi tuvaletini tekmeliyordu birisi, içerdeki kimdi acaba? biraz bekledik içerden çıkan Maraşlı arkadaş, haklı olarak tepki gösterdi birbirine giriştiler o anda onların tarafından 7-8 kişi geldi arkadışın üzerine çullanıyorlar biz hazırda bulunanlarda gittik, arkadan Erol gilde geldi ortalık savaş alanı gibi  iki tarafta yaklaşık 10 kişi ,Erol abi zaten boksörmüş çok daha etkili döğüşüyor bağrışmalar,inlemeler bir süre devam etti! o arada benimle uğraşan kişiyi özelikle arıyorum intikam için! bir arkadaşla mücadele ediyor böbrek kısmına öyle bir indirdimki! Hemen çöktü nefessiz kaldı birde tekme attım yere yattı kavga edenler tepeliyor kimisi düşüyor ondan dolayı ağzı burnu kanayanlar fakat bizim bariz bir üstünlügümüz vardı iyice dövüyorduk yerdede tekmeleyip vuruyoruz bizde’de yıpranan var fakat biz iyice etkisiz hale getirmek üzereyiz tükenmek üzereler bir ara Erol odaya hızlıca girip, çıktı elindeki tabancayı doğrultarak dedi: hemen siktirin gidin buradan yoksa sizin a…..m delik deşik ederim acayip küfürler savurarak tehditler ediyor  sabah oldugunda kaybolacaksınız buradan” o arada görevli kişi, polise haber vermiş  bir sürü polis geldi hepimizi aldılar bizde, 3 kişide hasar var onlarda 6-7 kişi Hastaneye gidenler oldu  bir gün sonra bıraktılar Erol abinin başı ağrıdı içeri aldılar silahtan dolayı,onlardanda 3 kişi çeşitli suçtan aranıyormuş tutuklanmış binada kalanlarda çıkıp gittiler.
   Geçen 13 sene içerisinde İstanbula akın ederek doluşan,hükümetin politikaları sayesinde iyice azgınlaşan k.rtler oralarda guruplar halinde ne pisliklere imza atıyorlar tahmin edebiliyorum o olayları şimdi yaşasaydık çok daha kötü durumlar olabilirdi kimbilir ilerisi için çok daha kötü olacak gibi, bir şeyler değişmeli bu dağ kaçkınlarına karşı tedbir almalıyız.

ANTEPLİ BOZKURT 14-9-2011

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
Ynt: ENİKLERLE BİR DEMET MACERAMIZ
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2012 »
Etkileyici ve sürükleyici bir anı eline sağlık ırktaş.
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2012 »
          'Güneydoğulu' adını kullanan andanın bu adını ilk defa görünce böyle bir otağda güneydoğulu diye ad mı olur dedim kendi kendime.
          Sonra yaptığım hatayı fark ettim.Güneydoğu deyince aklımıza hemen küvtlevin gelmesi ne kadar garip.Kendimi uyanık zanneden ben bile sadece biran da olsa 'güneydoğulu'adından rahatsız oldum. Halbuki güneydoğu binlerce yıldır Türk yurdudur.Bunu da en çok küvtlev iyi bilir.
          Bu sebepten dolayı 'güneydoğulu' adlı Türk kardeşimden kusuruma bakmamasını rica ederim .Hakkının aldım.

Üstelik benim babam da Antep'lidir , Barak Türkmenidir ve tabi ki Güneydoğuludur.Buna rağmen bu hatayı yapmış olmama çok kızıyorum.
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2012 »

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2012 »
Sinem kardeşim: Bilakis bu ismi kasıtlı olarak güneydoğuyu kürtden ibaret görenlere Tepki olarak seçtim, çok karşılaşıyoruz böyle sorunlarla fakat bir Türkçünün böyle bilmesine şaşırdım,  sonrasında  ise özeleştiri yapmışsınız Teşekkür ederim Kardeşim.
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2012 »
          Elbette güneydoğunun küvt olmadığını biliyorum ama sadece bir an insan beyni garip oyunlar oynuyor ona dikkat çekmek istedim.Güneydoğu küvt güneydoğu küvt diye diye beyinlere gözle görülmez emirler yağdırıyorlar.Hadi biz yetişkiniz hatamız bir saniye sürer ama çocuklar için çok ama çok büyük bir tehlike bu.
          Toplum mühendisliği böyle uygulanıyor galiba.Size ait değerleri (nevruz gibi ) ,adları ( ekrad) , renkleri (sarı kırmızı yeşil), kahramanları ve kahramanlıkları alıp kendilerine aitmiş gibi gösteriyor anlatıyor bunları sayısız kez tekrar ediyorlar. Ve bir süre sonra bu yalanlar gerçek...miş... gibi oluveriyor.
          Hipnotize eder gibi; beyin yıkar gibi.Bunun anlatmak istemiştim umuyorum yanlış anlaşılma olmamıştır.
          Anlayışınız için de ayrıca sağ olun.

TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2012 »
Bu konu ile ilgili bir süre önce bir olay yaşadık sanalda,  Tuncelili ne üdügü belirsiz kişi Antep kırt demezmi çileden çıktım sonuçta bazı kandaşlar teselli ettiler kandaşın birisi dedi: Bunlar Türkiyede Türk yok deyecek kadar alçalıyorlar Antebe öyle demiş çok değil aldırma dedi.

Bir diğeri ise Hunkurt Tien San Anda sağolsun teselli etti Bizim için ağır hakarettir 1000 yıllık Türk kanı taşıyan şehre kürt demek.

Hunkurt Andanın iletisi:
Andam sen bu serefsizin iddialarini niye ciddiye aliyorsun ? Gazi Antep tabiki Türk oglu Türktür . Benim almanyada tanidigim bi sürü Antepli arkadasim var Fiziksel görünüsleri olsun Türkceye hakimiyetleri olsun Türklügün en zirvesinde olan insanlar Bu köpek burayı provoke yapmak icin geldi . Üstelik asagilik bir kürt oldugunuda kabul ediyor Keske bütün kürtler bunun gibi soysuz ve lanetli pislik olduklarinin bilincinde olsalar .

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2012 »
Soluksuz okudum, Antepli Bozkurt, ırkdaşım!
Zaten senin yazdığın öyküleri (buradakiler gerçek hayattan bir kesit) öteden beri beğeniyor ve sende, kendini biraz daha geliştirirsen, ileriki zamanlarda iyi bir yazar olacağına dair bir ışık görüyorum.
Eline ve yüreğine sağlık olsun, değerli Türkçü.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2012 »
Sağolasın Çağrıbey ırktaşım yazarlık işi felan geçti artık :) kendimizce bişeyler karalamaya uğraşıyoruz işte Teşekkür ederim yüreginize sağlık.