Gönderen Konu: ERDAL SARIZEYBEK PAŞAMIZ!  (Okunma sayısı 4548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
ERDAL SARIZEYBEK PAŞAMIZ!
« : 01 Mayıs 2013 »
Bu AKP siyasetini bizler durdurmaz isek, bedelini çocuklarımız ödemek zorunda kalabilir.

PKK nedir? Küresel bir çetedir, niyeti Türkiye, İran, Irak ve Suriye'yi tıpkı İsrail'in planında olduğu gibi parçalamaktır.

PKK'nın yapısı nedir? Bir başı vardır, yönetim kurulu ve kasaları, kayıt defterleri ve arşivi, Avrupa ve Türkiye'de siyasi örgütü, Irak'taki silahlı unsurlarıyla tam teşekküllü bir çetedir.

Çete başı İmralı'da AKP'nin nerdeyse kankası oldu.
Çete yöneticileri her gün televizyonlarda.
Çetenin kasası varlık barışıyla ülkemize geliyor.
Çetenin siyasi iç ve dış örgütü hergün meydanlarda ve Meclis'te.
Çetenin silahlı ayakları bugün Suriye'de, Esat devrilsin İran'da, sonra ise barış denilerek Türkiye'de.

Çete KCK adıyla devlet içinde devlet otoritesi kullanıyor, gördünüz üç pkklı ölüsü için Diyarbakır'da yapılanlara, güvenliği pkk sağlıyor.

Kim bu hale getirdi işi? AKP hükümetimiz. AKP hükümetimiz aldığı kararlar ve uygulamalarıyla PKK'nın siyasi kanadı durumuna düştü artık. MGK bile pkkya terör örgütü demiyor artık, bu nasıl iştir!

Bizim ülkemizde anayasa yok mudur, kanunlar yok mudur, çocuklarımızın geleceğine yönelik bu ateşi söndürecek demokratik savunma güçlerimiz yok mudur, Milli Güvenlik Kurulu yok mudur!

Bu işi çocuklarımıza bırakmak bize yakışmaz, bu bedeli biz ödeyeceğiz, çocuklarımıza huzurlu ve güvenli bir ülke ve gelecek bıraktıktan sonra ancak mezarımızda rahat uyuyabileceğiz!

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Ynt: ERDAL SARIZEYBEK PAŞAMIZ!
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2013 »
Ne yazık ki bazı gerçekler acı olabiliyor.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2013 »
BUGÜN 19 MAYIS 2013!

Hepimiz uğraştık, didindik, darbe yaptık, birbirimizi vurduk, Özal'ı yarattık, Asala ve PKK derken iki Körfez Savaşı yaşadık ve nihayetinde Erdoğan siyasetiyle 19 Mayıs 1919'a geri döndük!

Bunda çocuklarımızın bir suçu yok, bize yakışan Türkiye'yi geri döndüğümüz 1919'dan bugüne yani 2013'e geri taşımaktır, elbet Atatürk ışığında!

Çevrimdışı meralodem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2013 »
Aklıma takılanları listelemek istiyorum
1- Türkiye dışında kalan Türkler için bizim tabii ki yayılmacı bir politika izlememiz gerekiyor, bunun için uzun dönemli ne planımız var?
2- Askeriyenin neden propaganda bölümü yok, uluslararası stratejistleri yok?
3- Neden hala siber ordumuz yok, istihbaratımız çok cılız?

Bugün bana sorsalar ben bile elimle size pkklı gösterebilirim, babamın birçok Anadolu müşterisi pkkya çocuklarını vermemek için mallarını bile satamadan İstanbul'a mecburi göç etti. Devlet orada pkk istemeyen vatandaşı ne yazık ki kollamadı korumadı, agresif bir politika izlemedi. Başkalarından bizim iyiliğimizi istemesi beklenemez ama biz ne yaptık, başkaları beni ilgilendirmiyor. Ermenistan, yunanistan, iran, suriye içimizde teröristleri beslerken Türkiye bu ülkelere yönelik hangi kartlarını kullandı şimdiye kadar?

AKP CHP MHP dediğiniz kişilerde yine bizim kendi ülkemizin evlatları, bugüne kadar hangi oluşuma öncülük ettik? Atatürk'ün bu kadar ingilizler ermeniler yunanlar ruslar bize böyle yapıyor, padişah yok şöyle yok böyle diye ağlanıp sızlandığını duymadım, adam çıkmış, milli bilinç oluşturmuş şehir şehir, örgütünü kurmuş ve kazanmışız bu vatanı, hepimiz Atatürk olmalıyız!

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2013 »
1- Türkiye dışında kalan Türkler için bizim tabii ki yayılmacı bir politika izlememiz gerekiyor, bunun için uzun dönemli ne planımız var?

Sayın meralodem emekli bir asker olarak yok dediklerinizin var olduğunu, hatta dünya orduları içinde en kalitelileri olduğunu söyleyebilirim. İktidarlar, Diplomasi, Ülke çıkarları ve ilişkiler nedeni ile pek fark edilmiyor.

Başbuğun askerleri öyle sanıldığı ve gösterildiği gibi boş değil.

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2013 »
Bakın Mustafa Kenan Ayçiçek ne diyor.

Alıntı
DEVLETİN SIR ODASINA NEDEN GİRİLMİŞTİ..?
MEMLEKETİMİZİN İŞGALİ DURUMUNDA; TSK TARAFINDAN KURULAN *YERALTI DİRENİŞ BİRLİKLERİ KOMUTANLIĞININ*..  BİLGİ,BELGE,SİLAH VE TEÇHİZAT VE PERSONEL DURUMUNA ULAŞMAK VE BU KOMUTANLIĞI KAPATMAK...
TÜRKİYE'Yİ KENDİSİNİ SAVUNAMAZ DURUMA GETİRMEK..
TOPRAĞA GÖMÜLÜ SİLAH VE TEÇHİZATLARIN ARANMASI DA AYNI SEBEPLE BAŞLAMIŞTI..

Ancak Genel Kurmay Başkanlığı(İlker Başbuğ) '''yer altında gömülü silah ve mühimmatımız yoktur'''açıklaması yapmıştı.. Evet bu açıklama %100 doğrudur..

Çünki;Yeraltı Direniş Birlikleri komutanlığı,1983 yılında HASDAL kışlasında yapılan anlaşmalarla TSK'dan ayrıldı ve Bağımsız olarak görev beklemeye başladı... Bu Yapılanma ile ilgili TSK'nın elinde Bilgi ve Belge kalmamıştır..

Ancak Bu teşkilatın zamanı geldiğinde TSK'nın hangi kışlaları ile bağlantı kuracağı 1983 yılında belirlenmiştir.. Her şeye rağmen SIR odasına giren işgalci akp hükümeti ; Yeraltı Direniş Birlikleri Komutanlığı emrine girerek vatan hizmetine devam edecek olan Devlet Çalışanlarının listesine ulaşmış ve bu kişileri görevden uzaklaştırmıştır..

Bu kişilerin hükümet kararı ile görevden uzaklaştırılmış olması bir işe yaramışmıdır ? zamanı gelince göreceğiz...

Ancak şu güzel haberi sizinle paylaşmak isterim..

Yeraltı Direniş Birlikleri komutanlığı,Asker üniforması giymiş düzenli askeri mangalardan oluşan TSK tipi bir yapılanma değildir..

Bu kurumda görev yapanlar her yer dedir... Benzincide pompacı olabileceği gibi,bakanlıklarda çaycı da olabilir.. Doğal olarak bu yapılanmanın askerleri,30 yıldır NORMAL hayatlarını yaşamaktadır.. abd'nin ve akp nin bu kişilere ulaşması asla mümkün değildir..

Bizler 2014 yılının başlarında bu yapılanmanın icraatlarını duymaya başlayacağız..

Bu bilgi hükümetin eline ulaşmış olmalı ki;Yıldırım hızıyle 3 seçim kararı aldılar.. Milleti seçimlerle UMUTLANDIRARAK, Meclis dışı DİRENİŞİ pasifize edeceklerini düşünüyorlar..

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı -Türk-

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2013 »
Aklıma takılanları listelemek istiyorum

Bugün bana sorsalar ben bile elimle size pkklı gösterebilirim, babamın birçok Anadolu müşterisi pkkya çocuklarını vermemek için mallarını bile satamadan İstanbul'a mecburi göç etti. Devlet orada pkk istemeyen vatandaşı ne yazık ki kollamadı korumadı, agresif bir politika izlemedi. Başkalarından bizim iyiliğimizi istemesi beklenemez ama biz ne yaptık, başkaları beni ilgilendirmiyor. Ermenistan, yunanistan, iran, suriye içimizde teröristleri beslerken Türkiye bu ülkelere yönelik hangi kartlarını kullandı şimdiye kadar?

AKP CHP MHP dediğiniz kişilerde yine bizim kendi ülkemizin evlatları, bugüne kadar hangi oluşuma öncülük ettik? Atatürk'ün bu kadar ingilizler ermeniler yunanlar ruslar bize böyle yapıyor, padişah yok şöyle yok böyle diye ağlanıp sızlandığını duymadım, adam çıkmış, milli bilinç oluşturmuş şehir şehir, örgütünü kurmuş ve kazanmışız bu vatanı, hepimiz Atatürk olmalıyız!

Sadece ilk yazdığınızla ilgili bir şeyler yazmak istiyorum.

Gerçekten de her devletin yayılmacı bir hedefi var. Amerika'nın BOP, İngiltere'nin Sömürge İmparatorluğu, Almanya'nın Büyük Alman İmparatorluğu, Alsas-Loren meseleleri, Yunanistan'ın Megalo Idea.. Bu liste böyle uzar da gider. Hepsi de oradaki millet tarafından desteklenen projeler. Peki bizimki nedir? Turan. Peki kaç kişi istiyor Turan'ı? Sen istiyorsun, ben istiyorum ama çoğunluk yok maalesef. Devlet politikası bu yönde değil.