Gönderen Konu: ABDÜLHAMİDİ ANLAMAK HERŞEYİ ANLAMAKTIR!!!  (Okunma sayısı 6067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Tien San Turan KIMI AFFEDERSEN ET BENI SAKIN AFFETME : CÜNKÜ BENIM SENIN AFFINA IHTIYACIM YOK : allahin SERRINDEN ULU GÖK TANRININ SEFAATINE SIGINIRIM : TÜRK TÜRKÜ TANRI TÜRKÜ KORUSUN :
Freitag um 14:46 · Gefällt mir · 1
ABDÜLHAMİDİ ANLAMAK HERŞEYİ ANLAMAKTIR!!! Allah, mahşer gününde seninle bizi karşılaştırsın da bunu orada söyle. Kavmiyetçilik afyonu ile senin gibi zavallıları kandırarak bizi 40 milletin birlikteliği ile oluşan muazzam imparatorluk gücünden tek bir ulus seviyesine düşürdüler. Şimdi Allah senin tanrını ve senin gibi kavmiyetçilik çukuruna düşen sığ insanları korusun...
Freitag um 15:26 · Gefällt mir
ABDÜLHAMİDİ ANLAMAK HERŞEYİ ANLAMAKTIR!!!
İslamın gelişiyle kavmiyetçilik üstün ırk devri kapanmıştır bu size çok acı gelebilir kim ki kavmini ırkını üstün tutar kürt olsun Türk olsun arap olsun yahudi olsun alman olsun ne olursa olsun sadece boş kuru kavga peşindedir...kürtlerde m
üslümandır araplarda türklerde yani genel olarak...ha görüldüğü üzere bu kavimlerde olduğu gibi bizim içimizdede dinsizler inançsızlar çokmuş görüyoruz gördük....İslam sadece türkleri yada arapları kapsamaz İslam tek bir kavme gelmemiştir kainata gelmiştir...her milletten devletten ırktan kimki takva üzere işte asıl üstün olan odur...İslam dini ayrım yapmaz ayırmaz birleştirmek içindir ayıranı da hoş görmez ki bu insanlığada sığmaz...ayrımcılık yapan bölmeye çalışan bizden değildir kürtçülük yapan kürt ne kadar zavallıysa ırkçılık namına Türkçülük yapanda o kadar aşağıdır...arabın arab olmayana Türkün Türk olmayana kürdün kürt olmayana her kavmin kendi kavmine ve birbirlerine üstünlüğü yoktur kızıl derilinin beyaza beyazın siyaha üstünlüğü yoktur...üstünlük takvadadır bunun aksini söyleyen en aşağıdır...tüm insanların gözünde hakirdir,zelildir...bana kimse Türkçülük namına bu posta bürünerek nameler düzmesin Türküm diyosan alparslan gibi türklük yap Türküm diyosan selçuklu gibi Osmanlı gibi türklük yap bunun aksiyle hareket edenler türklükten insanlıktan imandan nasibini almamış olanlardır ki onların bu tür konuşmaları bizim için boş teneke tıkırtısından farksızdır...beğenmiyosanız sayfadan ayrılın saçmalıklarınızı başka yerlerde sürdürün siz ve sizin gibileri Allah ıslah etsin...merhametiyle ıslah oluyosanız merhametiyle yok hala cehalette ve sapıklıkta ileri gidiyosanız gazabıyla...hoş inanmayanlar inanmasada Hak onlar bilmiyor diye yok değil vesselam...
Samstag um 22:27 · Bearbeitet · Gefällt mir
Tien San Turan Valla güzel anlatiyorsunda ,masal anlatiyorsun ! Islamiyetin gelisiyle kavmiyetcilik kapanmistir derken , islamdan önce pekala kavmiyetcilik yapildigini ikrar etmis oluyorsun . Yalanda degil , arabin Tanrisi bizzat kendi gönderdigi ayetinde , cifit yahudileri ,diger insanlardan üstün yarattigini , secilmis irk olduklarini , beyan ediyordu . Sonradan üstün yarattigi yahudiyi lanetleyip , yarattigina ve irkcilik yaptigina pisman olduki , bu hatasindan cark etti . Bu durumda sizin kutsalinizin kendi kendisiyle düstügü celiskiyi analiz etmek benim isim degil . Bunu siz degerlendirin . Basbug Alprslan bizim serefimizdir . Onun kadar Basbug Attila Basbug Cengiz Han Basbug Mete Han , Ulug Basbug Büyük Atatürk , saygi ve minnetle yad ettigimiz atalarimizdir . Sizin zihniyetin temsilcileri özellikle büyük Atatürkü sevmediginiz gibi , agza alinmiyacak hakaretleri yapmaktanda geri durmazsiniz . Iste sizin samimiyetiniz bu kadar olur . Osmanliyi bizde severiz , bununla birlikte hatalarini siralamaktanda cekinmeyiz . Bir kere Osmanli gibi Türkcülük yapin diyerek , ya beni tarihten habersiz bir aptal yerine koyuyorsun , yada Osmanli döneminde Türküm demenin suc oldugunu , insanlari asagilamak icin , etraki bi idrak aptal Türk denildigini görmezden gelmeyi tercih ediyorsun . O halde Osmanli gibi Türkcülük degil ancak ümmetcilik yapilir . TÜRKCÜLÜK ULUG BASBUG BÜYÜK KURTARICI ATATÜRKÜN YAPTIGI GIBI YAPILIR . Bizde Basbugumuzun yaptigi gibi Türkcülük yapiyoruz . Unutmaki bugün yaptiginiz ümmetciligi kildiginiz namazlari Atatürkün dehasina borclusunuz . Sizin ululadiginiz hain Vahdettinin teslimiyetci siyaseti basarili olsaydi namaz kilmak icin ingiliz kafirlerden izin almak zorunda kalacaktiniz . Bana takvayi anlatma . Sizin takva dediginizde benim ilk aklima gelen , ingiliz altinlarina iman edip , müslüman Türk askerlerini kahpece katleden Lavwrensin arap isbirlikcileri geliyor . Iste sizin savundugunuz müslümanlar. TÜRK IRKI SAGOLSUN :
vor 2 Sekunden · Gefällt mir
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: ABDÜLHAMİDİ ANLAMAK HERŞEYİ ANLAMAKTIR!!!
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2012 »
Ümmetci bir kefereye satastim . Tam zihniyetini yansitan bir cevap yazmis .

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2012 »
İslamdan önce kavmiyetçilik vardı ki o devre İslam cahiliye devri adını vermiştir hala daha cahiliye devri kalıntıları sizin gibilerin devam ettirdiği arap geleneğinden çok aynı bedbaht fikrin savunucusu Türkçülükle geçinenlerinde zihin yap
ısının aynı olduğunun kanıtıdır...arabı hakir görürken aynı ahmaklığı yaptığının farkında olmayanlar...yahudilerin üstün ırk olduğu palavrası bizatihi yahudilerin kendi hüsnü kuruntusudur onlara gönderilen tevrat tahrip edilmiş değiştirildikten sonra da hiç bir müslümanı bağlamamaktadır...Adem aleyhisselamdan bu yana Allahın vaadi birdir...biz sizi Ademden meydana getirdik Adem ise topraktandır...yani övünülecek kibirlenecek birşeyiniz yok hepiniz ademoğullarısınız ve katımda hepiniz eşitsiniz...tek üstün olanınız bana yakınlıkta ileri olandır...bunu o saçmalıklarınla doldurup sana verilen aklı kullanamadığın için daha seni yaratandan aciz olup gök tanrılar devrinin ki aynı arabın cahiliye devrinde bu bizim atalarımızın dini değişmeyiz dediği gibi İslamlıktan önceki atalarının dininde ısrarcı olduğun için oturup haline ağlamalısın...şu halde sana o kadar gülüyor bir o kadar da acıyorum türünün nadir örneklerindensin sanırım umarım Allah sana hidayet verir...istediğini başbuğ ilan edip istediğine saygı duy minnet duy bu bizi bağlamaz taki bizim saygı duyduklarımıza edepsizlik yapmayana kadar ,bizim atalarımıza inancımıza saygısızlık etmeyene kadar bunda ısrarcı olursan emin ol karşılığını bulacaksınz...biz kimsenin atasına hakaret etmeyiz bu zamana kadar bizim atalarımıza hakaret edildi iftira atıldı hain damgası vuruldu...gel gelelim ki gerçekler ortaya çıktı kimin hain olduğu para için altınlara tapıp vatanı sattığı da belli oldu sağır sultan biliyor gözünüze sokmamız gerekmez aklı olan anlar görür...Osmanlı Türktür milliyetçidir lakin ırkçılık ayrımcılık hususunda kavmiyyetçilik yapma hususunda bu milliyetçilik arasında ince bir çizgi vardır Osmanlı bunun idrakine varmış ve bu sınırı aşmamanın bahtiyarlığına erişmiş bir cihan imparatorluğudur...biz şuan namaz kılıyosak ezanımız ülkemizi şenlendiriyor ise bunun tek sebebi öncelikle senin tanımaktan anlamaktan aciz olduğun ALLAH AZZE VE CELLE...ve sonra ise İslamın sancaktarlığını yapmış aziz ecdadımız biz Osmanlıyı yıktıktan sonra 80 sene bu millete neler çektirildiğini de biliriz Kuranlarını gömmek zorunda bırakıldığını Türkçe ezan dinlemek zorunda kalındığını asıldığını mabedleri çöplükler haline getirilmiş gavurun yapamadığı yapılmış aziz necip milletimizin neler çektiğini de biliriz ...bana savundukların akla mantığa uyar olsun...durmuş burda yaratılış gayesinden yaratıcısından bir haber binlerce sene öncesinden inandığı tengrilerini savunan biriyle tartışıyor açıkçası harcadığım vaktede acıyorum...şu halde ne sen bei dinimden döndürebilirsin ne de bu saplanmış olduğun bataklıktan ben seni...benim imanımın kuvveti Rabbimin ikramı senin bedbahtlığının sebebi kendi inkarın dilerim Hakka kavuş benden bundan başka söz duyamıcaksın...atalarınla ve inandığınla kal sayfayı terket burası senin kirletemeyeceğin kadar mukaddes zatların anıldığı bir sayfa senin işine yarar bişey yok kusura bakma...

Bunuda cevap diye yazmis . Bayagi bir eglendim bu arkadasla . Bi arkadasim daha vardi yanimda ,onu sayfasindan banladi .  Nasilda yaziyor bu kadar yalani . Birde Kuranin ayetini inkar ediyor cahil . Güya yahudilerin üstün yaratildigi tevratta yaziyormus . Oysa ayni sey kurandada yaziyor .

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2012 »
Tien San Turan Sizin medari iftihariniz olsa olsa ancak ,Iskilipli Atif hoca olabilir . Birde sultan Vahdettin . Bu hainlerle gurur duyanlarn Basbug Alparslanla gurur duymaya hakki olamaz pasam .
vor 2 Stunden · Gefällt mir

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2012 »
Biz Türkler temiz müslümanlarız bid'at nedir bilmeyiz onun için Allah bizi aziz kıldı...diyen Alparslan mı sizin oysaki o müslüman sen ise değilsin nasıl biz müslümanların atasını sahiplenebiliyosun anadolunun kapılarını türklere açtı diyem
i türklüğünü kabul ediyosun ama müslümanlığını kabul etmiyosun işgüzarın fitne fücurun tekisiniz...Doğrudur İskilipli Atıf da bizim Sultan Vahüdeddin de Selçuklu da bizim Eyyubi de Osmanlı da bizim Alparslan da cümlesi ile iftihar ederiz Allah yollarından ayırmasın cümlesi İslama hadimlik yapmış muhteşem insanlar..esas haine ata deyip izinden gidenler bu duyguyu anlayamazlar paşam haydi sen yoluna biz yolumuza...tengrin ile sana mutluluklar selam söyle ahirette görüşürüz...
vor etwa einer Stunde · Gefällt mir

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2012 »
Bu konuyu buraya tasimamin amaci , bizi takip edenler ,islamci keferelerin nasil kurtulus savasi dönemindeki hainlere sahip ciktiklarini okuyup ögrensinler . Yoksa benim böyle köpeklere ayiracak bes saniye zamanim yok . Yazdiklarini ibretle okuyun kimin ne oldugu belli olsun .

TANRIKUT.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2012 »
Ümmetci kefere
motun yabgu kandaşım hani Türkçemizde "cuk oturdu" diye bir deyimimiz var ya, gerçektende bu tabirin; çok özgün bir ifade olarak, ümmetçilik batağına saplanmış sapkınları tanımlamak bakımından, "cuk oturmuş!".
S... git lan ümmetçi kefere!
Bu lafını tuttum ve çok özgün bir tabir olarak izninle,  gerektiği zaman, ben de kullanacağım. Tabi emeğe saygı ve esere kıymet vermenin gereği olarak seni kaynak göstererek.

Sağlık ve esenlikle kalın...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2012 »
Ümmetci kefere
motun yabgu kandaşım hani Türkçemizde "cuk oturdu" diye bir deyimimiz var ya, gerçektende bu tabirin; çok özgün bir ifade olarak, ümmetçilik batağına saplanmış sapkınları tanımlamak bakımından, "cuk oturmuş!".
S... git lan ümmetçi kefere!
Bu lafını tuttum ve çok özgün bir tabir olarak izninle,  gerektiği zaman, ben de kullanacağım. Tabi emeğe saygı ve esere kıymet vermenin gereği olarak seni kaynak göstererek.

Sağlık ve esenlikle kalın...

TTK.

Degerli agabegim sagolun varolunuz . Ulu Tanri benim ömrümden alip size versin . Ben bu kefereyle  dalasirken , sizi cok aradim . Dedim simdi Üc Oklu Börü agabegim olacakti , ilmi ve akademik yorumlari ile , nede güzel dogduguna pisman ederdi bu haini .

Saglik ve esenlik dileklerimle degerli genel baskanim . Ulu Tanri sizi basimizdan ayirmasin . T.T.K.

TANRIKUT.