Gönderen Konu: HAYATIN HEDEFİ NEDİR ?  (Okunma sayısı 5575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
HAYATIN HEDEFİ NEDİR ?
« : 06 Şubat 2007 »
Hayatın hedefi
Hakkında araştırma yapılması gereken temel meselelerden biride hayatın hedefi meselesidir.
Yani insan ne için yaşar çevremize baktığımız zaman çoğu insan koyunlar gibi güdülmek ve sadece yemek içmek için yaşamaktadır.Acaba biz bunun içinmi dünyaya geldik.Biz bunun için gelmedik tabiki
sizce biz ne için dünyaya geldik yaratıcı güç bizi ne için yarattı ?
ATSIZIN ÇERİSİ

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
Ynt: HAYATIN HEDEFİ NEDİR ?
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2007 »
TÜRKÜN AMAÇ GAYE ARAMA LÜKSÜ YOKTUR KENDİNE.TANRI UĞRAŞ VERMİŞ YASA VERMİŞ TÖRE VERMİŞ.TÜRKÜN GAYESİNİ VERMİŞ ATASI MAYASINA.TÜRKLÜKTE HÜMANİZM YOK.YOK SEVME DÜNYAYI,ACIMA YOK İTAAT YOK.ÖÇ VAR KAN VAR KİN VAR KANLI UĞRAŞ VAR YAZINDA.MAZİMİZDE KAN VAR.KAN VAR GELECEĞİMİZDE ŞANLI ÖLÜMLER VAR.BAKSANA ANDAM AYNAYA KAN VAR HALA GÖZÜMÜZDE. KANSIZ TERSİZ NASIL ÇIKARIZ TANRIDAĞINA.SORMAZMI TANRI VE TANRILAŞMIŞ ERLER NİYE KORKU SALMADIN ACUNDA!SIKILI YUMRUKLARIMIZ SIKILI DİŞLERİMİZ KAN BÜRÜMÜŞ GÖZLERİMİZ. YARIN KALKACAKSIN YERİNDEN KATI KILIÇ ZAMANI GELİNCE.YASA BU TÖRE BU ANDAM YAZGIN BU.ÇADIRDA DOĞDUK ARTIK ÖLECEK ÇAYIR ARA.TTK
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2007 »
 Her kişinin kendince bir hayat felsefesi , yaşam tarzı olmakla berbaer bazıları kutlu bir hülyanın ürünü olup bazıları tamamen menfi aşşağılık hülyalar olur...

Tanrı cennetine soksun diye sevilmez  veya cehenneme atmasın dan korkulmaz.Bu tamamen menfate dayalı bir aşşağılık sevgi olur.Bir kız seni sevsin diye sevilmez , buda sevgiden öte değişik bir ad alır.

Biz Türkçe düşünen kafamızla , ruhaniyetimizin Türklükle Fenaya ermiş " Enel Türk " diye haykıran zikriyle , Türklük dışı  ve her menfi sevgiye kapalıyız.Yaşamamızın gayesi sadece Türklüğe hizmet, sadece hizmettir...

Birileri bu fikirlere aptallık, ahmaklık diyorlar bazıları zındıklık deyyusluk sapkınlık diyor. Eğer bunlar , ahmaklıksa  en büyük ahmak olmak şerefine ulaşmak isterim yok deyyusluksa Tanrının cenneti kalsın, Cehenneme girmektende korkmuyorum...

Saygılarımla...
NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı altaylardan_tunaya

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2007 »
TÜRKÜN AMAÇ GAYE ARAMA LÜKSÜ YOKTUR KENDİNE.TANRI UĞRAŞ VERMİŞ YASA VERMİŞ TÖRE VERMİŞ.TÜRKÜN GAYESİNİ VERMİŞ ATASI MAYASINA.TÜRKLÜKTE HÜMANİZM YOK.YOK SEVME DÜNYAYI,ACIMA YOK İTAAT YOK.ÖÇ VAR KAN VAR KİN VAR KANLI UĞRAŞ VAR YAZINDA.MAZİMİZDE KAN VAR.KAN VAR GELECEĞİMİZDE ŞANLI ÖLÜMLER VAR.BAKSANA ANDAM AYNAYA KAN VAR HALA GÖZÜMÜZDE. KANSIZ TERSİZ NASIL ÇIKARIZ TANRIDAĞINA.SORMAZMI TANRI VE TANRILAŞMIŞ ERLER NİYE KORKU SALMADIN ACUNDA!SIKILI YUMRUKLARIMIZ SIKILI DİŞLERİMİZ KAN BÜRÜMÜŞ GÖZLERİMİZ. YARIN KALKACAKSIN YERİNDEN KATI KILIÇ ZAMANI GELİNCE.YASA BU TÖRE BU ANDAM YAZGIN BU.ÇADIRDA DOĞDUK ARTIK ÖLECEK ÇAYIR ARA.TTK
[/quote

Bayındır Andam

Yüreğine sağlık....

Uçmadan Altaylara olsun dediklerin..

KUYGALUU PAJIBISTI KUDAY YAYAGAN KUU PAJIBISTI ERLİK ALGAN!!!

Çevrimdışı Deli Dumrul

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2007 »

Yasamimizin hedefi,sahsiyeti ve serefiyle Milleti icin yasamaktir.Hayvanlar gecimleri icin, insanlar  sahsiyetleri icin yasarlar.Milleti icin yasamayan bir hictir.

Tanrıkut1964

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2007 »
Benim hayatımın hedefi;İlk önce Türkiyenin Türkçü İktidar ile yönetildiğini ve sonrasında Turan Birlğiinin kurulduğunu görecek kadar yaşamaktır..

Ruh uçmağa varana kadar;Türkçü Düşüncenin hakim unsur olması için elimden geleni yapacağım... 

tardu kağan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2007 »
Bu konu biz Türkçülere ne öğretecek,neyi daha iyi anlamamızı sağlayacak anlayabilmiş değilim.Ayrıca hayatın sebebi herkesçe malum olan bi durumdur...ama kastedilen insan hayatının hedefi ise durum farklıdır.bunun cevabı daTanrıya olan inancınız ve ona inanmak konusunda izlediğiniz prosedüre  yani dine göre göre farklı farklı yorumlanır.Sizde nekadar inanıyor ne kadar bu kurallara riayet ediyorsanınz kendinizce anlamlı anlamsız bir yığın cevap bulursunuz kafanızdaki soru işaretlerinden...

Çevrimdışı Urungu Şad

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2007 »
Kutsallarımız için maddi ve manevi hayatın bir çoğundan sıyrılmış olan bizler için tek hedef TURAN, tek araç ise SAVAŞTIR. Boynu eğik Tek Türk'ün duruşunu Bozkurtlaştırmaktır hayatın hedefi ve bunun için de savaşmak...
Kurt, dişlerini kaybedebilir; ama huyunu asla!
"TURAN"

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2007 »
Benim için hayatın hedefi, yaşadığım zaman dilimi boyunca vardlığımın Türk varlığına her anlamda katma değer sağlamasıdır. Ömrüm içersinde Turan'ı göreyim, ülkemin dünyanın süper gücü olduğunu göreyim şeklinde beklentiler içerisinde değilim. Bunlar 1000 yıl sonra olacak bile olsa ben kısacık ömrümde bu yolda sadece bir tuğla koyayım yeter. Varsın yolun bittiğini gören ben olmayayım. Çünkü ben kendim Türkün kutlu davasının ve hedefinin ufak bir hücresiyim. Ben davanın bir parçasıyım. Dava benim hayatıma hapsedilebilecek bir dava değil. Dava benim değil, ben davanın bir parçasıyım.

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2007 »
Sayın ALBAY Bey bu sitede yazmaya başladığımdan beri sizin yazılarınızı takip ediyorum gerçekten mükemmel siniz. Dava büyük bir dava ve bu davada bazı arkadaşlarımızı dediği gibi hırgürle olmuyor,olsaydı şimdi ülkücüler Türkiye yönetiminde büyük bir pay sahibi idi ama  ne yazık ki ülkücü dendiği zaman  mafya anlaşılıyor ve  insanları milliyetçilikten soğutan bu tür ülkücülerdir. Tabi ki gerektiğinde kaba kuvvet gerekli ama öncelik Türk ne demek onu anlatmak gerek adımız gibi yaşamalı ve yaşatmalıyız. ALBAYIN dediği gibi biz bu yolda bir tuğla olmalı ve her alanda aklımızla mücadele etmeliyiz. BİZ TÜRK'ÜN ŞANINI YÜCELTMEK İÇİN YAŞAMALIYIZ
ATSIZIN ÇERİSİ